Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polska premiera Motoroli Moto Z3 Play

Polska premiera Motoroli Moto Z3 Play

LuiN 10 Lipca 2018 10:57

1 1

moto z3 play premiere

Jesteśmy na polskiej premierze smartfonu Motorola Moto Z3 Play. Czy warto było czekać na ten sprzęt?

Motorola Moto Z3 Play ma wymiary narzucone przez 5,5-calowych poprzedników - zgodność z Moto Mods sprawia, że urządzenie nie może być choć o kilka milimetrów większe. Pomimo to, na przodzie urządzenia znajdziemy już nie 5,5 cala, lecz 6-calowy ekran AMOLED o rozdzielczości FullHD+ (1080 x 2160 pikseli, 18:9, 402 ppi).

moto z3 play premiere

Żwawość niemal gołego Androida 8.1 Oreo zapewnić ma 8-rdzeniowy Snapdragon 636, 4 GB pamięci RAM oraz 64 GB pamięci wewnętrznej. Główny aparat 12 Mpix uzupełnia dodatkowy 5 Mpix, natomiast przednie 8 Mpix posłużą m.in. do pstrykania efektownych selfies. Większa przekątna ekranu wymusiła przeprowadzkę czytnika linii papilarnych, jednak nie na tył, lecz na bok telefonu. Lokalizacja ta pozwala przy okazji na bezproblemowe korzystanie z modułów Moto Mods.




moto z3 play premiere

Seria Moto Z Play słynie z długiego czasu pracy. Tym razem za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 3000 mAh - mamy nadzieję szybko sprawdzić, czy również i on nie zawodzi.

Cena i dostępność

Niezależnie od głównego akumulatora, w zestawach sprzedawanych w Polsce dostaniemy dodatkowo Moto Mod z dodatkowym akumulatorem 2220 mAh (o wartości 200 zł). Za taki zestaw zapłacimy 1999 zł, a jego dostępność planowana jest na przełom lipca i sierpnia.

moto z3 play premiere
moto z3 play premiere
moto z3 play premiere

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 15
  • 0

    1. ~Sye  2018-07-10 13:41:51  host: 188.146.39.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Czy warto było czekać na ten sprzęt?..... Wiadomość będzie aktualizowana

    Brak odpowiedzi na fundamentalne pytanie ;)

  • 0

    2. ~krzemyk  2018-07-10 13:59:52  host: 188.146.32.101.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    w niemieckim MM i Saturn od dawna można zamawiać.

  • 0

    5.  2018-07-10 14:57:19

    @1 wykonanie bajka, ekran ładny, czytnik linii papilarnych z boku obudowy fajna sprawa, fotograficznie najlepsza Motorola. I póki co tyle mogę powiedzieć.

  • 0

    6. ~ciekawski  2018-07-10 15:18:49  host: a25-05-11.opera-mini.net

    @5. A czy można zablokować czytnik papilarny i wcale go nie używac przy wlączniu telefonu? Oczywiście na stałe jakby go nie było?

  • 0

    7.  2018-07-10 15:19:36

    Muzycznie również najlepsza Motorola jak do tej pory. Jest bardzo fajnie. Głęboki dzwiek, ciepły, może się podobac.

  • 0

    8.  2018-07-10 15:20:36

    @6 jasne. Jak najbardziej. Chociaż jego umieszczenie trochę wymusza użytkowanie, bo jest w miejscu, gdzie zawsze masz przycisk blokady ekranu. Trzeba się przestawić na obecność tego guzika po lewej.

  • 0

    9. ~ciekawski  2018-07-10 15:36:45  host: a25-05-11.opera-mini.net

    @8. Ok. Pytałem dlatego że u mnie w domu.będą używać inni domownicy. Dzieki

  • 0

    11.  2018-07-10 15:44:15

    nie ma startu do htc u11 który jest dostępny w dużo niższej cenie

  • 0

    12. ~Amigo007  2018-07-10 17:31:19  host: 213-238-83-100.adsl.inetia.pl

    Rynek szybko zweryfikuje tą cenę. Mało kto kupi za taką cenę za gotówkę. Na początku najlepiej będzie się sprzedawał w abonamentach u operatorów komórkowych. Ja osobiście kupiłem miesiąc temu nówkę sztukę MOTO Z (nie play) 1-szej generacji za niecałe 800zł i to był bardzo dobry zakup. Jestem zadowolony. Pominę milczeniem cenę Z3 play. Ale to cena na start, on musi stanieć bo nie będzie się sprzedawał.

  • 0

    13.  2018-07-10 18:07:10

    @12: z moto Z będziesz zadowolony. Bateria jest taka jaką bezpiecznie dało się wsadzić do tej obudowy. Co do ceny to wolałbym dać 1799 bez motomodsa powerbanka. Obecnie mam z2 play i ta bateria 3000 mAh daje radę - po przesiadce z moto Z przez kilka tygodni byłem pod jej wrażeniem. Pozdrawiam fana Motoroli

  • 0

    14. ~Amigo007  2018-07-10 18:41:16  host: 213-238-83-100.adsl.inetia.pl

    O tyle lepsze te 3000mah w Z play od 2600mah w moto Z ? To pewnie kilka nałożonych czynników, w tym słabsze podzespoły w moto Z play. Dlaczego przeszedłeś z flagowego Moto Z, na Moto Z play?

  • 0

    15.  2018-07-10 20:57:49

    @up chciałem coś nowego a moto Z2 nie wypuścili więc okazyjnie za około 1100 zł kupiłem moto z2 play. Ale Z2 Play ma 2 minusy - wibracje bardziej słychać niż czuć, a czujniki do podświetlania ekranu z powiadomieniami, godziną itd) czasami działają dopiero po kilku machnieciach ręką. W moto Z działają idealnie za każdym razem.

  • 0

    16. ~Sye  2018-07-11 10:20:31  host: 188.146.39.51.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @5. Dzięki za opis. Już wiem na co wymienię moją Moto Z Play.

    PS. Choć użytkowałem już wiele tel (m. In. wszystkie S Samsunga do S9 i Noty do N5) to jakoś Motoroli nie potrzebuje zmieniać. Jest po prostu niezła.

  • 0

    17.  2018-07-11 10:45:13

    @16 Znajomi poprzesiadali się na Motorole i nie chcą nic innego. Te smartfony są zwyczajnie przyjemne w codziennym użytkowaniu.

  • 0

    18.  2018-07-11 23:07:17

    @16, 17 coś w tym jest. Ciekawe jak to będzie z aparatem w moto z3 play. Z2 Play jest kapryśna i robi na zmianę perfekcyjne i słabe zdjęcia

Dodaj swoją opinię