Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polska premiera Huawei Watch

Polska premiera Huawei Watch

orson_dzi 10 Listopada 2015 18:38

1 2

Inspirowany stylem tradycyjnych szwajcarskich zegarków Huawei Watch trafia do sprzedaży w Polsce.



huawei watch huawei watch huawei watch




Huawei Watch oferuje Snapdragona 400, 1,4-calowy, okrągły ekran AMOLED o rozdzielczości 400 x 400 pikseli (286 ppi), który chroni szafirowe szkło, pulsometr, żyroskop, akcelerometr, barometr i akumulator o pojemności 300 mAh. Całością zarządza Android Wear, który po aktualizacji zapewni kompatybilność nie tylko z Androidem, ale i z iOS-em.

Urządzenie dostępne będzie w trzech kolorach: czarnym, srebrnym i różowego złota. Wygląd tarczy można wybrać z wielu dostępnych wzorów: od klasycznych, przez sportowe, biznesowe, luksusowe, damskie, nowoczesne czy minimalistyczne. Oferta pasków obejmuje bransoletki skórzane w kolorach brązu i czerni oraz bransoletki ze stali nierdzewnej, plecione lub z ogniw połączonych, w kolorze różowego złota i czerni. W łatwy sposób można je wymieniać na dowolny pasek bądź bransoletę o szerokości 18 mm.

Huawei Watch trafi do sprzedaży w sugerowanej cenie detalicznej od 1699 PLN.

Źródło tekstu: Huawei; wł     

Dodaj do:

Tagi: huawei watch | huawei

w sumie: 12
  • 0

    1. ~q1  2015-11-10 19:05:28  host: 103-170.echostar.pl

    cena nieadekwatna do możliwości...

  • 0

    2. ~  2015-11-10 19:11:55  host: 168.235.196.18

    cena przystępna:)

  • 0

    3. ~Tomecek  2015-11-10 19:12:35  host: 89-69-220-106.dynamic.chello.pl

    I oczywiście codzienne ładowanie...

  • 0

    4. ~Misiek  2015-11-10 19:45:28  host: 89-70-101-232.dynamic.chello.pl

    To dopiero numer - chiński produkt w cenie szwajcarskiej Grovany lub Adriatiki, droższy niż Emporio Armani. Wybieram Casio Edifice, przynajmniej nie trzeba będzie codziennie ładować.

  • 0

    5.  2015-11-10 21:02:41

    1699 to kosztuje ta najbardziej ch...wa wersja, chińczyk za najdroższą wersję krzyczy 3399 pln. Chyba ktoś na głowę musi upaść żeby tyle kasy na takiego kasztana wydać.

  • 0

    6. ~Misiek  2015-11-10 21:09:27  host: 89-70-101-232.dynamic.chello.pl

    @5 - za 4k PLN to można kupić Maurice Lacroix, Gucci albo topowego Luminoksa (jeśli ktoś preferuje ten styl). Mają rozmach....

  • 0

    7.  2015-11-11 07:48:17

    Podniecacie się... to jest przyzwyczajenie do marki (zaczęło się od nieznanej marki Huawei - telefony), a potem ceny w górę innych produktów. Powoli ceny pójdą w górę także dla telefonów. Tak dzieje się ze wszystkim. Jedynie Apple był w sumie drogi od samego początku.

  • 0

    8.  2015-11-11 10:56:00

    W Złotych Tarasach był na ekspozycji, bardzo ładny sprzęt. Ale tyle zielonych bym na niego nie wywalił

  • 0

    9. ~W  2015-11-11 12:29:53  host: public-gprs517039.centertel.pl

    Ten zestawik huawei http://tlp.is/850 wymiata system!!! chyba sam go wezmę!

  • 0

    10.  2015-11-11 19:07:03

    Z Szwajcarskimi zegarkami to on nic nie ma wspólnego. Cena zaporowa za niepotrzebny gadżet.

  • 0

    11.  2015-11-11 19:35:02

    Nie kupię, ale wersja z niebieską tarczą bardzo mi się podoba... ;-)

  • 0

    12. ~...  2015-11-15 00:59:02  host: user-94-254-147-181.play-internet.pl

    Za tanio.

Dodaj swoją opinię