Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polska premiera Honora 9 Lite

Polska premiera Honora 9 Lite

orson_dzi 22 Lutego 2018 20:31

5 2

honor 9 lite

Huawei zaprezentował dzisiaj smartfon z czterema obiektywami - Honor 9 Lite. Na wydarzeniu był obecny Kim Jin, niedawno wybrany szef Regionu Europy Centralnej i Wschodniej oraz Państw Nordyckich marki Honor.

Honor 9 Lite to smartfon wyposażony w ekran FullView o rozdzielczości 1080 x 2160 pikseli i przekątnej 5,65 cala, układ Kirin 659 z 8-rdzeniowym procesorem 3 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej (wersja z 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wbudowanej nie będzie u nas dostępna). Do tego dostajemy parę podwójnych aparat - 13 i 2 Mpix z tyłu obudowy i taką samą z przodu obudowy. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida 8.0 i jest zasilany akumulatorem o pojemności 3000 mAh.




Polska cena smartfonu to 999 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Honor; wł     
Źródło zdjęć: nullnull

Dodaj do:

Tagi: huawei | honor | honor 9 lite

w sumie: 21
  • 0

    2. ~///  2018-02-22 21:06:27  host: public-gprs373826.centertel.pl

    Pasuje jak ulał na polski rynek, będzie szedł jak Świeże bułeczki.

  • 0

    3.  2018-02-22 21:17:10

    Brak wzmacnianego szkła Irdy i NFC

  • 0

    4.  2018-02-22 21:44:17

    @3 Mediaexpert podaje, że jest NFC

  • 0

    6. ~Roba  2018-02-22 22:18:16  host: host81-219-153-48.go-net.org

    Mam go od wczoraj i ma NFC

  • 0

    7. ~Maniek  2018-02-22 22:46:26  host: a28-02-06.opera-mini.net

    Brał bym gdyby nie hybrydowy slot dual sim :/

  • 0

    8. ~vainglorious  2018-02-22 22:48:12  host: 178.23.193.106

    @6 Roba: z jakiej dystrybucji? Na ali nie piszą nic o NFC

  • 0

    9.  2018-02-23 05:53:57

    Telefon wydaje się bardzo dobry, czyli ekran, łączność, wymiary, wygląd, ale obejrzałem testy zagraniczne ... niestety jakoś wykonania nie powala, a raczej można się załamać je widząc (gdy telefon się łamie, z powodu słabej konstrukcji).
    Jednak gdyby włożyć do dobrego futerału i uważać jak się go używa to myślę, że byłby spoko.

  • 0

    10. ~Roba  2018-02-23 06:11:34  host: host81-219-153-48.go-net.org

    ~vainglorious - z x-komu

  • 0

    11. ~  2018-02-23 06:34:59  host: user-94-254-149-86.play-internet.pl

    lipa

  • 0

    12. ~User8888  2018-02-23 09:47:25  host: gbz190.internetdsl.tpnet.pl

    Odpowiednik którego Huawei'a?

  • 0

    13. ~~  2018-02-23 09:57:55  host: aafv69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @12 Tak trochę Mate 10 lite.

  • 0

    14. ~Haiper  2018-02-23 09:59:14  host: s28-06-10.opera-mini.net

    Ciekawe jak długo będzie wspierane oprogramowanie?

  • 0

    15.  2018-02-23 11:22:32

    @14 Haiper, Honor? Huawei? no coz, wsparcie pewnie zakonczy sie w chwili otwarcia kartonowego pudelka z telefonem. Niestety ale w chwili obecnej chyba jedynie HMD Global z tymi swoimi Nokiami daje twarde wspaercie, czyli co miesiac security patch oraz do wyzszych wersji. Jesli sie myle prosze mnie poprawic.

  • 0

    16.  2018-02-23 11:34:29

    @15 A no co ci aktualizacje? Masz tu na start najnowszego androida, a taki na przykład Samsung A5 wypuszcza nowy model ze starym androidem.

  • 0

    17.  2018-02-23 12:24:44

    Potencjał w nim wyczuwam. P8 lite zastąpi pewnie i na długo zostanie z nami. ~ Yoda

  • 0

    18. ~zenON  2018-02-23 12:35:53  host: 31.179.221.61

    Cena dobra jak za takie bebechy, ciekawe jak będzie się sprawował w codziennym życiu...

  • 0

    19. ~vainglorious  2018-02-23 14:25:35  host: ip-37-248-253-176.a2mobile.pl

    @Roba: ech, czyli nie ma co kupować z Azji. Czyli poczekam jeszcze trochę aż się bardziej rozpowszechni u nas. A jak oceniasz jakość wykonania? Równie ok jak Honor 7x?

  • 0

    20.  2018-02-23 15:32:49

    jestem jak najbardziej za, za taki telefon - cena odpowiednia.

  • 0

    21. ~User8888  2018-02-23 17:05:25  host: ip-94-42-42-173.multimo.pl

    @13 Honor 7x to odpowiednik Mate 10 Lite

  • 0

    22. ~Roba  2018-02-23 19:20:55  host: host81-219-153-48.go-net.org

    @vainglorious - jakość wykonania, jak na tę półkę, oceniam na bardzo dobrą. Za telefon dałem 999 zł w przedsprzedaży, za co dostałem gratis bezprzewodowe słuchawki za 200 zł. Telefon mam w kolorze niebieskim i muszę przyznać, że prezentuje się bardzo dobrze. Syn ma Honora 7x i przy Lite 9 wygląda dość pospolicie. Plusami Honora 7x jest większy ekran, 4 GB RAM i 64 GB pamięci. Kupiliśmy go w Komputroniku za 999 zł. Natomiast Honor 9 Lite wygląda dużo ładniej, ma mniejszy ekran - dla mnie zaleta - no i Oreo na pokładzie. 3 GB RAM i 32 GB pamięci dla mnie to wystarczające parametry.

Dodaj swoją opinię