Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polska ponownie w Radzie ITU

Polska ponownie w Radzie ITU

WitekT 27 Października 2014 10:23

0 0

Polska ponownie została członkiem Rady ITU z regionu administracyjnego C (Europa Środkowo-Wschodnia i Azja Północna). Podczas głosowania Polska otrzymała największą liczbę głosów ze wszystkich państw regionu. Pozostałymi członkami Rady ITU z regionu C zostały Bułgaria, Rosja, Rumunia i Azerbejdżan.

Rada działa w granicach uprawnień udzielonych przez Konferencję Pełnomocników. Jej zadaniem jest nadzór aktualnej polityki, strategii oraz aktywności ITU w okresach pomiędzy Konferencjami Pełnomocników. Rada powoływana jest każdorazowo na 4 lata, a w jej skład mogą wejść jedynie państwa członkowskie organizacji. Podczas kadencji 2014-18 Rada liczyć będzie 48 członków.
Zobacz: Magdalena Gaj odpadła w wyścigu do ITU.

Źródło tekstu: MAiC     

Dodaj do:

Tagi: itu

w sumie: 4
 • 5

  1. ~Red  2014-10-27 10:34:08  host: staticline18294.toya.net.pl

  Magda Travel widać nie odpuszcza tak łatwo :)

 • -4

  2.  2014-10-27 11:40:35

  Puknij się w ten pusty łeb. Poczytaj sobie co dałoby nam miejsce w ITU. Jesteś jak ten krzykacz pisowski który krytykuje tylko po to żeby krytykować. Poczytaj sobie o Rosji w kontekście ITU

 • 1

  3. ~Red  2014-10-27 12:55:20  host: staticline18294.toya.net.pl

  @2 co dałoby "nam" Gów... by dało nam a szczególnie tobie. Byle dla siebie naładować i zabezpieczyć sobie i swoim znajomym ciepłe posadki i być jak najdalej od tego syfu jakim jest PL to teraz taka myśl przewodnia każdego kto garnie się do polityki. Ale jest pewna partia polityczna która ma naprawdę specjalizację w tym żeby spier... na maxa a później po cichu kuchennymi drzwiami wyjść i udawać że to nie oni a inny popsuli. Niech się pani Travel za przetarg LTE weźmie a nie liczy że może tym razem uda się załapać na stanowisko gdzie nikt nie będzie rozliczał z tego co się nie robi.

 • -2

  4.  2014-10-27 13:53:21

  Nie jestem z tej partii o której myślę, że piszesz. Wiem tylko tyle, że ta osoba o której i Ty piszesz i ja to kompetentna osoba. Nie jest politykiem tylko fachowcem. A że wydaje decyzje które nie wszystkim się podobają ( P4 ) to znaczy, że dobrze działa. Naprawdę, zainteresuj się człowieku tą organizacją. Poczytaj jakie decyzje wydaje i jakie ma to dla Polski znaczenie.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet