Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polska partnerem strategicznym targów CeBIT [wideo]

Polska partnerem strategicznym targów CeBIT [wideo]

LuiN 12 Grudnia 2012 07:47

0 0

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zachęca polskie firmy do udziału w przyszłorocznych targach CeBIT - największych w Europie targach informatycznych, które odbędą się na początku marca w Hanowerze. Nasz kraj jest partnerem strategicznym imprezy.

CeBIT to największa i najważniejsza impreza targowa branży IT. W przyszłym roku Polska przystąpi do niej jako partner strategiczny. Oznacza to m.in., że zorganizujemy kilka stoisk tematycznych, w tym główne stoisko narodowe. Stwarza to szanse na promocje dla naszych firm, działających w branży technologii informacyjnych i telekomunikacyjnych.

W tegorocznym CeBIT-cie uczestniczyło 75 polskich firm z sektora informatycznego. W przyszłym roku ma być ich 100-150. Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zachęca firmy do aktywnego udziału w imprezie.
Dla przedsiębiorstw, które korzystają z programów operacyjnych finansowanych ze środków unijnych, udział w imprezie może być bezpłatny. Na przykład w ramach "Paszportu do eksportu" czy Programu Promocji Gospodarczej Polski Wschodniej.

Źródło tekstu: Newseria     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~hohohoho  2012-12-13 00:27:45  host: user-31-175-205-96.play-internet.pl

    Z czym do ludzi. W całym 2012 nie zorganizowano ani jednych targów informatycznych w Poznaniu MTP a pchają się do Hanoveru.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-156-85-167.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet