Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polska cena Samsunga Galaxy S5 mini

Polska cena Samsunga Galaxy S5 mini

LuiN 2 Lipca 2014 09:06

2 3

samsung galaxy s5 mini Biuro prasowe Samsung Polska przesłało komunikat dotyczący ceny i dostępności Samsunga Galaxy S5 mini. Znamy polską cenę telefonu.




Samsung S5 mini trafi do sprzedaży na początku lipca, najpierw w Rosji, a następnie w innych krajach. Początkowo urządzenie będzie dostępne w czterech wersjach kolorystycznych: Charcoal Black (węglowa czerń), Shimmery White (migotliwa biel), Electric Blue (elektryzujący błękit) i Copper Gold (miedziany odcień złota). Polska cena ustalona została na 1699 zł.


Samsung Galaxy S5 mini ma 4,5-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości HD (1270 x 720 pikseli), łączność LTE Cat 4 (150 Mb/s pobieranie i 50 Mb/s wysyłanie danych), HSPA+DC (pobieranie do 42 Mb/s), czterordzeniowy procesor 1,4 GHz (Cortex-A7), 1,5 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, aparat główny 8 Mpix i przednią kamerkę 2,1 Mpix (oba zdolne rejestrować filmy FullHD 30 fps), wodoszczelną obudowę (IP67), port podczerwieni (pilot TV), pulsometr i czytnik linii papilarnych. Całość zasila akumulator o pojemności 2100 mAh, a sprzętem zarządza Android 4.4 KitKat.


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: samsung, wł     

Dodaj do:

Tagi: galaxy s5 mini | samsung

w sumie: 23
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5.  2014-07-02 09:31:26

    W tej cenie mam 3 MyPhone Cube.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    6.  2014-07-02 09:33:03

    OK, teraz wiem że oficjalnie mogę się śmiać :) Sony Z1 Compact - o podobnym rozmiarze - kosztuje teraz 100-200 zł taniej w OFICJALNEJ sprzedaży przez porównywarki cenowe, na wolnym rynku jeszcze taniej :) Dorzucę jeszcze link do orównania obu modeli na Telepolis, a co :D -> http://tlp.is/2ys :))) Bez komentarza. Tak samo zresztą słabe są bebechy wersji "mini" od LG i HTC, ale przynajmniej ich ceny są bardziej adekwatne :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    7.  2014-07-02 09:40:06

    BTW drogie Telepolis, macie błąd w katalogu: http://tlp.is/2yt -> S5 Mini ma owszem, "CPU" 1,4 Ghz na Cortexie A7 (Exynos 3470), ale już "GPU" to zaledwie Mali 400-MP4 :)) Czyli ten sam układ, co w Galaxy S2 :) (acz odrobinę wyżej taktowany o ile się orientuję)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    8.  2014-07-02 09:40:37

    Natomiast na pewno nie Adreno 330 :) - za to takowy jest jak najbardziej w Z1 Compact ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9.  2014-07-02 10:03:56

    Planet, już sprawdzam i poprawiam. Dzięki za czujność!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10.  2014-07-02 10:07:39

    No problemo Luin, śledzę półkę małych flagowców (żeby chociaż ona porządnie istniała..) - do usług ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    11. ~bkx  2014-07-02 10:12:07  host: 212.160.172.84

    Można się tylko śmiać, tak jak wspomniał Planet, Z1 Compact i po temacie, do tego jakościowo dużo lepiej jesli chodzi o wykonanie. Spodziewałem się kosmicznej ceny na starcie jak za wszystkie nowości od Samsunga. Z czasem cena spadnie, ale model podobnie jak S4 Mini nie zdobędzie popularności, bo nigdy nie będzie odpowiednio tani do tego co oferuje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~  2014-07-02 11:14:08  host: cpc10-finc13-2-0-cust830.4-2.cable.virginm.net

    o 699 za duzo.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13.  2014-07-02 11:36:23

    Do tych co krytykują Samsunga.Używam od roku Galaxy S4 i S4 mini w Tandem SIM w T-Mobile i uważam je za śWIETNE TELEFONY,ZWŁASZCZA Galaxy S4 który używam do wszelkich działań multimedialnych,biurowych itd.Obecnie jest w bardzo dobrej cenie bo można go kupić za ok.1300 zł,sam placiłem znacznie więcej i nie ŻAŁUJĘ !!!To czy lepszy jest Sony Z1 Compact,Z1 czy Z2 to kwestia gustu.Ja bym sie nie zamienił..... Ani jedemn ani drugi nigdy sie nie zawiesił,a mam prawie zapełnione 32GB kart pamięci zdjęciami,filmami i dokumentami.S5 i S5 mini tez są napewno dobrre choć nie widze powodu aby zmnieniać S4 na S5. POLECAM smartfony Samsung !!!!!Używałem ich kilka i jak ktoś potrafi je obsługiwać to będzie zadowolony,chyba że posiada je bo są modne,ładne lub tym podobne...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14.  2014-07-02 13:15:46

    Nie no, jak na Samsunga to ja bym na cenę nie psioczył. Tym bardziej, że to cena wejściowa. Po wakacjach pewnie zleci z 2 stówki w dół. Nie ma tragedii, choć oczywiście, można sobie wyszperać coś tańszego z lepszymi bebechami.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    15.  2014-07-02 19:18:28

    @ms254 #13: nie wyobrażam sobie takiego braku wiedzy, żeby nie umieć obsługiwać telefonu Samsunga, ale zakładam że może i to jest możliwe, biorąc pod uwagę ilość dodatków, które dodaje ostatnio producent ;) Jak dla mnie te funkcje, które wymieniłeś z powodzeniem obsłuży każdy lepszy model konkurencji, nie mówiąc o flagowcach. Wiem tyle, że: 1) nakładka Sony jest o wiele szybsza, responsywna i przejrzysta niż TouchWiz Samsunga ; 2) mógłbyś zastąpić dwa telefony jednym i mocniejszym (Z1 Compact). To tak pokrótce.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~bruner  2014-07-02 19:46:14  host: public-gprs516482.centertel.pl

    Problem S5 mini jest taki, że przy tych wymiarach - 4,5 mm wysokość i - 5 mm szerokość mniej niż 5" S4 - to on juz nie jest mini :/

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~  2014-07-02 19:56:50  host: adfn49.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A kiedy reszta producentow nauczy sie robic sprzetowe klawisze Home?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~nick  2014-07-02 20:48:37  host: 85-202-51-127.internetia.net.pl

    Jeśli się sprzeda to dzięki marce. Jest za duży względem poprzednika, za słaby względem równie dużej i równie drogiej Xperii Z1 Compact i za drogi względem LG G2 mini.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2014-07-02 22:39:44

    @Planet - Witam,co do Z1 Compact to bardzo dobry telefon ale do TouchWiz Samsunga w S4 nie narzekam , nigdy nie miałem większego problemu i jak wspomniałem nie mam zastrzeżeń do szybkości działania a wyświetlacz uważam że jest znacznie lepszy,jaśniejszy w S4 niż w Z1 compact czy nawet Z2.Podtrzymuje że wolę S4 od Z1 compact nawet przyzwyczaiłem się do wielkości która poczatkowo mi przeszkadzała i dlatego też kupiłem S4 mini (też bardzo dobry choć w tym przypadku Z1 compact jest myślę lepszy) S4 jest naprawdę super mimo że jak wszycy krytykują jest plastikowy ale można kupić sobie za nieduże pieniądze obudowy,flip Cover itp. i będzie jak nowy.Przede wszystkim jest szybki,funkcjonalny,robi bardzo dobre zdjęcia- w codziennych sytuacjach zastepuje mi lustrzankę i kamerę HD- lepsze z tego co czytałem w testach niż Z1 compakt mimo jego 20 Mpx.Podsumowując zarówno S4 jak i Sony to dobre telefonu a który wybrać - to kwestia gustu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20.  2014-07-03 13:40:22

    @nick #18: "równie drogiej"? Tańsza o prawie 200 zł (1699 sugerowana dla Samsunga vs 1500 z hakiem dla Sony - i mówię o sklepach internetowych, nie o aukcjach)... masz chyba problemy z arytmetyką :) Nie mówię już o zmiażdzeniu Samsung przez Sony, bo Compact ma o wiele lepsze wnętrzności. De facto Compact jest także trochę mniejszy o S5 mini, ale nie będę się już czepiał ;) || @ms254 #19: akurat widziałbyś, co robi ze sprzętu TouchWiz, gdybyś zainstalował jakikolwiek inny ROM - prosty przykład to choćby CyanogenMod. Nagle telefon dostaje kopa.. TouchWiz zamula proste czynności: odpalenie aplikacji telefonu, wejście do kontaktów, czasami aplikację wiadomości i parę innych także. Co więcej, zżera dużo miejsca i z 16 GB zostaje 9 z hakiem. W przypadku Sony jest bagatela 3 więcej - a to jest już różnica. Wyświetlacz to faktycznie kwestia gustu. Nie przebije się czerni i kontrastu AMOLEDa, ale już nie zgodzę się z porównaniem jasności... nie mówiąc o kontraście czy naturalnym odwzorowaniu kolorów (S4 nawet na ustawieniu "RGB" nie daje sensownych barw, a cukierki - no ale to wiadomo w sumie każdemu kto trochę obcuje i na to się człowiek nastawia kupując). Biorąc pod uwagę, że ogólną wydajnością, ergonomią oraz nawet funkcjonalnością (Soniakowi brakuje dosłownie parę bajerów w foto, podczerwieni i 3 czujników, które też raczej są bajerem niż realnie wykorzystywanymi narzędziami (jak dla mnie przynajmniej takimi są termo-, higro- oraz barometr). Już bardziej bym wolał fizyczne klawisze (home/back/menu) z serii Galaxy, ewentualnie wymienną baterię, bo z tamtych bajerów najwyżej poprosiłbym Sony o IR. Adnotacja o akcesoria znów tyczy się każdego modelu... Co do zdjęć, nie robiąc ich na manualu, Z1 oferuje lepsze. Przy automacie są gorsze w stosunku do manualnego trybu - detale zdjęć, temperatura bieli i odwzorowanie kolorów (zbyt chłodne). Natomiast zdecydowanie zg

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21.  2014-07-03 13:43:07

    Korekta: Co do zdjęć, nie robiąc ich na AUTOMACIE, Z1 oferuje lepsze. Przy automacie są gorsze w stosunku do manualnego trybu - detale zdjęć, temperatura bieli i odwzorowanie kolorów (zbyt chłodne). Natomiast zdecydowanie zgadzam się, że kwestią gustu jest wybór, tym bardziej, że oba modele są dobre, czy też bardzo dobre :)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~Włodek  2014-07-03 14:07:47  host: apn-37-7-17-28.dynamic.gprs.plus.pl

    1. nie kupuje się smartfona w dniu premiery - bo niby po co? 2. jeśli już musisz kupić akurat w dniu premiery sklepowej s5mini weź z1 compact. 3. jeśli kupujesz w październiku, listopadzie cena będzie niższa około 200zł a z1 compact pewnie pozostanie na stałym poziomie. 4. porównując ceny startowe z z1 compact, to była niesamowita drożyzna ze strony sony. 4a. jesli bardzo chcesz mieć s5mini kup w przyszłym roku - sporo oszczędzisz 5. jeśli masz górę pieniędzy dyskusja jest bez sensu, szczególnie punkt 1 więc kup s5 mini pierwszego dnia premiery, wypróbuj i porównaj do z1compact którą masz ze względu na górę pieniędzy. 6. idę pomyśleć nad zarobieniem góry pieniędzy.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2014-07-03 14:40:40

    @up: nie. Po prostu skup się na zarabianiu, a potem dokonaj swobodnego wyboru - to takie proste ;) W tym momencie w tym segmencie Z1 Compact i Fire Phone są nie do przebicia. Brakuje modeli firm typu Sharp, ale te są tylko na Japonię.. Z kolei z chińczyków ciężko znaleźć coś dobrego.. A ad 3... przez te 3 miesiąca Z1 Compact stanieje jeszcze przynajmniej 100 zł, ale fakt - będzie się znacznie lepiej trzymał cenowo i do TEGO momentu S5 Mini może go nie tyle dogonić, co przegonić - tylko co z tego? :) Dalej nie zmienia to faktu, że jest słaby. Irytuje mnie polityka producentów typu Samsung, HTC czy LG, którzy nie widzą, że flagowe, bardzo mocne modele w mniejszej formie, takie które od lat lansuje Apple czy teraz dojrzał do tego Sony (czy też na świeżo wypuścił Amazon) mogą się sprzedawać bardzo dobrze.. Oby pojawiła się druga, równoległa linia flagowców, te z ekranem > 4", ale i < 5" - najlepiej u wszystkich czołowych producentów.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~Markowy#347  2014-07-05 20:46:54  host: dln236.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moim zdaniem Samsung s5 minii przy takim wnętrzu powinien kosztować 400 zł mniej. Lg G2mini jest dużo tańszy i jest odrobine słabszy względem procesora, ramu i jeszcze kilku rzeczy. Wole kupić Lg G2mini niż samsunga s5 mini. Niedawno wyszedł Lg G3 I cena rynkowa z tego co wiem 2200 zł gdzie samsung s5 o ponad 1000 zł droższy.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-163-54-95.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~played | 2016-10-01 19:11:23

odchodzi przez zęby. nie pasowal do foto


~Oranżadka | 2016-10-01 19:07:59

25 - moze powiedz wszystkim ze sprzatasz u mnie ogród


~Calm7 | 2016-10-01 19:01:05

25). mówiłem, nie dawać mu bimbru..


wlo | 2016-10-01 18:57:01

19 - Polakiem jesteś? Chyba gorszego sortu, skoro nie znasz tak prostego przepisu?


~Oranżadka | 2016-10-01 18:55:03

Postawił chałupe i uciekl