Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polska cena Motoroli Xoom

Polska cena Motoroli Xoom

LuiN 18 Maja 2011 22:03

0 0

Sieć sklepów RTV-Euro-AGD rozpoczęła przedsprzedaż tabletów internetowych Motorola Xoom, w wersji z modemem HSPA.



Xoom to 10,1-calowy tablet pracujący pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego Google Android 3.0 Honeycomb. Ekran tabletu ma rozdzielczość 1280 x 800 pikseli. Urządzenie wyposażone zostało w dwa aparaty fotograficzne: przedni, 2-megapikselowy do wideokonferencji i główny, potrafiący robić zdjęcia do 5 megapikseli.




Całość rozpędza dwurdzeniowy procesor taktowany zegarem 1 GHz i uzbrojony w 1 GB pamięci RAM. Za tablet w wersji z modemem HSPA i 32 GB pamięci wewnętrznej w sklepach RTV-Euro-AGD zapłacić trzeba 2999 zł. Obecnie trwa przedsprzedaż, premiera jeszcze w maju.



Źródło tekstu: RTV-Euro-AGD, wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 1

    8. ~Timi  2011-05-18 22:55:28  host: 86-63-105-227.sta.asta-net.com.pl

    reklama spoko, kontra ładna do reklama mac'a .... hieh

  • 1

    9. ~  2011-05-18 22:58:25  host: t19-14.opera-mini.net

    Taaak jak motka v3 w plusie za 2200zl! ,i losie to kupowali!

  • 0

    12.  2011-05-18 23:06:48

    @6 ehh... chyba nigdy nie zrozumiem twojego toku rozumowania. i chyba dobrze. co drugi producent komorek wydal swoj pierwszy tablet - oni tez chca zaistniec? nie zartuj sobie. marka motorola jest rozpoznawalna na calym swiecie. parametry obecnych tabletow na androidzie sa podobne. ceny tez sa podobne. nawet apple wycenil ipad'a2 3G 32GB na 3100zl.

  • 0

    13.  2011-05-18 23:09:37

    @10 widzisz termin "odbicie sie od dna", a "zaistnienie na rynku" to calkowicie dwa rozne terminy. co do jakosci to nie odroznia sie ona za bardzo od produkowanych juz dzisiaj tabletow. jedyne wiec czym moglaby motorola konkurowac to cena,a tymczasem ona wcale nie jest taka niska jakby mozna bylo oczekiwac.

  • 0

    14. ~Vodafone  2011-05-18 23:11:04  host: v11-16.opera-mini.net

    thonka - po co mi tablet? Jak za 3000 zł to mam takiego wypasionego Netbooka i też z modułem HSPA i nawet 4G i WiMax posiada.

  • 1

    15.  2011-05-18 23:17:41

    @14 co ma piernik do wiatraka? czy ja Tobie kaze go kupowac? czy pisalem, ze to jakis substytut notebooka (z pewnoscia nie netbooka, bo te LTE i Wimax raczej nie posiadaja...)? nie przypominam sobie... a o zupie na Ty o... no wlasnie o czym?

  • 0

    17.  2011-05-18 23:19:40

    Ulala... zastanawiałem się na zmianą iPada na Xooma, ale ta cen mnie wyleczyła ;)

  • 1

    18.  2011-05-18 23:21:09

    14, Vodafone - spróbuj używać netbooka na stojąco, gdzieś na świeżym powietrzu. Wtedy zrozumiesz do czego może przydać się tablet (niezależnie od systemu operacyjnego).

  • 0

    19. ~Vodafone  2011-05-18 23:22:41  host: v11-16.opera-mini.net

    Nie rozumiem twojej insynuacji, mógłbyś mi wytłumaczyć co jest wtej ofercie złe a co dobre, bo nie powiesz mi że cena? Apple też nie jest tanie a ludzie biorą jak najęci, czyżby poczucie prestiżu? No bo sądząc po tym że nie kazdy ma Motoroli produkt można sądzić że jest to pożądany towar tak jak Apple niezaleznie co ma w specyfikacji a tym bardziej jaka jest cena urządzenia, czyż nie tak?

  • 0

    20.  2011-05-18 23:34:01

    @19 napisz jeszcze raz o co Ci chodzi, bo jezeli sadzisz, ze brak popularnosci motoroli w Europie przeklada sie na wysoka jakosc jej produktow to mylisz sie... to tak jakby brak popularnosci produktow nokii w USA przekladac na jej wysoka jakosc, na ktora nie kazdy moze sobie pozwolic. a parametry maja znaczenie w sytuacji kiedy obok siebie staja 2 sprzety i nie ma zadnych roznic to ktory wezmiesz? tanszy czy drozszy? patrzac na to z drugiej strony - jezeli mialbym juz wydac 3000zl na tablet (pomijam zupelnie to, ze 10 cali jest strasznie nieporeczne i dla mnie nieprzydatne) to raczej bylby to ipad2 (100zl roznicy juz mozna przebolec) chocby ze wzgledu na to, ze przy ew. zbyciu sprzetu mozna na nim wiecej zarobic.

  • 1

    21. ~Vodofone  2011-05-18 23:44:33  host: v11-16.opera-mini.net

    thonka - z tego co wnioskuję dla Ciebie liczą się tylko produkty Apple, bo jak już jest inny niż Apple, to nie ma na to popytu? To zle uważasz, bo dajmy przykład, Pani Agnieszka wyjąktkowa kobieta kupuje chleb pełnoziarnisty który jest bardziej odżywczy choć jego cena to ok. 5 zł a Pani Wiola zwykła kobieta nie powiedzieć kura domowa idzie do Biedronki i kupuje chleb zwykły za mniej niż 2 zł i dużo się nie pożywi bo ten chleb jest w jednym słowa znaczeniu jak wata. Pani Agnieszka kupiła 1 bochenek chleba ok. 5 zł nie patrząc na cene ale na jakość zaś Pani Wiola kupiła 2 Chleby ok. 4 zł nie patrząc na jakość ale na ilość. Jak ten przykład przełożysz na to gdy mam te 3100 zł i chce kupić tablet ale nie wiem jaki?

  • 1

    23. ~Vodafone  2011-05-19 00:05:08  host: v11-16.opera-mini.net

    22@ Nie Ty przepłacisz to kto inny. Znajdą się tacy dla których kot w worku jest rzeczą wyjątkową pozłacaną prestiżem...

  • 0

    24.  2011-05-19 00:39:51

    Zacznijmy od tego że 2999zł to cena maksymalna. Za 2500 można kupić na allegro z fakturą VAT a za 1999 sprowadzany z UK nowy zaplombowany bez faktury. Po wakacjach nowy XOOM w polskim sklepie będzie kosztował 1500zł.

  • 0

    25.  2011-05-19 01:12:22

    @21 toz Ci przeciez pisalem, ze przy podobnych parametrach bedziesz patrzec na cene, przy podobnej cenie bedziesz patrzec na marke... widze nie rozumiesz nic z tego co czytasz, a przyklady walisz takie z kosmosu, ze nie wiem czy sie smiac czy plakac. analogia z chlebem w przypadku naszej dyskusji jest zla... do naszej dyskusji bylaby dobra jezeli w porownaniu tabletow bralby udzial tani i niezbyt dobrej jakosci oraz wydajnosci tablet archosa za 1200zl i wymiemiona w tej wiadomosci motorola. tak jednak nie jest wiec twoje pisanie o chlebie jest bez sensu... od poczatku pisze, ze sa na rynku juz podobne parametrowo sprzety za mniejsze pieniadze, a jezeli sa tablety za podobne pieniadze to sa tez czesto bardziej "prestizowe" czy funkcjonalne. co do twojego popytu - nigdzie nie napisalem, ze na sprzet innych producentow nie ma popytu! nie tworz teorii, ktorych nie napisalem. po prostu uwazam, ze wydajac 3000zl lepszym wyjsciem jest dolozenie tych 100zl. ot cala filozofia. twoich wywodow o popycie, popularnosci itp. nie bede juz komentowac, bo mam wrazenie, ze nie rozumiesz o co mi chodzi...

  • 0

    26.  2011-05-19 01:41:52

    @22 tani tablet idzie tez kupic w cenie dobrego netbooka. problem zaczyna sie, gdy zestawimy takiego xooma z popularnym netbookiem na atomie n450... xoom z tegra 2 pod wzgledem wydajnosci pozre tego netbooka na sniadanie. dobrego netbooka (niech bedzie nawet 10 cali), z wydajna grafika (tegra2 radzi sobie bez problemu z 1080p na zewnetrznym wyswietlaczu) zaczynaja sie obecnie w okolicach 1400zl (ostatnio zaprezentowane aspire one 722) bez modulu 3G ze zwyklym (Czyt. wolnym) dyskiem twardym. tylko ile ten netbook bedzie trzymac na baterii?

  • 0

    27. ~  2011-05-19 05:09:41  host: v21-04.opera-mini.net

    Thonka porownywanie x86 z windows do tabletu z androidem to jakis zarcik? Xoom i motorola to nie Apple wytarczy popatrzec na giga klape samsunga taba. Nie wystarczyc skopiowac i dowalic cene

  • 0

    28.  2011-05-19 05:51:08

    @27 a przepraszam to ja zaczalem, ze wole netbooka od tabletu? ;) po za tym ja nigdy nie uwazalem tabletu za substytut zwyklego komputera (nawet netbooka) z prostej przyczyny - nie nadaje sie on na dluzsa mete do szeroko pojetej pracy (no chyba, ze ktos zawodowo zajmuje sie nowymi technologiami), a mimo wszystko komputera wlasnie do tego glownie uzywam... klapa tab'a? coz... ja znam kilka osob, ktore tablet samsunga kupily, bo wszystkie inne byly za wielkie. mimo wszystko 7 cali mialo jakis sens. jakby wypuscili 10 calowy ekran odrazu to mogliby miec problem.

  • 0

    29.  2011-05-19 08:34:37

    @28, a co myślisz o Dell Inspiron Duo 1090

  • 0

    30.  2011-05-19 10:42:34

    No chyba ktoś na głowę upadł. Za 3000 to można sobie kupić prawdziwego iPada w dobrej wersji a nie mniej lub bardziej udolną podróbkę.

  • 0

    31. ~  2011-05-19 16:45:20  host: 178235228092.olsztyn.vectranet.pl

    No chyba ktoś na głowę opadł. Tylko iPad(ło) a reszta to podróbki? Jesteś z epoki Forda i każdego koloru pod warunkiem że czarny? Kłapiesz dziobem bo nie chcesz mieć w życiu żadnych alternatyw, bo to za trudne? A chleb też kupujesz ten najdroższy, czy w (tam gdzie najtaniej)? A może dla odmiany dziś ze słonecznikiem? A może z dynią? To są alternatywy, nie podróbki.

Dodaj swoją opinię