Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polscy akcjonariusze Polkomtela będą gotowi 10. marca

Polscy akcjonariusze Polkomtela będą gotowi 10. marca

WitekT 3 Marca 2006 13:00

0 0

Mimo zamrożenia przez TDC sprzedaży 19,6% akcji Polkomtela, polscy akcjonariusze będą gotowi, by kupić te akcje do 10. marca - poinformował wiceminister skarbu Piotr Rozwadowski.

Rozwadowski uważa, że pomimo wstrzymania procesu sprzedaży akcji Polkomtela należących do duńskiego TDC, polscy właściciele akcji telekomu muszą być gotowi na zakup jego akcji w terminie pierwotnie wyznaczonym przez TDC, a więc do 10. marca.
Wspólnie z polskimi akcjonariuszami Polkomtela staramy się chłodno rozważyć wszelkie korzyści i ewentualne ryzyka związane z zakupem akcji Polkomtela od TDC. Myślę, że determinacja polskich akcjonariuszy w tej chwili jest w dalszym ciągu duża, jednak ryzyka trzeba ocenić chłodnym okiem. I na tym kierunku koncentruje się cała praca. Przyjmujemy, że nie przesuwa to terminu wcześniejszego i trzeba przygotować się na scenariusz, że akcjonariusze muszą być gotowi na 10. marca - powiedział Rozwadowski.

O zamrożeniu procesu sprzedaży Polkomtela pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-224-176.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet