Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polsat w komórkach Ery

Polsat w komórkach Ery

WitekT 4 Maja 2006 10:49

0 0

PTC rozpoczyna współpracę z Polsatem. Abonenci Ery będą mogli oglądać w swoich telefonach materiały z kilku popularnych programów Polsatu. To zapewne pozytywnie wpłynie na przychody PTC z usług transmisji danych.

Do komórkowej oferty wejdą m.in. Wydarzenia, program publicystyczny Tomasza Lisa Co z tą Polską i show Kuby Wojewódzkiego.

Według nieoficjalnych informacji, TVN nieźle zarabia na współpracy z siecią Orange. Plus luźno kooperuje z TVP, więc Era nie miała specjalnie wielkiego wyboru, a dodatkowo obie firmy łączy osoba Zygmunta Solorza – głównego udziałowca Polsatu i Elektrimu.
Era już wcześniej udostępniała materiały wideo użytkownikom telefonów komórkowych, a według nieoficjalnych informacji miesięczna liczba pobrań klipów wideo oscylowała wokół 10 tys. PTC liczy przede wszystkim na efekt wizerunkowy niż finansowy współpracy z Polsatem.

Operator eksperymentuje z abonamentowymi opłatami za usługi multimedialne. Jeden z serwisów informacyjnych dostępny jest tylko za zryczałtowaną opłatą, co jeszcze nie jest częste.

Nowe usługi wideo dostępne są w trzech modelach Nokii (producent fabrycznie preinstaluje oprogramowanie niezbędne do korzystania z multimedialnych usług Ery). Niedostatek terminali to większy problem niż ograniczony zasięg szybkiej sieci UMTS.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2006-05-04 14:08:52

    chyba Orange lepiej wyjdzie na UMTS-ie z TVN niż era z polsatem :/

  • 0

    2. ~maniana  2006-05-04 17:10:57  host: apn-99-83.gprspla.plusgsm.pl

    no ja też tak myślę, chociaż Polsat w końcu też nie jest aż taki zły. szkoda że nie mam takiego fona to bym sobie pooglądał w terenie:P

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet