Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polsat w iPhone'ach

Polsat w iPhone'ach

LuiN 8 Kwietnia 2010 09:23

0 0

iplaWłaściciel telewizji internetowej ipla udostępnił aplikację przeznaczoną dla użytkowników telefonów iPhone. Teraz można już korzystać z telewizji ipla bez potrzeby posiadania komputera. Bezpłatną aplikację można pobrać z iTunes.

Wersja ipla na iPhone pozwala na korzystanie z tysięcy plików VOD. Aplikacja jest bezpłatna, do korzystania z niej wymagane jest połączenie z siecią Wi-Fi. Udostępniona została także opcja pobrania materiałów VOD do wersji off-line tak, aby można było odtwarzać pliki wideo także poza strefą Wi-Fi. Jednorazowo można pobrać do wersji off-line do 10 filmów.

Aplikacja posiada także funkcję polecania plików znajomym poprzez e-mail. W pierwszym etapie udostępnionych zostało około 5 tysięcy plików, głównie głośnych produkcji zrealizowanych na zlecenie Telewizji Polsat oraz Polsat Play, Polsat Cafe i Polsat News. Za pomocą ipla na iPhone można obejrzeć programy informacyjne, seriale, kabarety, koncerty, programy rozrywkowe.




Przewidywana jest dalsza rozbudowy bazy udostępnionych plików. Program dostępny jest pod tym adresem.

Źródło tekstu: ipla     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 1

    1.  2010-04-08 09:26:46

    To jeszcze na androida pewnie trzeba będzie trochę poczekać, skoro od premiery systemu z logiem jabłka tyle czasu mięło, a android na tym tle wygląda jak jakiś młodziak ;)

  • 0

    2.  2010-04-08 09:43:35

    Mam od wczoraj, ciekawa aplikacja.

  • 0

    3. ~bobek  2010-04-08 09:45:19  host: 109.243.61.177

    Super że IPLA jest już w Iphone wczoraj ją zainstalowałem :-)

  • 0

    4. ~Ziomek  2010-04-08 10:17:22  host: cvj242.internetdsl.tpnet.pl

    Kontaktowałem się z nimi i dostałem informację, że nie planują wydawania programu na Androida

  • 2

    5.  2010-04-08 10:26:55

    Szkoda,że na Androida nie ma,bo z chęcią bym obejrzał to i owo w drodze do pracy, a tak korzystam z konkurencyjnych narzędzi.

  • 0

    6. ~Jeremy  2010-04-08 10:27:57  host: do-atman-1a.connecta.pl

    Podobno da się pobierać materiały tylko podczas połączenia przez WiFI. Przez 3G nie ma już takiej możliwości: http://www.frazpc.pl/b/256839 (trzeci post w dyskusji).

  • 0

    7.  2010-04-08 11:39:56

    @6 zawsze można zainstalować 3G Unrestrictor :D

  • 0

    8. ~aqq  2010-04-08 12:47:56  host: 62.87.237.17

    Czy to normalne że co ~10-15 min ipla zrywa mi połączenie wifi?

  • 1

    9. ~  2010-04-08 20:21:23  host: 77-254-139-2.adsl.inetia.pl

    A to niby czemu nie chcą wydać tego na Androida?! Zdaje się że polskimi materiałami powinni celować w Polski rynek, więc Android powinien być w pierwszej kolejności, a dopiero opcjonalnie iPhone. Tu nie Ameryka... u nas jabłko mania nie działa.

  • 0

    10.  2010-04-08 23:58:32

    9: Chcesz powiedziec, ze w Polsce jest wiecej telefonow z Androidem niz iPhone OS? Raczej nie... i tym sie wlasnie kieruja.

  • 0

    11. ~  2010-04-09 13:34:17  host: 77-255-103-85.adsl.inetia.pl

    Tak, wydaje mi się że Androidów jest więcej. A nawet jeśli tak jeszcze nie jest to na 100% niebawem tak będzie.

Dodaj swoją opinię