Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polsat chce zaoferować "triple play"

Polsat chce zaoferować "triple play"

WitekT 8 Lutego 2007 09:31

0 0
Zygmunt Solorz-Żak planuje mocniej wejść w telekomunikację. Oprócz MVNO Cyfrowego Polsatu, który ma wystartować jeszcze w tym półroczu, rozważa zaoferowanie usług typu triple play konkurencyjnych do Telekomunikacji Polskiej.

Jak dodał Solorz-Żak, trwają rozmowy z Exatelem na temat wykorzystania w tym projekcie jego sieci.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 6
  • 0

    1. ~piti110  2007-02-08 09:36:03  host: abrk127.neoplus.adsl.tpnet.pl

    cyfrowy polsat na jakiej sieci na btsach bedzie chodzi???????

  • 0

    2.  2007-02-08 10:25:37

    Cyfrowy Polsat dogadał się z Erą.

  • 0

    3. ~mirekb  2007-02-08 10:51:14  host: bkr233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    to zycze dobrego zasiegu ery..u mnie z tym masakra..w reszcie kraju nie lepiej-nietsabilny bo nie rozbudowywany,choc gdyby wprowadzili platnosci na cyfrowy polsat za pomoca smsow(typu 10pln abonament +1,22pln za smsa premium jako oplata za platnosc)to moze bym to wzial ale zobaczymy..rynek platnosci przez komorke to cos co zapewni mvno stale dochody ale jak wyjdzie??

  • 0

    4. ~pawcio  2007-02-08 10:52:01  host: blm133.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To dobrze, im większa konkurencja na rynku tym lepiej dla konsumentów - zdaje się, że w tym roku spadną ceny połączeń. Nowy operator chcący zdobyć rozsądny procent rynku musi zrobić wojnę cenową. W przeciwnym razie skończy tak jak operator mBanku do którego nikt nie przechodzi bo korzyści nie widać...

  • 0

    5.  2007-02-08 12:08:45

    @mirekb: w moim rejonie zasięg ery jest podobny - raczej go prawie nie ma w ogóle.

  • 0

    6.  2007-02-08 14:49:28

    za to ja odbieram w moim pokoju (do jednorodzinny) sygnal z 3 BTS'ow oddalonych o 6, 9, 4 km w lini prostej w zaleznosci do ktorego rogu pokoju sie zblize ;d

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-150-10.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~Edward Chetny | 2017-10-17 05:57:32

Kolejna jednorazówka?


~ | 2017-10-17 05:26:00

Chiński złom i tyle


~~ | 2017-10-17 02:40:24

@11 Według mnie, raczej nie ma


~Gliwice | 2017-10-17 00:52:57

@msnet Czepiasz się zwyczajowo jak to w telepolis wypada:-/Kątówka to pewnie nie szlifierka, fleksa czy nawet ściernica bo to jest zespół...


Lucas37 | 2017-10-17 00:44:21

Czyli już bez Porsche Design? :(

Ankieta

Najlepszy dostępny na rynku smartfon to:

10 najlepszych smartfonów (październik 2017)

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet