Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Połowa posiadaczy iPhone'ów zmieni go na iPhone'a 7

Połowa posiadaczy iPhone'ów zmieni go na iPhone'a 7

orson_dzi 5 Września 2016 14:32

5 5

Połowa posiadaczy iPhone'ów planuje zmienić swój smartfon na nowego iPhone'a 7. 1/5 z nich chce kupić smartfon Samsunga.



Badanie zostało przeprowadzone przez Insurance2GO, portal zajmujący się sprzedażą ubezpieczeń na urządzenia mobilne. Wynika z niego, że 50% posiadaczy smartfonów Apple zmieni je na nowego iPhone'a 7. 19% badanych zamierza całkowicie zmienić platformę i ich następnych smartfonem będzie Samsung. Tylko 8% osób chce zmienić platformę wybierając smartfon innej firmy niż Samsung.


Źródło tekstu: Insurance2GO; wł     

Dodaj do:

Tagi: samsung | iphone 7 | apple

w sumie: 26
  • 0

    7. ~Dziki  2016-09-05 15:51:48  host: 93.175.85.113

    @6 jesteś pewien tego co napisałeś?

  • 2

    8. ~tkubon  2016-09-05 16:07:51  host: 095160157009.dynamic-ra-10.vectranet.pl

    na co zmienić działający i nawet jak na swój wiek ogarniający wszystko czego potrzebuję iPhone 4s? Co dostanę oprócz szybszego odpalania aplikacji i lepszego aparatu na 5, 6 lub 7?

  • 1

    9. ~  2016-09-05 16:25:05  host: ackv119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Są fani tej marki. Jak mają sporo $$ to dla nich żaden problem zmienić na nowszy model.
    @8 Właśnie tak to jest jak dobrze coś działa to ludzie są zadowoleni i chętnie kupują następne. Skoro poprzedni produkt był sprawdzony.

  • 0

    10.  2016-09-05 16:38:31

    @8 No akurat w porównaniu do 4S to dużo. Porównując tylko do 6s (bo z 7 na razie znane są tylko platki) to m.in. większy ekran, touch id, taptic engine i update do iOS10 (w końcu nie będzie trzeba wspierać ekranu 3,5 cala w aplikacjach).

  • 0

    11. ~zgorszony  2016-09-05 16:57:42  host: ip-37-248-152-96.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

    Tylko połowa ? Ta druga to jakiś gorszy sort :D :D

  • 0

    12.  2016-09-05 17:06:35

    @7 tak wynika z wiadomości, chociaż nie ma szans, żeby połowa użytkowników zmieniła na 7, która zapowiada się jako najnudniejszy iPhone mimo, że nic na 100% nie wiadomo.

  • 0

    13. ~Calm7  2016-09-05 17:28:32  host: user-94-254-177-211.play-internet.pl

    Ja chce kupić telefon z logiem "NOKIA", Nokio powracaj.

  • 0

    14. ~tkubon  2016-09-05 17:36:00  host: 095160157009.dynamic-ra-10.vectranet.pl

    Ok, większy ekran, TouchID wszystko ok, ale jeśli biorę 4s (moim zdaniem jeden z bardziej udanych modeli) do ręki i no nowsze to okazuje się , że muszę za te lepsze bebchy (np. iPhone SE) zapłacić ponad 2k tylko po to, żeby mi się aplikacje otwierały parę sekund szybciej. Czy warto? Pytanie do forumowiczów

  • 0

    15.  2016-09-05 17:50:59

    No na pewno ja na samsunga nie zmienię, tak jak nr 13 się ode mnie nigdy nie odczepi.... :-(

  • 0

    16. ~  2016-09-05 19:55:03  host: 191.etlink.pl

    Orson, chcesz powiedzieć, że popyt na 7 będzie na poziomie 400-500 mln sztuk?

  • 0

    17.  2016-09-05 20:31:06

    @14 jeżeli nie chcesz tyle wydawać, wymień na iphone 5s zamiast SE. Jest prawie połowę tańszy a będzie duża różnica w stosunku do 4s.

  • 0

    18. ~  2016-09-05 21:19:39  host: user-94-254-163-177.play-internet.pl

    mialem pozostac przy "szostce" ale jak czytam komentarze powyzej to dochodze do wniosku ze trzeba wymienic na "siodemke" - na przekor wszystkim pieniaczom i hejterom. A co? Stac mnie! hahahaha

  • 0

    19.  2016-09-05 22:41:35

    @10 czemu nie porównać od razu do 6s plus - będzie jeszcze większy ekran, a nie o to chodzi w linii 4s/5/5s/SE. @14 SE w porównaniu do 4s to ogromny postęp choćby w temacie aparatu fotograficznego, bateria rewelacyjna (choć to zasługa małej przekątnej ekranu) obłędnie różowy kolor różowy - ten z 6s/6s plus jest moim zdaniem nijaki, min 16 GB pamięci co daje około 4 razy więcej wolnego miejsca w porównaniu do 8gb w 4s, cena obecnie w UK za tel bez żadnego simlocka (nawet tego z pierwszej użytej karty sim) to 339 funtów czyli około 1750 zł chyba rozsądna za tel który posłuży Ci kolejne 2, 3 lata

  • 0

    20. ~Zzz  2016-09-05 22:57:15  host: user-31-175-130-188.play-internet.pl

    Wieksza polowa zmieni na nowszy a mniejsza polowa mniejszej polowy zmieni na samsunga. Wieksza polowa mniejszej polowy nie zmieni telefonu w ogole a mniejsza polowa zmieni telefon na inny. Teraz wszystko chyba jasne...

  • 0

    21. ~Ron  2016-09-06 09:54:35  host: 212-124-167-171.v4.ngi.it

    Gdy pojawia się temat Appla aktywizuje się sztab chłopców z małymi siurakami

  • 0

    22. ~Calm7  2016-09-06 09:56:58  host: abbu84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @21). Ja mam dużego siura.

  • 0

    23. ~Alan  2016-09-06 13:55:30  host: 89-65-224-117.dynamic.chello.pl

    Zaznaczam, że jest to moje zdanie i nie jest celem obrażanie kogo kolwiek. Jak widzę faceta z telefon Apple w ręce, to kojarzy mi się z gejostwem od razu, , a jeszcze jak różowy to.... To jest telefon dla kobiet, bo taki ma to coś wgląd. Na stronach z celebrytami widać właściwie wiele kobiet z Apple, facetów rzadko.

  • 0

    24.  2016-09-06 14:10:43

    Połowa z tych co zjedli dzisiaj w MCD frytki, jutro wybierze hamburgera a jedna piąta skręci na Kebaba

  • 0

    25. ~Coxxi  2016-09-07 08:38:21  host: 89-65-224-117.dynamic.chello.pl

    @18 jaki ty idiota i głupcem musisz byc gimbazo. Bo tylko gimbaza pisze takie teksty.

  • 0

    26. ~Alan  2016-09-07 08:46:59  host: 89-65-224-117.dynamic.chello.pl

    @10 Mi ASUS Zenfone laser 2 służy już półtora roku bez zarzutów za 850 PLN. I w dodatku Dual aktywny na dwie karty i slot osobny na SD. 2GB ram i 16 GB rom. Z tym różowym, to przesadziłeś, chyba,że jesteś kobietą, to Ci pasuje i nie dziwię się.

Dodaj swoją opinię