Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Połowa Polaków w zasięgu LTE Orange i T-Mobile

Połowa Polaków w zasięgu LTE Orange i T-Mobile

WitekT 1 Lipca 2014 15:15

11 4

LTE Orange i T-Mobile jest już dostępne w 1100 miastach i miejscowościach powyżej 1 tys. mieszkańców. To wszystko dzięki 4,3 tys. stacji bazowych działających na częstotliwości 1800 MHz.




Tradycyjnie przypomnę, że z LTE możecie korzystać w naszych ofertach mobilnego internetu Orange dla klientów indywidualnych i biznesu, a także w wybranych ofertach abonamentowych oraz na kartę - pisze na swoim blogu Wojciech Jabczyński, rzecznik Orange.


Orange i T-Mobile mają także wspólną sieć HSPA+ na 900 MHz, która jest obsługiwana przez 6 tys. stacji.

Źródło tekstu: blog.orange.pl     

Dodaj do:

Tagi: lte | orange | t-mobile | wojciech jabczyński

w sumie: 46
  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    29. ~xmen  2014-07-01 20:04:23  host: public-gprs517007.centertel.pl

    Ktos wie dlaczego na mapie networks na stronie tmobile pokazuja umts900,a w rzeczywistosci brak? Wielkopolska.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    30. ~  2014-07-01 20:17:01  host: ip-37-209-131-155.free.aero2.net.pl

    15 ale mozesz korzystac ze sprawdzania konta za 4 grosze. Korzystaj poki mozesz , bo jak CI zablokuja ta mozliwosc to bedziesz za nia tesknil ; D

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    31. ~Rafaello  2014-07-01 21:27:03  host: host-89-229-75-25.szczecin.mm.pl

    Jaki starter kupic Orange lub T-mobile, aby przetestowac LTE, bo na dotychczasowym nie mozna sie zarejestrowac w LTE?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    32. ~czarnków  2014-07-01 22:24:08  host: det5.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No tak, a ja przygotowałem i wybudowałem stację LTE w Czarnkowie w Październiku zeszłego roku i nic, stacja nadal za lock-owana

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    33. ~Jackson  2014-07-01 23:25:30  host: 178235208041.warszawa.vectranet.pl

    A kiedy LTE w heyah?

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    34. ~xy  2014-07-02 00:40:08  host: 037008226041.warszawa.vectranet.pl

    Niech lepiej powiedzą, że łódzkie (np. powiaty: rawski i skierniewicki) nadal w ogóle niezmodernizowane i jest jedynie EDGE. Tak - EDGE, o 3G można pomarzyć!

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    35. ~xy  2014-07-02 00:42:43  host: 037008226041.warszawa.vectranet.pl

    Oczywiście jest 3G, ale tylko w miastach powiatowych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    36. ~giorgio52  2014-07-02 00:58:22  host: n11-09-02.opera-mini.net

    stacje networks! mają lte ready ? Kwestia naciśnięcia zielonego klawisza w prog.bts czy konieczny przyjazd techników na maszty ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    37. ~On  2014-07-02 06:36:54  host: 178.217.192.27

    34. Modernizacja T-Mobile w miejscowościach Brzeziny, Rawa Mazowiecka i Skierniewice, tak jak się dowiadywałem ma być realizowana w lipcu tego roku.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    38. ~On  2014-07-02 06:38:31  host: 178.217.192.27

    31. Z tego co wiem, to w T-Mobile jest to JUMP na kartę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    39.  2014-07-02 09:38:26

    LTE i maksymalny pakiet 48 GB dla biznesu? Jabczyński już tradycyjnie nie rozumie potrzeb użytkownika biznesowego.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~  2014-07-02 09:43:33  host: 77-255-40-220.adsl.inetia.pl

    39. W T-Mobile są dużo większe limity największy chyba 100GB

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    41.  2014-07-02 10:01:40

    mlb - biznes to podstawowe wykorzystywane łącza na sztywne... I to nie Neostradę ;-) A jakieś wynalazki bezprzewodowe mogą co najwyżej jako uzupełnienie traktować.. Ja prowadze działalność, mam biuro w domu. Mi Neostrada wystarcza. Na pewno nie wezmę, przynajmniej na razie, nic z ofert operatorów komórkowych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42.  2014-07-02 10:03:50

    #39 mlb to zależy od biznesu, sklepikowi do obsługi terminali płatniczych nie trzeba takiego pakietu, ale na serwer nie nadaje się żaden mobilny

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43.  2014-07-02 11:41:24

    ~41 neostrada padnie, kabel żaden nie podłączony, i skorzystasz z mobilnego :)) I wtedy przyda się taki mobilniak, nawet te parę GB.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~kormo  2014-07-02 14:08:42  host: 89-67-12-96.dynamic.chello.pl

    Co mi po zasięgu, jeśli trochę dzięki własnej głupocie, ale głównie przez ośli upór operatora nie mam LTE w orange http://tlp.is/2ll

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45.  2014-07-02 19:57:48

    Ayan - odkąd jest neostrada w Polsce - mi nie pasła, a jak padła to na kilka godzin najwyżej - ze 2 razy ;-) A jeśli padła to już mówiłem - z internetu korzystałem już w Nokii 6110 i 7110 ;-) Teraz to łatwiejsze - mam pakiet y na każdym numerze (oprócz własnego podstawowego, ale na drugim już 1,5 GB) ;-) Nie wymyślaj bo to nie ma sensu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46. ~Temp  2014-07-02 20:14:14  host: host-89-228-10-14.dynamic.mm.pl

    A Gorzów, miasto wojewódzkie, już nawet Play odpalił tu LTE, a T-Mobile - milczy...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    47.  2014-07-02 23:57:09

    wlo - masz szczęście, że neo u Ciebie działa jak należy, to i nie musisz kombinować. W mojej dzielnicy 3,5 Mbit/s to maksimum tego co można uzyskać przy koszcie 92 zł miesięcznie ( wraz z przymusowym stacjonarnym w planie standardowym wyłącznie na odbieranie). Dlatego po prawie dwudziestu latach współpracy z TP - obecnie Orange - żegnam się z ulgą i mam nadzieję, że nie będę tego żałował. LTE Orange działa fatalnie, T-Mobile nie miałem okazji sprawdzić w tej technologii. W 3G Era obecnie nieźle sobie radzi - zarówno jeśli chodzi o pingi, prędkość i płynność. Plus ostatnimi czasy też się polepszył i jestem coraz bliżej decyzji o wyborze właśnie tego operatora na dostawcę Internetu mobilnego ( w abonamencie Power LTE ). Do końca sierpnia mam czas, aż wygaśnie mi umowa z pomarańczowymi. Wypowiedzenie złożone wraz z zakazem kontaktu marketingowego. ;-)