Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Połowa kupujących Note'a 7 zamieni go prawdopodobnie na iPhone'a 7

Połowa kupujących Note'a 7 zamieni go prawdopodobnie na iPhone'a 7

orson_dzi 18 Października 2016 08:34

8 2

Z raportu KGI wynika, że 5-7 mln osób planujących zakup Note 7, kupi zamiast niego jeden z iPhone'ów 7.






Analityk KGI Ming-Chi Kuo szacuje, że ok 50% z 12 mln klientów, którzy chcieli kupić bądź kupili Note'a 7 zamieni go na iPhone'a 7 lub, w większości przypadków, iPhone'a 7 Plus. Reszta osób, które zdecydowały się zamienić Samsunga na urządzenia innych firm najchętniej skorzysta z oferty Huawei oraz nowych Pixeli Google'a.

Raport pokazuje, że pomimo deklarowanej do tej pory sporej lojalności klientów Samsunga, większość z nich bez sentymentów sięgnie po produkty konkurencji. Jako główne powody zmiany Note 7 na iPhone'a Ming-Chi Kuo podaje utratę zaufania do marki, posiadanie iPhone'a w przeszłości, podwójny aparat w iPhonie 7 Plus i dużą popularność nowych iPhone'ów w ofertach operatorów.

Źródło tekstu: 9to5mac; wł     

w sumie: 28
  • 0

    9. ~Jarek  2016-10-18 09:19:41  host: 87-206-171-33.dynamic.chello.pl

    Kto takie bajki piszę,napiszcie że jest to reklama sponsorowana ,albo wstawcie ten raport

  • -1

    10. ~Alan  2016-10-18 09:23:01  host: 89-65-232-205.dynamic.chello.pl

    Skończcie już z tym Apple, bo rzygać mi się chce. Banda idiotów. To są telefony dla kobiet tylko i wyłącznie. Jak widzę faceta z iPhone, to kojarzy mi się ze znanym zboczeniem a'la Freddie Mercury, ale za jego koncertami to przepadałem w przeciwieństwie do Apple.

  • 0

    11.  2016-10-18 09:24:37

    Piękna zmiana- z papucia na lać :)

  • 0

    12. ~  2016-10-18 09:34:36  host: 093105172021.business.static.vectranet.pl

    Na iphone ? nigdy!

  • 4

    13.  2016-10-18 09:41:59

    Jarek: a kto nam płaci? Apple? Please, nie kompromituj się. :-D

  • 2

    14. ~  2016-10-18 09:47:07  host: public-gprs362012.centertel.pl

    Niesamowite jest to że są ludzie którzy nie mogą znieść myśli że jakiś użytkownik jednego systemu operacyjnego może wybrać produkt pracujący na innym systemie. Każdy ma plusy i minusy.

  • 1

    15. ~Calm7.  2016-10-18 09:54:46  host: 8.37.225.42

    Na BB najnowszy się przesiądą i tyle
    ;-)

  • -1

    16. ~Boss  2016-10-18 10:02:15  host: 188.146.81.185.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Wybrałem Apple, bo Samsungi nie obsługują S/MIME. Jak zaczną, to zapewne wrócę do topowego modelu.

  • 0

    17. ~  2016-10-18 10:04:01  host: 159-205-32-158.adsl.inetia.pl

    Zgodnie z przeiwdywaniami. Dlatego stawiam obok dziadowskiej jakosci Samsunga (a to jest szajs pierwszej klasy), sabotaz. Jesli mam racje, to sabotazysci nawet nie musieli sie mocno starac - z chlamu zrobic g...o nie jest niczym trudnym.

  • 2

    18.  2016-10-18 11:17:16

    Jest dokładnie jak pisałem. Ludki przechodzą do Apple.

  • 0

    19. ~Hotelarz  2016-10-18 11:19:47  host: apn-77-112-5-127.dynamic.gprs.plus.pl

    Do Xiaomi też przechodzą tylko tego nie napiszą.

  • 3

    20.  2016-10-18 11:28:28

    @13 WitekT: jak kto kto Wam płaci? Jak artykuł jest o jabłkach, to płaci Apple, jak o Samsungach to płacą koreańczycy. Generalnie wszyscy Wam płacą!!!
    :-))

  • 4

    21.  2016-10-18 11:36:09

    Ale mi też odkrycie. Wiadomo, że jak myśleli o przekątnej 5,7', to będą szukać czegoś zbliżonego z dobrymi bebechami. Wielka mi tajemnica. Normalne, że jak ktoś się nagrzał na Nota, to nie kupi teraz S7.

  • 0

    22. ~Calm7.  2016-10-18 11:40:40  host: 8.37.225.63

    20). vonsky, zapomniałeś o jeszcze jednym: jak jest dobry news o samsungu, to płaci Apple aby się nie ukazał, a jak jest dobry news o apple - to płaci samsung aby się nie ukazał
    ;-)

  • -2

    23.  2016-10-18 11:41:29

    Za żadne pieniadze nie wziąłbym iphone, już wolałbym powrót do symbiana niż to coś od apple

  • -1

    24.  2016-10-18 11:50:34

    No nie ma się co dziwić, w końcu najlepszy telefon na rynku :)

  • -1

    25. ~  2016-10-18 12:09:37  host: 093105172021.business.static.vectranet.pl

    @10 Popieram :)

  • 0

    26. ~abc  2016-10-18 12:12:02  host: 212.160.172.83

    Ale jest mowa o tej większej czy mniejszej połowie?

  • 0

    28.  2016-10-18 12:27:53

    27). nic ci do tego co ja lubię, ale faktycznie tamten dwa wpisy nie są twoje, bo są moje
    :-P

  • -1

    29. ~Darek  2016-10-18 22:10:40  host: 195.116.187.216

    Niesamowita informacja :) Nie wiem co mam teraz zrobić. Nie miałem zamiaru kupować ani Samsunga ani Ogryzka. Będę musiał jakoś z tym żyć :)

Dodaj swoją opinię