Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Połowa klientów z Play odchodzi do Orange i nju mobile

Połowa klientów z Play odchodzi do Orange i nju mobile

LuiN 10 Lipca 2013 16:43

23 7
Niemal, co drugi klient odchodzący z Play (48 proc.) wybiera oferty Orange lub nju mobile - pisze Wojciech Jabczyński na swoim blogu.

Według szacunków Orange, udział Play w MNP spada i wynosi już mniej niż 60 proc. Odchodzący z Play najchętniej wybierają oferty Orange lub nju mobile. Wśród klientów rezygnujących z usług Plus i T-Mobile, Orange jest wybierany jako drugi operator po Play.

Najwięcej klientów przechodzi do Orange z sieci Play i T-Mobile. Wojciech Jabczyński nie ujawnia ilu klientów przechodzi z Orange do nju mobile, zapewnia jednak, że mniej niż zakładano.


Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 141
  • 1

    128.  2013-07-18 15:09:59

    Moherozol: i po co teksty w stylu "debilne"? Czy naprawdę ciężko jest zrozumieć, że tytuły rządzą się swoimi prawami, a w newsie wszystko jest wyjaśnione?

  • 0

    129. ~  2013-07-18 19:07:47  host: do-atman.sm-gorczewska.com.pl

    WitekT: Czyli Telepolis równa do radia Erewań: Na Placu Czerwonym dają rowery! A tak naprawdę nie dają tylko kradną :-)

  • 0

    130.  2013-07-18 19:31:06

    ~Moherozol - to róznica tylko dla - przepraszam - głupola, który nie rozumie tematu ;-) Wiadomo, zę jeśłi ktoś jest ciągle klietem Play nie może być klientem innej sieci, tylko odchodzący mogą zostać klientami innych sieci.

  • 1

    132. ~MK  2013-08-04 21:26:39  host: staticline-31-182-75-63.toya.net.pl

    ja miałam od sb być klientem nju miałam przejść z plusa jednak plus nie wydał nr co gorsza ani plus ani nju mnie nie poinformowało o tym....plus nr nie wydał bo wstępnie zgodziłam się przedłużyć umowę, a oni uznali rozmowę telefoniczną za moje oświadczenie o chęci pozostania w sieci plus o czym też nic nie wiedziałam, a w umowie i regulaminie nie ma takiej info... owszem przez tel powiedziałam tak ale paczki nie odebrałam a kurierowi kazałam zaznaczyć rezygnacja klienta co dla mnie było jednoznaczne, że przechodze do nju ale plus uznał inaczej po swojemu i pod siebie żeby ich było na wierzchu....tak czy siak zostałam z2 umowami i abonamentami do płacenia bo żadna str mnie nie poinformowała o niczym ale po kase to się dopominać będą, a jak!!!wszyscy operatorzy są siebie warci jeden złodziej lepszy od 2...a przejście umowy na czas nieokreślony bo wypowiedzenia nie napiszesz zwykłe złodziejstwo niezgodne z prawem klient nie musi pamiętać o końcu umowy w interesie sieci jest zatrzymanie klienta.....

  • 0

    133. ~ktos do mk  2013-08-12 18:53:09  host: user-109-243-254-183.play-internet.pl

    moze za wczesnie chcialas przejsc do innej sieci i dlatego nie przeniesli numeru twojego. pozdrawiam

  • 0

    134. ~Adrian  2013-08-12 19:50:36  host: 83-142-221-52.via.zamek.net.pl

    Przeszedłem do NJU z Play w czerwcu. Moje wrażenia: -gorszy zasięg -gorsza transmisja danych -zrywany zasięg -katastrofalna transmisja po przekroczeniu 1 gb- żadne aplikacje nie działają prawidłowo Dlatego raczej odradzam. Chyba że ktoś nie korzysta z internetu w telefonie. Wracam do Play.

  • 0

    135. ~pawlojko  2013-08-14 10:20:29  host: acoe36.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w nju minimalny rachunek wynosi 9 zł, jeśli wydzwonisz więcej czyli powiedzmy na 50 min i napiszesz 10 smsów to zapłacisz rachunek 11,30 a w innych sieciach czy wydzwonisz przez miesiąc 10 min czy 1000 min to i tak zapłacisz z góry ustaloną kwotę, w nju płacisz za to co wykorzystałeś jeśli nie dzwonisz dużo bo w tym miesiącu jesteś za granicą i nie potrzebujesz telefonu, to jest wielki plus dla nju, podobnie z internetem, nie płacisz z góry za 1 GB a za 100 kb po 2 gr, skoro w miesiącu pobrałem 5 mb, bo tyle potrzebowałem, to po co płacić z góry jeśli zapłaciłem 1 zł, są pakiety 5 zł 350 mb i 7 zł 500 mb ważne 1 miesiąc, pakiety można sumować. Korzystam z sieci, mówię jak jest i polecam dla tych którzy dzwonią z głową a nie po to aby tylko dzwonić!!!

  • 0

    136. ~Dorota  2013-08-14 19:08:30  host: 37.30.242.17.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    w tym roku koncy mi się umowę z tmobile ijkabyscie mogli mi poradzić czy przedłużyć umowę czy nie? pozdrawiam

  • 0

    137. ~ja  2013-08-15 09:29:59  host: 77-253-243-165.adsl.inetia.pl

    Ciekawe co za ludzie odchodzą z Play gdzie mają rozmowy za 0pln

  • 0

    138. ~  2013-08-15 09:43:21  host: z36-14.opera-mini.net

    137, czyli nic nie doladowuję i mam darmowe rozmowy?

  • 0

    139. ~  2013-08-15 09:52:31  host: v57-06.opera-mini.net

    138 Tak!

  • 0

    140. ~  2013-08-15 09:54:29  host: z36-14.opera-mini.net

    139, i tak przez ile nie muszę doładowywać, przez rok?

  • 0

    141. ~  2013-08-15 10:04:13  host: v57-06.opera-mini.net

    140, a tego jeszcze nie wiem :-D

  • 0

    143. ~  2013-09-09 09:13:16  host: static-62-233-239-2.devs.futuro.pl

    W ciągu ostatnich tygodni przeniosłem 2 numery z Orange do NJU.

  • 0

    144. ~grzesiek  2013-10-27 12:11:54  host: em213136224229.teleton.pl

    ja właśnie odszedłem z play z powrotem do plusa - gdzie wczesniej byłem 12lat, mam dosyć tej sieci, zrywanie połączeń, brak zasięgu w centrum miasta, przełączanie się pomiędzy sieciami, mmsa w roamingu nie odbiorę, pełen zasięg,a tu komunikat "nie zarejestrowano sieci"(w centrum miasta Szczecin) i tak mogę wymieniać bez końca, a najgorsze to sprawy związane z zasięgiem, a właściwie jego brakiem, być może miejsce w którym mieszkam jest takie - wolę zapłacić więcej i po prostu mieć sprawny telefon, na którym mogę polegać, bez kombinacji, a nie co chwilę podczas rozmowy szukać miejsca, gdzie rozmówca mnie zrozumie, bez przerywania. Dekadę temu nie myślałem o takich sprawach z jakimi dzięki play musiałem się borykać przez ostatni rok - cenowo są bezkonkurencyjni,ale niestety tylko cenowo, bo jakość mają tragiczną.Zamiast inwestować w kampanie reklamowe, i LTE(które, jak ma działać tak jak działa sieć to dziękuję) niech zainwestują w podstawy - czyli "WŁASNE" sprawne nadajniki, bo coraz więcej ludzi od nich będzie uciekać

  • 0

    145. ~MemyBypeReedo  2013-11-06 19:36:17  host: 31.184.238.48

    http://www.cosmm.com/soma.html soma online coupons

  • 0

    146. ~LqRmsINtNq  2013-11-08 08:22:56  host: 178-137-82-224-lvv.broadband.kyivstar.net

    http://flobots.com/files/#10785 tramadol brand name ultram - tramadol hcl 50 mg used

  • 0