Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Połowa abonamentu w świątecznych promocjach Play

Połowa abonamentu w świątecznych promocjach Play

WitekT 25 Listopada 2008 14:47

0 0

Od 26. listopada Play rozdaje kolejne Świąteczne Prezenty. W ramach promocji każdy klient, który zdecyduje się na ofertę One Play 45 oraz One Play 65, otrzyma rabat na abonament.

Wybierając Ofertę One Play 45 rabat na abonament wynosi 50% na 3 pełne miesiące, a w przypadku One Play 65 - 50% na 6 pełnych miesięcy.

Jednocześnie wszyscy klienci, którzy aktywują numer w ramach oferty One Play dalej otrzymują pakiet 500 minut przez kolejne 6 miesięcy, co daje klientom ekstra 3000 minut do wykorzystania w Play oraz na numery stacjonarne.




Promocja nie łączy się z promocją dla procesu przenoszenia numeru - One Play z moim numerem.

Szerzej o taryfach One Play i świątecznych promocjach Play pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2008-11-25 14:45:43

    Cisną, cisną, by złapać te 2 mln. Szczerze życzę im jak najlepiej, choć oferty Playa z czasem się pogarszają. Jak już próbują doszlusować do konkurencji to mogliby wprowadzić przechodzenie niewykorzystanych minut, choć na jeden okres rozliczeniowy.

  • 0

    2.  2008-11-25 14:50:59

    I tak uważam że na chwilę obecną nie jest źle. One Play jest na pewno ofertą konkurencyjną. A już na pewno lepszą od poprzedniej, imieninowej oferty...

  • 0

    3. ~Dematerializator  2008-11-25 14:54:14  host: hsa122.internetdsl.tpnet.pl

    Era mogła by sie ocknąc,chyba że ich dział promocji zapadł w sen zimowy...

  • 0

    4. ~  2008-11-25 14:56:12  host: 195.127.59.88

    Zapomnij - ERA już nie da rady :(

  • 0

    5. ~mirekb  2008-11-25 15:05:25  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    w eshopie w abo nawety 25pln(jeden z najpopularniejszych)duzo teli jest za 1pln i abo polowe mniejsze na 9 miesiecy.to zdecydowanie lepsze.liczac ze nie przekraczamy kwoty abo lub nieznacznie mamy srednio 9*12,5 +15*25=487,5/24mies daje20,31pln za 50 min do wszystkich miesiecznie..jak ktos gada tylko niezle.1za2 5pln 5MB ZA5PLN wszystko poza abo no ale..2mln ich bardzo mierzi

  • 0

    6.  2008-11-25 15:11:45

    Era....buchacha sie obudzi......z ręką w nocniku:D

  • 0

    7. ~  2008-11-25 15:18:06  host: f96-037.opera-mini.net

    dział ofert w erze nie dziala bo szukają kogos na zastępstwo. napisalem IM ze ja jestem chętny bo nie moge juz patrzeć na te marne oferty w erze. i ze jesli chca miec porządne oferty by mnie tam zatrudnili. puki co nic mi nie odpisali. chyba nie sa zainteresowani by miec dobre oferty... a szkoda

  • 0

    8.  2008-11-25 15:26:59

    Świetne promocje, proste i dające konkretne oszczędności. Taryfy z niskimi stawkami, a nie prezencikami czy kolejnymi pakiecikami dla zamydlenia oczu. Do tego tanie telefony.

  • 0

    9.  2008-11-25 15:31:06

    !@#$% tydzień temu podpisałem umowę...

  • 0

    10. ~berdys  2008-11-25 15:46:46  host: aaim14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mam nadzieje, ze teraz , w pocie czola opracowywuja oferte dla abonentow ktorym sie skoncza umowy w marcu... ;> ja jestem w gronie tych szczesliwcow ;>

  • 0

    11.  2008-11-25 16:28:10

    Brakowalo tej znizki dla kupujacych w salonie, bo w eshopie bylo i jest 25% przez 9 mies. w Oneplay 65 po uwzglednieniu rabatu wychodzi sredni abonament przez caly okres umowy 56,87zl.

  • 0

    12. ~skalarek  2008-11-25 17:21:27  host: nat10.siec.alfa.pl

    A ja mimo wszystko uważam, że najlepszą ofertą była "40" ze zróżnicowaną (w ramach pakietu złotówek) stawką wewnątrz i poza sieć. I ciekawe jak to będzie przy przedłużaniu tych 40-tek. No i nie wyobrażam sobie żeby mnie przekonali do płacenia za usługę "zbieraj minuty". Dla tych co mają to za darmo powinno to już być na zawsze ;) Faktycznie dobrym rozwiązaniem byłoby przeliczenie niewykorzystanych w danym miesiącu złotówek po stawce "minuta do wszystkich" na liczbę minut i dopisanie tego do premii.

  • 0

    13. ~skalarek  2008-11-25 17:23:09  host: nat10.siec.alfa.pl

    No i bądź co bądź w tamtym roku rabaty były przez 6 miesięcy we wszystkich taryfach...

  • 0

    14. ~BigLu  2008-11-25 17:23:43  host: 212.160.172.70

    przynajmniej jeden z operatorów robi jakieś ciekawe oferty, bo wielka trójca to juz całkie spoczeła na laurach, w orange nawet nie ma zadnej świątecznej oferty. bedzie trzeba zmienić operatora:)

  • 0

    15.  2008-11-26 12:42:18

    W eszopie jest również wciąż dobra zniżka na abonament one play .

Dodaj swoją opinię