Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Półmetek walki o Cesky Telecom

Półmetek walki o Cesky Telecom

WitekT 29 Marca 2005 13:41

0 0
4 europejskie grupy telekomunikacyjne zostały dopuszczone do przetargu na 51% akcji Cesky Telekom. Finalne oferty można składać tylko do dziś.

Szalony wyścig po akcje czeskiego telekomu spowodował podwyższenie pierwotnych ofert o 25%, do średnio 2,9 mld dolarów.

Dwaj najważniejsi gracze, między którymi najprawdopodobniej znajduje się zwycięzca, to grupy na czele z francuskim France Télécom i hiszpańską Telefónica. Ta ostatnia wierzy, że oferując 18 dolarów za akcję wygra przetarg.


Źródło tekstu: Telegeography, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-82-29-141.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.