Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel zmienił rzecznika prasowego

Polkomtel zmienił rzecznika prasowego

LuiN 24 Lipca 2009 13:18

0 0
Od 23. lipca Rzecznikiem Prasowym Polkomtela jest  Adam Suchenek, dotychczasowy Kierownik Zespołu ds. Komunikacji.

Elżbieta Ptaszyńska-Sadowska, dotychczasowy Rzecznik, pozostaje w Biurze Komunikacji Korporacyjnej Polkomtel S.A.

Kontakt z nowym rzecznikiem Polkomtela nawiązać można między innymi droga mailową przy użyciu adresu mailowego adam.suchenek@plus.pl.


Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 20
  • 0

    1. ~simplusowiec  2009-07-24 13:23:43  host: 80.54.12.145

    Juz do niego napisalem maila na 2 strony A4:) Zjadlo mi 5 zł w simplusie i nie chca zwrócic.

  • 0

    2. ~  2009-07-24 13:27:21  host: ip-62-69-216-222.globalconnect.pl

    rzecznik prasowy to Ci nic nie pomoże. Jedynie reklamacja.

  • 0

    3. ~robbo2k  2009-07-24 13:29:22  host: 82.160.0.12

    A nasz ulubieniec Matuszewski dalej troluje w Polkomtelu ?

  • 0

    4.  2009-07-24 14:06:42

    Hmm Mogli wziąć jakąś z nazwiskiem owocowym. Orange - Jabczyński Play - Gruszka Plus to np. Morela? :p

  • 0

    5. ~Pabloki  2009-07-24 14:26:02  host: 188.33.80.241

    no i dobrze ze odswiezyli rzecznika . Sadowska juz byla zasaasiedziala na tym stanowsisku.

  • 0

    6.  2009-07-24 14:42:24

    Mógł by zrobić taki blog, jak rzecznik Orange czy Play, abonenci mogli by sporo spraw załatwić i poruszyć.

  • 0

    7. ~alex  2009-07-24 14:48:17  host: 67.159.44.138

    Mogliby jeszcze wywalić tego smutasa Jabczyńskiego.

  • 0

    8.  2009-07-24 14:49:46

    Komentarz nr 1 nie jest autoryzowany. Prosze się nie podszywać pod opiniodawcę:)

  • 0

    9.  2009-07-24 14:52:08

    ~alex jaki smutas, jak się z nim rzeczowo pisze, to nawet spoko gościu jest. ;)

  • 0

    10.  2009-07-24 14:54:15

    A swoja drogą ostatnio po powrocie z Anglii, 2 reklamacje złożyłem:)Czekam na rozstrzygnięcie: 1. kwestii "darmowego"numeru informacyjnego w systemie call-back wstawionemu do sms-a informującego o kosztach roamingu. Połączenie z tym numerem nie jest darmowe jak sugeruje sms, tylko kosztuje zgodnie z eurotaryfa , tj.1,79zł/min. 2. kwestii sms-a wysłanego na nr 2323 (wizytówki) której koszt w roamingu powinien wynosić tyle samo jak w przypadku zwykłego sms-a a nie 10zł jak kosztowało mnie to w Anglii

  • 0

    11. ~mirekb  2009-07-24 15:03:12  host: hii126.internetdsl.tpnet.pl

    4 osoby poleciały z zarzadu,teraz rzecznik prasowy,potem pewnie pełnomocnicy...vodafone to juz kwestia krótkiego w tej skali czasu.ciekawe co sie zmieni?niebawem sie przekonamy

  • 0

    12. ~kikulo  2009-07-24 15:45:11  host: chello089078049232.chello.pl

    widex, przecież była Sadowska :)

  • 0

    13. ~  2009-07-24 16:13:54  host: t04-12.opera-mini.net

    A mnie ciekawi w jaki sposób została wyłoniona taka osoba. Jakiś konkurs na stanowisko był? Tak przy okazji to niech pomyślą o blogu...

  • 0

    14.  2009-07-24 16:23:12

    A no Sadowska xD ale teraz nie pasuje

  • 0

    15.  2009-07-24 16:57:43

    A kto to była ta Sadowska?!;) A to ta, co jak była Wielka Awaria platformy Syfplusa, to nie chciała rozmawiać z Telepolis, bo ważniejszy był jej urlop?! he he! Cóż i tak się dziwiłem, że była tak długo na tym stanowisku. Tylko pytanie czy teraz- dla nas klientów- coś się zmieni na Plus?! Rzeczywiście mogli by pomyśleć o tym blogu.

  • 0

    16. ~PL-01  2009-07-24 17:08:54  host: user-89-108-223-106.mobile.playmobile.pl

    Pani Ela niedawno ślubowała? Pierwszy raz spotykam się z dwoma nazwiskami tej Pani.

  • 0

    17. ~  2009-07-24 17:51:31  host: t05-11.opera-mini.net

    A Sadowski,ktory byl pelnomocnikiem polkomtel to nie jej maz?mirekb

  • 0

    18. ~mister  2009-07-24 21:02:43  host: inet20908nj-0.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @Widex. W Erze szefem Biura Prasowego jest teraz Andrzej Pomarański :), czasem dla prasy gada ...

  • 0

    19.  2009-07-24 23:01:24

    11@ No napewno jak wejdzie Vodafone - poleci cały zarząd a najgłośniej Bauc ;]

  • 0

    20. ~alex  2009-07-24 23:23:01  host: 67.159.44.138

    ~kwitas - przestałem go czytać, bo miałem już dość narzekania jakie to niedobre UKE i kłamliwe P4.

Dodaj swoją opinię