Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel zmienia cenę za MNP

Polkomtel zmienia cenę za MNP

sirmark 30 Maja 2006 19:14

0 0
Od 1 czerwca Polkomtel obniża opłatę za przeniesienie numeru w sieci ruchomej. Nowa opłata w wysokości 40,10 zł netto (50 zł z VAT) będzie obowiązywać do 31. lipca.

Z promocyjnej oferty będą mogli skorzystać zarówno klienci abonamentowi, jak i użytkownicy telefonów na kartę zainteresowani przeniesieniem swojego numeru.


Źródło tekstu: Plus GSM     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2006-05-30 19:23:18

    Dowiedzieli sie pewnie, że Orange oferuje 61zł i zmienili natychmiast swój cennik. No to Era pewnie da 40.10 brutto :D

  • 0

    2. ~  2006-05-30 19:28:26  host: dtw64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy będzie kara? 50pln miało być od 01.06. a nie 01.07.

  • 0

    3.  2006-05-30 19:34:26

    a gdzie tu jest od 01.07?

  • 0

    4.  2006-05-30 20:34:51

    jest tylko ze do konca lipca

  • 0

    5. ~Paweł  2006-05-30 20:46:11  host: bnr97.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyzby sie przestraszyli?! hahaha

  • 0

    6. ~dt  2006-05-30 20:53:46  host: wap.plusgsm.pl

    ruch wyprzedzajacy decyzje UKE? Zeby tak bylo zawsze :)

  • 0

    7. ~telepies  2006-05-30 21:00:47  host: abtz178.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czyżby poprzednia cena nie opierała się na rzetelnej kalkulacji kosztowej ??? Chcieliśmy okraść użytkowników ! A fe nieładnie :(

  • 0

    8. ~  2006-05-30 21:09:43  host: net1.esko.pl

    Kalkulacja kosztowa? A co to?

  • 0

    9. ~  2006-05-30 21:17:05  host: dqn177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    telepolis.pl niepotrtzebnie sie upiera, ze w poniedzialek Polkomtel mowil o 120 PLN. Mowili tylko, ze bedzie tyle samo co w abo. A reszte sobie telepolis.pl dopisalo ;-P

  • 0

    10.  2006-05-30 21:44:37

    To co to ma być? Promocja, że ta cena obowiązuje do 31 lipca??? Mam nadzieje, że to będzie ta promocja z rodzaju I,II,III,IV... ;-)

  • 0

    11.  2006-05-30 22:08:42

    No proszę - już zmniejszyli opłate :) ale i tak nie przeniose numerów do TT - nie dam im tej satysfakcji:P poza tym taniej wychodzi zmienić numer a na starej karcie uruchomić przekierowania bezwarunkowe z info rmacja o nowym numerze i... 61 złotych w kieszeni:)

  • 0

    12.  2006-05-30 22:28:24

    olek * ciekawe jak w prepaidzie uruchomisz bezwarunkowe przekierowanie?

  • 0

    13. ~shagg  2006-05-30 22:33:49  host: ecd119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    teraz czekamy na ruch ery. bo tam na razie to drogo żegnają swych drogich abonentów! okrągłe 120

  • 0

    14. ~  2006-05-30 22:52:16  host: abud138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to jest kalkulacja :)
    http://sciaga.nauka.pl/index.php/id=index/ dept=54/cath=221/sc_kat=1279/sc_id=7718

  • 0

    15. ~rudmar  2006-05-30 23:06:49  host: xdsl-522.zgora.dialog.net.pl

    WitekT: Przydałby sie jakiś słownik wszystkich terminów i przede wszystkim skrótów używanych na stronie:
    MNP,HDSPA,MVNO i pare jeszcze innych.

  • 0

    16.  2006-05-30 23:09:46

    rudmar: się tworzy. ;) Mechanizm już jest, pora go zapełnić treścią. ;)

  • 0

    17. ~8.  2006-05-31 08:01:16  host: bqo207.neoplus.adsl.tpnet.pl