Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel zadowolony z wyników w I kw.

Polkomtel zadowolony z wyników w I kw.

sirmark 15 Kwietnia 2008 15:51

0 0

Polkomtel osiągnął bardzo dobre wyniki finansowe w pierwszym kwartale 2008 roku i ma ambitne plany utrzymania w tym roku dynamiki wyników z roku 2007 - poinformował Jacek Kuźnieców, członek zarządu i dyrektor ds. sprzedaży spółki.

W 2007 roku zysk netto Polkomtela wzrósł o 21% do 1,36 mld zł. Przychody spółki zwiększyły się o 6 proc. do 7,8 mld zł, a EBITDA zwiększyła się o 14% do 2,83 mld zł.




Jesteśmy zadowoleni z wyników sprzedaży w post-paidzie, gdzie utrzymały się tendencje z 2007 roku. Świetnie idzie nam także w pre-paidzie, gdzie nasza sprzedaż wzrosła o 25% w stosunku do końca ubiegłego roku - powiedział Kuźnieców.

Na koniec 2007 roku liczba klientów abonamentowych i przedpłaconych Polkomtela wzrosła o 12% do 13,454 mln. W tym roku spółka chce utrzymać tę dynamikę.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2008-04-15 16:12:12  host: nat-tar.aster.pl

    tak jest...Plusowi sie juz dawno nalezy 1-sze miejsce na podium . A z ta siatką to najlepsze co mogło sie naszej lidze przytrafić.Plus to bardzo dobry sponsor.Czytałem na wp.pl ze Plus rozpropaguje idee siatki wsród najmłodszych !

  • 0

    3. ~Supersamiec  2008-04-15 16:14:21  host: ales.onboard.pl

    @1i2 Jezuuu, jaki miód! Płacą Wam za to, czy jak?

  • 0

    4. ~Gekon  2008-04-15 16:24:53  host: aaz141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    supersamiec 1 i 2 mają racje, a Orange Ekstraklasa co?,kupa ludzi idzie do pudła za korupcję,tak samo jak pomarańcza idzie na dno

  • 0

    5. ~tof  2008-04-15 16:29:34  host: 87-204-147-195.ip.netia.com.pl

    Tak, potwierdzam. Sieć Plus ma same plusy, a w Orange pracują ludzie z Warzywniaka. W Erze zatrudniają tylko historyków i geologów , a w TakTaku ciągle tylko potakują...

  • 0

    6. ~  2008-04-15 16:29:55  host: p09-11.opera-mini.net

    racja! oręcz to taka sama kupa jak oręcz extraklasa i extraafera

  • 0

    7. ~  2008-04-15 16:33:23  host: 77-253-241-158.adsl.inetia.pl

    Ciekawe, jak liczą sobie tych przepłaconych klientów :P

  • 0

    8. ~adi  2008-04-15 16:42:55  host: chaos.tpnet.pl

    żal mi Ciebie #5, szczerze... nie masz nic do zaoferowania tylko lamenty i poniżanie ludzi, których nie znasz. życzę Ci powodzenia w życiu zawodowym i prywatnym.

  • 0

    9. ~V  2008-04-15 16:49:31  host: hyp-g-81.pabianice.msk.pl

    #8 adi - świetny host. Nie wiedziałem że tak wiele można wyrazić tak niewieloma wyrazami i to w dodatku w takim miejscu jak nazwa hosta :D

  • 0

    10.  2008-04-15 17:12:08

    Orange fajne. A dla Plusa gratulacje. :)

  • 0

    11. ~berdys  2008-04-15 17:14:42  host: ip-89-174-40-53.multimo.gtsenergis.pl

    Pozdrawiamy Plusofilow ;)

  • 0

    12. ~k  2008-04-15 17:56:14  host: public-gprs108884.centertel.pl

    No tak, nowości wprowadzane z dużym opóźnieniem, poważne cięcia na prowizjach dla agentów to i zyskami się można chwalić. Pytanie do tego chwalipięty: ilu ludzi z "pierwszej linii sprzedaży" jest zadowolonych z warunków płacowych?

  • 0

    13. ~berdys  2008-04-15 18:01:46  host: ip-89-174-40-53.multimo.gtsenergis.pl

    12* a jak obsluge klienta odbieraja sami klienci- szczegolnie w salonach firmowych? ? ;) Bo ja raczej zle, ogromny tlok, wiekszosc stanowisk sprzedaje a dwa lub trzy obsluguja obecnych klientow. Przynajmniej tak jest na Warszawskiej w Katowicach... do tego konsultanci z kosmosu wzieci, nie wiedza co sie do nich mowi i odpowiadaja nie na temat, wyuczonymi formulami. Ot, kultura korporacyjna ;)

  • 0

    14. ~tof  2008-04-15 18:31:27  host: abx148.internetdsl.tpnet.pl

    @8: Jakie poniżanie? Czy kogokolwiek obraziłem? Przejaskrawiłem tylko poziom wypowiedzi postów 1 i 2, które nijak się nie mają do usług i oferty któregokolwiek z operatorów.

  • 0

    15.  2008-04-15 18:57:06

    Wiesz obraziłeś wszystkich pracowników danych sieci (warzywniaki,historyków i geologów) wiesz nie chce się z tobą sprzeczać bo bym ci pokazał jaki plus ma minusy. Ale jestem w dobrym nastroju i nic nie mam do plusa. :)

  • 0

    16. ~  2008-04-15 19:28:57  host: f142-136.opera-mini.net

    Tak wiec panie w dobrym nastroju Plus jest OK

  • 0

    17. ~marek  2008-04-15 20:16:36  host: ip-194-126-146-226.nette.pl

    ja uważam że plus jest dobrą siecią,wg.mnie lepszą niż orange, gorszą od play(po względem słabych telefonów dla prywatnych),porównywalną do ery(za dużo soniaków k550i w reklamach).do minusów bym zaliczył brak pakietów na stacjonarne w taryfach obecnych.

  • 0

    18. ~09.09.2009  2008-04-15 22:05:43  host: ene48.neoplus.adsl.tpnet.pl

    > 8. Host chaos.tpnet.pl - jak wiele mówiąca nazwa hosta :)

  • 0

    19. ~TLC  2008-04-15 22:56:27  host: dynamic-87-105-131-124.ssp.dialog.net.pl

    ~13 Co racja to racje. We Wrocku nielepiej. Czeka mnie wizyta zeby rozwiazac umowe (koniec lojalki) i zastanawiam sie czy mozna to zrobic bez wizyty w salonie. Moze polecony?

  • 0

    20. ~tof  2008-04-16 10:17:18  host: abx148.internetdsl.tpnet.pl

    @15: przecież to przekorna zabawa z etymologią nazw sieci. Właśnie o to mi chodzi, że Plus wcale nie ma samych plusów. Sam korzystam też z sieci Centertela od 9 lat...

  • 0

    21.  2008-04-17 00:26:49

    A ja tof nie korzystam z sieci centertela(NMT) tak właśnie od 9 lat i jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu

Dodaj swoją opinię