Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel za zerową stawką MTR

Polkomtel za zerową stawką MTR

WitekT 23 Czerwca 2009 13:06

0 0
Jesteśmy za zerową stawką MTR w Polsce - zadeklarował Dariusz Matuszak, dyrektor w Polkomtelu, na dzisiejszej debacie poświęconej stawkom MTR.

Stanowisko Matuszaka z zadowoleniem przyjął szef strategii P4 Jacek Niewęgłowski. Zadeklarował chęć rozmowy o obniżeniu stawek do zera ze wszystkimi graczami na rynku.

P4 od kilku miesięcy oręduje za zerową stawką MTR (bill&keep), o czym szerzej pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 174
  • 0

    155. ~  2009-06-24 15:10:29  host: t06-14.opera-mini.net

    @Ch. Norris. Polkomtel na najwięcej klientów kontraktowych i aktywnych kart sim. Ale klientów biznesowych spośród W3 to najwięcej ma Orange.

  • 0

    156.  2009-06-24 15:34:18

    154@ Jak ma nie byc opłat za połączenia przychodzące jak zaznaczyła prezes to dla mnie zerowe MTRY mogą byc od zaraz. Play przestanie kozaczyc ze swoim asymetrycznym MTR wówczas.

  • 0

    157.  2009-06-24 16:08:10

    Witek, napiszecie o zmianie partnera strategicznego przez cybersport.pl? Wszystkie szczegóły są na stronie cybersport.pl . I dowiedzcie się w PTC, dlaczego zakończyła się współpraca z Heyah i Logitech, a także co będzie z Cyberstarterami Heyah. Na www.cyberstarter.pl ciągle jest logo Heyah Logitech Cybersport :-P.

  • 0

    158. ~  2009-06-24 16:33:41  host: ddn112.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy naprawde Play chce MTR=0?

  • 0

    159. ~ziomek13  2009-06-24 16:37:13  host: eko82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    stanowisko polkomtela przypomina mi stanowiska partii politycznych;niedawno chcieli 40gr teraz 0;fałsz i obłuda szyte grubymi nicmi tylko po co?

  • 0

    160.  2009-06-24 16:39:30

    Na telix.pl jest info, że jak Plus chce MTR=0 to Era opłat za przychodzące.

  • 0

    161.  2009-06-24 16:40:23

    Czyli czuję ze z tego całego zerowego MTR będą nici.

  • 0

    162. ~jojo  2009-06-24 16:42:45  host: ekj123.internetdsl.tpnet.pl

    PTC chce opłaty za przychodzące. Oni jeszcze TT nie zmienili - myślą już o swoim upadku? To się w Polsce NIE PRZYJMIE. Wole zapłacić 10 gr do wszystkich, a niżeli 5 gr za połączenie wykonane i kolejne 5 gr za jego odebranie.

  • 0

    163. ~  2009-06-24 16:43:47  host: t07-11.opera-mini.net

    ziomek ty jestes falszywy, w dodatku jestes dzieciak neo i frajer. Ic do piaskownicy puki nie pada deszcz :-D

  • 0

    164.  2009-06-24 16:49:06

    162@ Podtrzymuję twoje stanowisko ;]. Oby nie wprowadzili opłaty za inicjowanie połączeń w przypadku MTR = 0 bo wtedy za "sygnał" do innej sieci tez bedziesz musial zaplacic ^^

  • 0

    165. ~  2009-06-24 17:09:40  host: host-81-190-146-79.olsztyn.mm.pl

    Cyt: "Niektórzy operatorzy komórkowi, m.in. Polkomtel są jednak zdania, że zamiast obniżek powinny być podwyżki MTR. Polkomtel w opiniach przesyłanych UKE sugeruje, że powinien być to wzrost do 40 gr/minutę - podaje Gazeta Prawna." Z Polkomtelem sam ostatnio czuje(bo korzystam z ich usług)jest jak na huśtawce... Raz mówią tak , innym razem nie itd. Regulaminy dają ,ale w głowach ludziom motają. No tak jak motać to porządnie... Plus staje się powoli drugim ORANGE...:-/

  • 0

    166. ~  2009-06-24 17:11:24  host: host-81-190-146-79.olsztyn.mm.pl

    Drugi ORANGE czyli drogi i coraz mniej wiarygodny.

  • 0

    167. ~  2009-06-24 17:15:16  host: dcd70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    165. To info było na Telix 2009-06-19, dzisiaj mam 2009-06-24, czyli 5 dni i volta. Co będzie za tydzień?

  • 0

    168. ~  2009-06-25 10:41:43  host: t02-04.opera-mini.net

    Plus coś majstruje przy sim+. Wystarczy sobie sprawdzić stan pakietów *121# to wyświetli się nam informacja o jakimś nowym pakiecie. Specjalnie piszę to na telepolis może redaktorzy to sprawdzą co to może być :) Pozdrawiam nicram

  • 0

    169.  2009-06-25 15:41:58

    Play chciał MTRa zero już rok temu

  • 0

    170. ~p.  2009-06-25 20:32:29  host: chello084010183069.chello.pl

    Z tym, że równa, zerowa stawka dla Play jest strzałem sobie w nogę... to jest dopiero hipokryzja

  • 0

    171. ~misieq  2009-06-27 15:52:12  host: 213.134.172.48

    Niekoniecznie przy MTR - 0 zobaczymy kto zaproponuje najniższe stawki :)

  • 0

    172. ~  2009-07-01 09:24:09  host: apn-77-113-235-72.dynamic.gprs.plus.pl

    w Plusie w związku ze zmianą regulaminu najlepiej wyszli klienci biznesowi (ponad 5 sim),którzy złożyli wypowiedzenie.Teraz do 8 lipca mogą dokonać przedłużenia(PWA/ANZ) na wszystkich numerach,nawet jeśli dokonywane były np.2 m-ce temu

  • 0

    173. ~ahahah  2009-07-02 23:45:48  host: chello089074077126.chello.pl

    170....do szkoły dziecko, do szkoły....naucz się liczyć.....

  • 0

    174. ~awers  2009-07-03 12:52:31  host: 188.33.61.33

    przeciez nei ma szans na oplaty za odbierane... tu nie ameryka... jak era wprowadzi to bedzie to jej ostatni gwozdz do tumny bo poki co umiera dosc w szybkim tepie...

Dodaj swoją opinię