Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel wyróżniony za sponsoring polskiej siatkówki

Polkomtel wyróżniony za sponsoring polskiej siatkówki

WitekT 7 Listopada 2008 14:31

0 0

Polkomtel został wyróżniony statuetką Demes w kategori Sponsora Sportu w 2008 roku. Nagroda została wręczona 6. listopada podczas V Gali Sportu i Biznesu zorganizowanej przez Sport & Business Foundation.

Statuetki Demes to nagrody biznesu sportowego w Polsce. Te wyróżnienia przyznawane są przez specjalistów z dziedziny marketingu sportowego. Służą one promowaniu działań wykorzystujących sport jako narzędzie komunikacji biznesowej, a także propagowaniem sportu w ogóle.

Plus został uhonorowany za innowacyjność działań z zakresu sponsoringu sportu, a w szczególności za dynamiczny rozwój projektu Siatkówka, który przyczynia się do rozwoju polskiego sportu. Doceniony został sposób przygotowania programu sponsorskiego, jego realizacja oraz długofalowa strategia marketingowa firmy.
Polkomtel już od dziesięciu lat jest zaangażowany w sponsorowanie polskiej siatkówki. Ze znakiem firmowym Plus na koszulkach występują zespoły narodowe seniorek i seniorów oraz wszystkie polskie reprezentacje młodzieżowe. Od tego roku Polkomtel jest także sponsorem tytularnym rozgrywek o mistrzostwo Polski ekstraklasy siatkarskiej kobiet i mężczyzn, a rozgrywki te noszą nazwę PlusLiga i PlusLiga Kobiet. Plus patronuje także Mistrzostwom Polski w siatkówce plażowej kobiet oraz wspiera siatkówkę osób niepełnosprawnych.

Związek Plusa z siatkówką to coś wiecej niż tylko sponsoring, to po prostu głębokie uczucie. Siatkówka jest najpopularniejszą dyscypliną sportową w Polsce i cieszę się, że możemy uczestniczyć w niezwykłach emocjach jakich dostarcza kibicom - powiedział Dariusz Matuszak, dyrektor biura komunikacji korporacyjnej Polkomtela.

Nagrody biznesu sportowego Demes przyznawane są przez Sport & Business Foundation już od pięciu lat. Konkurs odbywa się w 13 kategoriach, a ich laureatami są najwybitniejsi polscy sportowcy, sponsorzy sportu, media zajmujące się sportem oraz imprezy i wydarzenia sportowe, które w głosowaniu internautów uzyskali największą ilość punktów. W tegorocznej edycji Plus znalazł się w gronie takich laureatów jak FC Barcelona (Demes Zagraniczny), Red Bull (Wydarzenie Sportowe) czy Polsat Sport (Sportowy Projekt Medialny).

Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~ZICO  2008-11-07 22:55:50  host: user-89-108-234-2.mobile.playmobile.pl

  Trudno się dziwić PLUSOWI, że nie chciał sponsorować miernej polskiej ekstraklasy piłkarskiej i mieć coś wspólnego z mafią z PZPN. Piłkarska ekstraklasa gra na poziomie III ligi angielskiej, a w siatkówce Polswka przeynajmniej osiąga jakieś sukcesy. PLUSOWI należą się brawa za tak długi sponsoring.

 • 0

  2. ~rogmaniek  2008-11-08 12:42:59  host: gsu170.internetdsl.tpnet.pl

  Gratuluję szczerze Polkomtelowi tej nagrody! Cieszę się, że już od tylu lat sponsorują polska siatkówkę. Fajnie jest mieć świadomość, że będąc znów ich klientem, minimalnie, ale jednak też przyczyniam się do wspierania mojego ulubionego sportu! :) wychodzi na Plus GSM he he!

 • 0

  3. ~  2008-11-08 13:09:35  host: cammie.static.korbank.pl

  tyle, ze to o głębokich uczuciach to każdy wie co... siatkówka jest dyscypliną sportu, kojarzoną pozytywnie, w przeciwieństwie do negatywnej piłki nożnej (łapówkarz na łapówkarzu) czy neutralnej koszykówki, w której jak wyżej zauważono, nie mamy takich sukcesów jak w siatkówce. A zaraz sezon narciarski, zacznie się dzierżawienie powierzchni reklamowej na stroju Małysza ;) Reklama w transporcie ;)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-17-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet