Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel wymienia zarząd Liberty

Polkomtel wymienia zarząd Liberty

WitekT 9 Lipca 2012 09:38

0 0
Liberty - spółka zależna Polkomtelu, która zarządza częścią sieci sklepów - ma nowy zarząd. Stary został odwołany w całości - wynika z informacji TELEPOLIS.PL.

4. lipca z zarządu odwołani zostali Adam Szafraniec (prezes), Katarzyna Motak, Marcin Ożana oraz Maciej Włodek. Noweym prezesem został Wojciech Kuś, a spółką zarządzać będzie Mirosław Wrotek.


Źródło tekstu: wł     

w sumie: 18
  • 1

    1. ~Jan  2012-07-09 09:51:24  host: host-86-111-127-2.tvk.torun.pl

    Noweym prezesem, chyba Nowym prezesem...

  • 1

    2. ~t  2012-07-09 09:51:52  host: public-gprs222498.centertel.pl

    Zygmus robi porzadek :D

  • 1

    3. ~me  2012-07-09 09:52:48  host: 194.114.62.71

    Nowym prezesem został Wojciech Kuś, a spółką zarządzać będzie Mirosław Wrotek. To znaczy, że prezes jest tylko do brania kasy? Skoro zarządać firmą będzie ktoś inny.

  • 1

    4. ~  2012-07-09 10:12:40  host: 88.220.105.18

    Zawsze tak było. To jedyna fucha, która nie występuje w przyrodzie w outsourcingu.

  • 0

    5.  2012-07-09 10:47:28

    Oni mają rzecznika prasowego?

  • 0

    6.  2012-07-09 10:49:40

    zawsze mi się wydawało, że tam Wiśniewski jest prezesem, a nie jakiś Szafraniec

  • 0

    7. ~paulb  2012-07-09 11:23:27  host: adx241.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiśniewski sprzedał Liberty do PLK chyba w tamtym roku, albo pod koniec 2010

  • 0

    8. ~  2012-07-09 11:30:02  host: z52-07.opera-mini.net

    W tytule jest blad!!! Nie Polkomtel a PolkomtelU!!! Prosze o korekte

  • 0

    9. ~  2012-07-09 11:36:48  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Eeeee... Jeśli już to Polkomtela - tak jak Cepelia

  • 0

    11.  2012-07-09 12:33:48

    @9: ale co Cepelia? Cepelia jest akronimem nazwy Centrali Przemysłu Ludowego i Artystycznego, i jako nazwa jest rodzaju żeńskiego, w przeciwieństwie do męskiego Polkomtela, co do odmiany którego masz oczywiście rację (kto, co? Polkomtel, kogo, czego? Polkomtela)

  • 0

    12. ~Aaaaa  2012-07-09 13:24:22  host: aaet243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    SimplusowiecU: no aleś się na nich uparł ;) Niech już sobie piszą jak chcą skoro jakiś domorosły polinista im to tak, a nie inaczej wytłumaczył. Mnie również razi "polkomtelu" ale już się tym nie ekscytuję bo po co? Nie zamierzam tracić energii na pierdoły i Ty również nie trać - lepiej ją wykorzystać do innych, ciekawszych celów. Pozdrawiam.

  • 0

    13.  2012-07-09 13:27:00

    Sorry, ale tu wyznacznikiem jest poradnia językowa PWN: poradnia.pwn.pl/lista.php?id=5762.

  • 0

    14.  2012-07-09 13:27:52

    12: a propos domorosłych polonistów - rozumiem, że przebijasz swoim doświadczeniem, wiedzą i osiągnięciami poradnię językową PWN?

  • 0

    15. ~a_lex  2012-07-09 13:48:38  host: dvi202.internetdsl.tpnet.pl

    Ale poloniści nie uwzględnili tradycji językowej. Przez to Polkomtelu zgłupiałem - to np. jak powinno być "rowera" czy "roweru"? Ja stawiam na "roweru"

  • 0

    16.  2012-07-09 13:51:27

    a_lex: dla mnie - roweru, a czy mam rację to nie będę się upierał, bo nie jestem polonistą. I skończmy już ten wątek.

  • 0

    17. ~SERT  2012-07-09 14:27:44  host: 95.108.70.174

    czyli 2 w firmie prywatnej wystarczy na to co w qasi państwowej firmie robiło 4 .......

  • 0

    18. ~szok  2012-07-09 20:50:39  host: apn-77-115-40-158.dynamic.gprs.plus.pl

    Ludzie zastanawiają się, czy robota będzie czy ludzi nie zwolnią a oszołomy nad pisownią się zastanawiają. Co za poje... naród!!!!

  • 0

    19. ~dzingss  2012-07-23 23:14:22  host: eab195.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dla mnie to czysty idiotyzm, w "spolce" bo tak sie to teraz nazywa wewnatrz, nie ma ludzi kompetentnych, jesli macie koniec kontraktow to rezygnujcie z uslug tej zadluzonej fimy, ktora za nic ma ludzi, ktorzy ja budowali

Dodaj swoją opinię