Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel umacnia współpracę z Kolporterem i firmą kurierską K-EX

Polkomtel umacnia współpracę z Kolporterem i firmą kurierską K-EX

LuiN 10 Stycznia 2012 11:59

0 0
Polkomtel podpisał umowę o świadczeniu usług telekomunikacyjnych dla Kolportera i firmy kurierskiej K-EX (dawniej Kolporter Express).

Nowy, dwuletni kontrakt zapewnia Polkomtelowi wiodącą pozycję jako dostawcy mobilnych usług telekomunikacyjnych w zakresie połączeń głosowych. Umowa w istotny sposób umacnia również współpracę spółek w obszarach transmisji danych oraz usług M2M (machine to machine) w terminalach płatniczych.

Kolporter to największy na polskim rynku dystrybutor doładowań prepaid, sprzedawanych za pośrednictwem sieci blisko 20 tys. terminali.




Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 34
  • 0

    15.  2012-01-10 13:03:05

    14, o tym mówię. Pewnie nie wiedzą, że w innych sieciach można nie tylko doładowywać za mniejsze kwoty, ale też i rozmawiać taniej, korzystając z atrakcyjnych pakietów i promocji, a tylko ładują i gajdą po cennikowych stawkach. Wielu jest takich.

  • 0

    17. ~  2012-01-10 13:16:32  host: z24-06.opera-mini.net

    cd16. przepraszam komentarz 16 miał być do @11.

  • 2

    18. ~R  2012-01-10 14:34:58  host: z55-04.opera-mini.net

    8: zabawny jesteś. A co nas twój dziadzio interesuje? Nie zmienia to faktu, że plus ma najgorsza ofertę na rynku. Pewnie dziadzio jest zadowolony że sobie włączył za opłata tanie minuty do większych sieci po 29 groszy. U mnie mama się wreszcie dała przekonac że z plusa trzeba uciekać. Stan plusa minus jeden :-)

  • -1

    19.  2012-01-10 15:19:58

    Czytajcie posty ze zrozumieniem napisłem na końcu "innemu dogodzisz, drugiemu nie". Jeżeli chodzi osoby które rozmawiają mało to fajnie by było lecz dla osób które rozmawiają więcej to dla nich jest to bez znaczenia.

  • 0

    21. ~  2012-01-10 19:26:40  host: z33-12.opera-mini.net

    chodzcie do play. Tam wszystko jest za darmo

  • 0

    22.  2012-01-10 20:04:07

    KonsultantPLUS (19) czytanie ze zrozumieniem wypadałoby zacząć od siebie. ;-) Obecnie (niestety) "jednemu dogodzisz, drugiemu nie" (w kontekście ważności konta, a tym samym utrzymania numeru). Natomiast przy zastosowaniu metod znanych z ofert pre-paid takich sieci jak: T-Mobile, Heyah, Orange czy też Play, można by było dogodzić WSZYSTKIM, nie tylko wybranym (np. dziadziusiowi), jak to jest teraz. Nie mówimy tu przecież o osobach, dla których jest to i tak bez znaczenia.

  • 0

    23. ~max  2012-01-10 20:49:46  host: apn-31-1-162-231.dynamic.gprs.plus.pl

    Tylko simplus ma Waznosc konta na 1miesiąc i minimalne doladowanie 30zł.

  • 0

    24. ~ala  2012-01-10 20:52:48  host: apn-31-1-162-231.dynamic.gprs.plus.pl

    Najgorsza oferta prepaidowa w polsce ,

  • 0

    25. ~a_lex  2012-01-10 21:07:45  host: public-gprs284084.centertel.pl

    #23 - skoro tak to wytłumacz mi jak to się dzieje ze doladowywalem za 5 zł?

  • 0

    26. ~  2012-01-10 21:09:25  host: z47-15.opera-mini.net

    25. Doładowałeś za 5zł i masz ważne 30 dni???

  • 0

    27.  2012-01-10 21:10:49

    a_lex (25), i o ile przedłożona została ważność Twojego konta na połączenia wychodzące? Przecież wiadomo, że max pisał o tych 30 zł w kontekście utrzymania ważności konta. ;-)

  • 0

    28. ~a_lex  2012-01-10 21:35:35  host: public-gprs239343.centertel.pl

    No tak, jakieś zaćmienie mnie dopadło bo zwróciłem uwagę tylko na druga część zdania ;) Ale w "Lubię to" chyba też jest miesiąc za 30?

  • 0

    29. ~  2012-01-11 08:44:53  host: dtr69.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dlacego raz piszecie polkomtelu a raz kolportela?

  • -1

    30.  2012-01-11 09:31:46

    @22-Jeszcze raz powtórze, osobom które dzwonią częściej nie robi to różnicy. Osobą, które utrzymują numer tak (tak jak to napisałeś).

  • 2

    31. ~  2012-01-11 10:32:11  host: dcn174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    30. Typowa argumentacja konsultanta uzależnionego od operatora. Dla klenta liczy się UNIWERSALNOŚC oferty czyli mało dzwoni - mało płaci, więcej rozmawia - więcej płaci. PRZYMUS doładowań pozostał tylko w Plusie i to jest nie do obrony. dzięki takiemu podejściu Plus traci klientów w moim otoczeniu. I to jest fakt. Nawiasem mówiąc kiedyś mieliśmy wszystkie numery w Plusie. Teraz już nie ma żadnego. Ani abo, ani prepaid. Dlaczego? Myślę, że odpowiedź znasz bardzo dobrze.

  • -1

    32.  2012-01-11 12:22:33

    KonsultantPLUS (30), tak być może jest w pre-paidach Polkomtela. Tam gdzie jestem ja, za grubo poniżej 30 zł można spokojnie rozmawiać, a nie tylko utrzymywać numer. ;-)

  • 0

    33. ~Robin  2012-01-12 13:31:55  host: apn-95-40-46-243.dynamic.gprs.plus.pl

    K-EX, czyli jeden z gorszych kurierów w PLK. Ile się tam czlowiek nawydzwanial [z reguly i tak nie odbierali] by ustalic gdzie im zaginela przesylka. Co ciekawe K. mial takie plecy, ze po jednej z interwencji mojej kolezanki w K., dostala ona reprymende by sie uspokoila. Chore. Ciekawe czy wreszcie zintegrowano systemy P. i K., czy tez ciagle trzeba wszystkie listy przewozowe wypelniac recznie...

  • 0

    34. ~DOK  2012-01-12 23:51:23  host: z46-02.opera-mini.net

    Kurde, post o firmie kurierskiej a debilne pasztety o prepaidzie... Nie podoba się? To WON!!!

  • 0

    35. ~zbigu  2012-01-19 00:21:15  host: 241-goc-23.acn.waw.pl

    No to życzę Polkomtelowi wszystkiego najlepszego. Po tym jaką przesyłkę otrzymałem po transporcie K-EXem, totalna demolka serwera, nie wróżę niczego dobrego.

  • 0

    36. ~kania  2012-01-23 11:03:32  host: 87-206-242-113.dynamic.chello.pl

    Plus skończy ze swoją oferta i cenami jak Play po Białej KOMPROMITACJI!!! Obecnie najdrożsi operatorzy pod względem cen telefonów!!!

Dodaj swoją opinię