Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel szacuje, że jest liderem

Polkomtel szacuje, że jest liderem

WitekT 11 Września 2007 16:56

0 0

Prezes Polkomtela Adam Glapiński ocenia, że nie tylko III, ale i IV kwartał będzie dla spółki bardzo dobry i szacuje, że już w tej chwili został numerem jeden na rynku operatorów komórkowych pod względem liczby klientów.

Trend jest doskonały. Przypuszczam, że i w I kwartale 2008 roku będzie bardzo dobrze, bo rynek jest bardzo dynamiczny, gdyż wchodzą nowe usługi. Oceniamy, że w tym kwartale jesteśmy już pierwsi pod względem liczby klientów i planem jest utrzymanie tej pozycji. Mamy obecnie ponad 13 mln klientów - powiedział Glapiński.




Prezes poinformował również, że w tej chwili Polkomtel finalizuje rozmowy z kilkoma MVNO.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16.  2007-09-11 18:02:14

    Szalony: bede Cie straszyc komornikiem w pracy i domu i DETEKTYWAMI - BEWARE! ;D A co do masla, troche lezy w kosztach paliwa, ale to nie jest jedyny powod - z drugiej strony nie mozna popadac w skrajnosc i oglaszac teorii spiskowej (w ktora w OGRANICZONYM stopniu i ja wierze - bo znam troche zycie :>) jak np. ***interpio (#10). Nie przesadzajmy - a z drugiej strony, chlodna kalkulacja jeszcze nikomu niczego zlego nie zrobila :)

  • 0

    17. ~dt  2007-09-11 18:05:07  host: wap.plusgsm.pl

    Z niecierpliwoscia czekam na wyniki IIIQ i nie zdziwie sie gdy slowa Glapinskiego sie potwierdza.

  • 0

    18.  2007-09-11 18:06:34

    A odnosnie 'szacunkow' Polkomtela: a JA SZACUJE, ze mam najdluzsze komentarze na Telepolis. I ze jestem Swietym Mikolajem, a co! (BTW, obejrzyjcie sobie na YouTube w wolnej chwili "Christmas Rare Exports" czesc pierwsza i druga - ciekawe :>) Albo od razu rzuce linkami: youtube.com/watch?v=wzXJdIgAQs8 oraz youtube.com/watch?v=Mc8HU-isRUw . Milego ogladania :D Czekam na komentarze do komentarza do filmu ;)

  • 0

    19.  2007-09-11 18:07:26

    dt: albo zdziwisz sie, bo sie nie sprawdza ;) Pamietaj o nachalnym marketingu Orange ;)

  • 0

    20. ~Zeeet  2007-09-11 18:09:22  host: xdsl-3991.lodz.dialog.net.pl

    Ludziska 5lat byłem w Erze i myślałem że jest nieźle, chcieli mnie uraczyć g.. aneksem to jestem w PLAY. żadnych super bonusów naprawdę proste zasady i wygoda- jesteśmy z żoną zadowoleni przynajmniej nie dopłacamy za jakieś nie objęte promocją usługi. POLECAM

  • 0

    21. ~nikiforrr  2007-09-11 18:27:21  host: ayd179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie znasz dnia ani godziny.....

  • 0

    22.  2007-09-11 18:47:44

    PLANET, ja to sobie nawet szacuje, że wszystko mam najdłuzsze. Kto uwierzy w bajdy Glapińskiego? Ma najsłabszą firmę i chce zaczarowac rzeczywistość

  • 0

    23. ~  2007-09-11 19:42:06  host: alo243.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @22 jestes pewny ze wszystko?

  • 0

    24.  2007-09-11 20:51:19

    #22: to z tym nosem i uszami musisz głupio wyglądać:)

  • 0

    25. ~  2007-09-11 21:02:16  host: abuv179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *Szalony NIe chce Cię martwić, ale cena masła jeszcze podskoczy w górę. Spowodowane jest to wysokimi cenami mleka w skupie, które ciągle rosną.

  • 0

    26. ~dt  2007-09-11 21:13:26  host: wap.plusgsm.pl

    PLANET- no nie wiem. Po ostatnim kwartale roznica wynosila 139tys w kartach prepaid. W postpaid Plus ma przewage. Jesli nic sie nie wydarzy w stylu kolejne darmowe startery Orange to lider sie zmieni. W najgorszym przypadku roznica bedzie bardzo niewielka.

  • 0

    27. ~berdys  2007-09-11 21:13:47  host: aahx168.neoplus.adsl.tpnet.pl

    25.. a moja ciotka -rolniczka strasznie skuczy , ze malo placa za skup... a ja wiem ze nie malo.. nawet dokupila krowek zeby wiecej kasy miala.. i nadal milaczy.. Podobnie sasiad.... na mojej wsi;p to samo- nic tylko narzeka... a mnie to wkurza... i zawsze sie troche z nim powadze. Bo ile mozna.... kit ludziom wciskac ;)

  • 0

    28.  2007-09-11 21:16:30

    Panowie! Nie porównujcie cen mleka(masła) bo są limity produkcyjne!!! Tam gdzie politycy biorą się za regulacje rynku to tak wygląda, że w Polsce, kraju o jednej z największych możliwości produkcyjnych mleka w UE brakuje.....mleka

  • 0

    29.  2007-09-11 21:31:38

    14: sprawa z masłem też mnie wkurza, ale nie sam fakt że wzrasta. A wzrasta bo mleko drożeje. Dlaczego mleko drożeje? bo jak to określił jakiś koles w telewizji "ceny polskiego mleka i tak są jeszcze niższe niż najbardzij rozwiniętych krajów w Unii". Czy oprócz mnie ktoś tu nie widzi skali porówania? gdzie w "najbardziej rozwinietych krajach Unii" średnia płac wynosi 5-10 razy wiecej niż w polsce?

  • 0

    30. ~sq  2007-09-11 23:06:12  host: apn-99-84.gprspla.plusgsm.pl

    Powiem tak: zawsze obstawalem za Plusem bo mi najbardziej pasowal. Ostatnio niemile sie rozczarowalem ich ZLODZIEJSKIMI poczynaniami. Otoz w cenniku (mam taryfe godziny) jest napisane, ze minuta do UK kosztuje 1,83pln. Mnie pociagneli 2,49pln. Zanim zadzwonilem do BOKu, skrupulatnie to sprawdzilem. Pani w BOKu powiedziala mi, ze 1,83pln obowiazuje od taryfy 70 i wyzej. W nizszysz taryfach 2,49, a ze w cenniku nie jest o tym wspomniane wiec jest podstawa do reklamacji. Jako, ze reklamacje to droga przez meke, a ja planuje przejscie do konkurencji wiec sobie odpuscilem. Jedyne co robie to ostrzegam przed zlodziejskimi metodami Plusa. Oj nieladnie, nieladnie Plusie!

  • 0

    31.  2007-09-11 23:09:51

    Hi hi o maśle to chyba jeszcze na telepolis tyle nigdy nie pisano :-) Ale poważnie to są jaja żeby ceny tak szły w górę - także mnie to wnerwia ciągle gadają że i tak jeszcze mamy ceny najtańsze w unii a o płacach to już milczą ... Wyjdzie na to że jak za komuny chyba na smalec lub margarynę przejdę bo zbankrutuje :/

  • 0

    32. ~Adi  2007-09-11 23:12:40  host: 078088200007.wlb.vectranet.pl

    Dla mnie ta firma jes śmieszna - chwalą dzień przed zachodem słońca? Po najwiekszym spadku uzytkownikow prepaid napewno beda liderem - dla mnie plus to kojazy mi sie z moim kolegą Grzegorzem który zawsze wiedzial co bedzie za kilka dni,miesiecy rok Niestety ja sam mam jeden numer w plusie a to dlatego ze tylko u nech jest darmowy numer dzieki ktoremu miesiecznie oszczedzam krocie, gdyby to miala era TT to dzis bym mial tylko starter ery a plusa dawno wywalil bym do kosza

  • 0

    33.  2007-09-11 23:21:27

    piotrzeM, czytac nie umiesz? Wszystko w tym konkretnym przypadku moze znaczyc tylko jedno. Po prostu jedno! A Ty tu z jakimis uszami i nosami wyjezdzasz...

  • 0

    34.  2007-09-12 11:58:36

    najwyrażniej twój kolega grzegorz znalazł prace;) i przepowiedzial co bedzie na koniec roku tylko znajac zycie to nic z tego sie nie sprawdzi

  • 0

    35. ~widz  2007-09-18 11:44:26  host: duu146.internetdsl.tpnet.pl

    ja jestem w plusie to fajna siec ale mam iplusa w telefonie jak kozystam z wap lub internetu to jest ok ale jak ogladam na zywo BB w telefonie to pobieraja oplate a tego nikt mi nie powiedzal w boku plusa.

Dodaj swoją opinię