Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel skończył przyglądać się Dialogowi - teraz decyzja RN

Polkomtel skończył przyglądać się Dialogowi - teraz decyzja RN

WitekT 15 Września 2010 19:56

0 0

Polkomtel zakończył proces due diligence w Dialogu i wkrótce rada nadzorcza Polkomtela podejmie decyzję w sprawie ewentualnego przejęcia Dialogu - poinformował Herbert Wirth, prezes KGHM, właściciela Dialogu.

Prezes zaznaczył, że przejęcie Dialogu będzie wymagało czasu i może to przedłużyć proces sprzedaży Polkomtela.
Nie jestem za pospieszną sprzedażą Polkomtela. Strategia KGHM mówi, że udziały w Polkomtelu są zabezpieczeniem finansowym dla naszych inwestycji core biznesowych - dodał.

KGHM informował wcześniej, że Dialogiem interesuje się też Netia. Jak wynika ze słów Wirtha, Netia wie, że musi poczekać na decyzję Polkomtela i dopiero wtedy zostaną z nią podjęte rozmowy.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1.  2010-09-15 21:08:57

  No to skoro Plus idzie w kierundku Dialogu to Exatel kupi GTS :)

 • 0

  2.  2010-09-16 02:21:58

  Oby kupili i Dialog i Exatela wtedy beda mieli swietna baze do dalszego rozwoju. Exatel ma dobra siec szkieletowa a Dialog sporo abonentow.

 • 0

  3.  2010-09-16 10:05:17

  Exatel też należy do udziałowca Polkomtela, także na pewno pierwokup też będzie należał do Polkomtela (analogicznie jak z Dialogiem - Netia musi poczekać).

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-111-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy masz antywirusa w swoim telefonie?

Nastolatki zabezpieczają się, a Ty chronisz się przed wirusami?

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet