Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel rozwija współpracę z grupą telekomunikacyjną Vodafone

Polkomtel rozwija współpracę z grupą telekomunikacyjną Vodafone

LuiN 21 Marca 2013 11:17

11 1

Polkomtel podpisał umowę o współpracy z Vodafone, dotyczącą m.in. obsługi korporacji międzynarodowych oraz zapewnienia dostępu do wspólnych produktów i usług dla klientów biznesowych i indywidualnych.

Umowa z tak znaną i znaczącą na światowym rynku telekomunikacyjnym firmą, jak Vodafone to świetna wiadomość dla naszych klientów - jest to kolejny ważny krok ku temu aby oferować im więcej niż konkurencja. Jestem przekonany, że współpraca zaowocuje wieloma ciekawymi projektami biznesowymi, z korzyścią zarówno dla naszych obecnych, jak i nowych klientów - powiedział Zygmunt Solorz-Żak, prezes zarządu Polkomtelu.




Vodafone Group Plc to z punktu widzenia przychodów jedna z największych firm telefonii komórkowej na świecie, posiadająca ok. 403 miliony abonentów. Obecnie Vodafone posiada udziały kapitałowe w firmach telekomunikacyjnych w ponad 30 krajach na pięciu kontynentach i współpracuje z ponad 50 sieciami partnerskimi na całym świecie. Operator był jednym z akcjonariuszy Polkomtelu przed przejęciem spółki przez Zygmunta Solorza-Żaka.

Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:

Tagi: polkomtel | vodafone | zygmunt solorz-Żak

w sumie: 48
  • 0

    30. ~goral2099  2013-03-21 20:43:45  host: user-5-173-61-12.play-internet.pl

    27: Jest tu paru domorosłych cenzorów którzy napiszą o czym powinieneś pisać, do tego wytłumaczą w jaki sposób. Podpowiedzą co powinieneś sądzić na dany temat, a w razie oporów nadadzą ci tytuł "gimbusa" ewentualnie "debila". :)

  • 0

    31. ~  2013-03-21 20:50:49  host: v25-05.opera-mini.net

    30, ale czemu sie dziwisz? Jak jest grono aktywnych spamerow wiadomej sieci, ktora nazywa kazdego, kto nie korzysta z prepaid tej sieci baranem dającym sie strzyc. Przeciez wyrabiając sobie opinie na podstawie tutejszych komentarzy, to kazdy powinien miec karte a nie abo i to w wiadomej sieci. Utaj juz nie ma merytorycznej dyskusji. Kazdy, kto napisze cos zlego o wiadomej sieci natychmiast jest nazwany trolem albo pracownikiem konkurencji, ktoremu spadla prowizja.

  • 0

    32. ~goral2099  2013-03-21 20:59:19  host: user-5-173-61-12.play-internet.pl

    31: Tu nawet nie chodzi o konkretną sieć i ich prepaid ale ogólnie o ton dyskusji...na każdy temat - nie może być tak że ktoś ma inne zdanie niż ja, tylko ja mam racje, inni to dzieci/ trolle/obcy agenci... ręce opadają :). Ale to problem nie tylko tego portalu.

  • 0

    33. ~la vie change avec Orange  2013-03-21 21:35:36  host: goliat.interkonekt.pl

    Chciałem zadać pytanie. Na stronie www.rpkom.pl jest zamieszczony artykuł z jednym z członków zarządu Panem Wojciechem Pytlem. Zadane tam było pytanie o takiej treści "Czy Vodafone i Plus będą wykorzystywać wzajemnie swoje marki? - Jeszcze nie umiem powiedzieć - odparł wiceprezes Polkomtela". Mam pytanie na czym będzie polegać ta wymiana marek. Czy to będzie wyglądać jak w Islandii, że właścicielem Vodafone Island nie jest Vodafone ale posługuje się marką Vodafone, czy tak jak w Azerbejdżanie gdzie występuje wspólna nazwa Azerfon Vodafone a może tak jak we Francji gdzie SFR ma dostęp do Vodafone live i pierwszeństwa w roamingu w krajach gdzie występuje brand Vodafone. Po prostu mnie to nurtuje. Z tego co słyszałem to ta umowa zawiera bardzo wiele aspektów działania obu koncernów. A wy jak myślicie. Macie jakieś sugestie. W ogóle ostatnio dużo się mówi o tym, ze Vodafone szuka inwestycji bo ma dużo gotówki którą chce gdzieś zainwestować.

  • 0

    34. ~  2013-03-21 21:44:00  host: v40-03.opera-mini.net

    No i po co pyszczycie? Zamiast pyszczyć z wlo na czele ruszcie lepiej troche głowami. A ty wlo lepiej czytaj co piszesz kilka komentarzy wcześniej bo później wychodzi ci to, co wychodzi. Skoro piszesz w nawiasie (chociaż mam nadzieję że jednak tak) to co masz na myśli? W jaki sposób twoim zdaniem to Vodafone ma wejść do spółki jak nie poprzez wykup udziałów? Coś mi się wydaje, że sam siebie nie rozumiesz. Druga sprawa. No oczywiście "nie wiem" że będzie drogo. To może tak łaskawie poszperaj w archiwach telepolis i znajdź newsa sprzed paru lat kiedy były przymiarki do wykupu Polkomtela przez Vodafone i sam Witek pisał wtedy, że będzie drogo. Odszukaj sobie tego newsa. Ciekawe jaką ty się kierujesz teorią rzekomo nie wiedząc czy będzie taniej czy drożej. Teorią "do trzech razy sztuka"? Nie udało się z Centertelem, nie udało się z PTC to może z Polkomtelem się uda;-) No i na koniec. Ci, którzy uważają, że Vodafone wraca do Polkomtela mają albo krótką pamięć albo uważają Solorza i managerów Vodafone za kompletnych idiotów. Może tak łaskawie przypomnijcie sobie czas kiedy KGHM, Orlen, PGE i Węglokos pozbywali się Polkomtela. Wtedy Vodafone miało szansę odkupić od nich akcje Polkomtela ale tego nie zrobiło bo według nich cena była zbyt wygórowana. Mało tego. Narzekania na cenę były już wtedy, kiedy z Polkomtela wychodził TDC i trzeba było (lub nie trzeba) wykupić po nich akcje. Czy więc waszym zdaniem jeśli wtedy Vodafone mając dużo atrakcyjniejsze warunki nie wykupiło Polkomtela to teraz po tym jak Solorz zapłacił bardzo wysoką kwotę18mld byłby on takim frajerem żeby pozbywać się Polkomtela a Vodafone takimi frajerami żeby kupować go za dużo większe pieniądze tym bardziej, że strategia Vodafone była dokładnie odwrotna i pozbywali się oni udziałów w firmach, w których nie mieli przeważającej liczby głosów? No wybaczcie. Jeśli cokolwiek chcecie pisać

  • 0

    35. ~la vie change avec Orange  2013-03-21 21:56:03  host: goliat.interkonekt.pl

    Kilka lat temu vodafone było zadłużone sprzedało swoje udziały w Softbanku SFR i Polkomtelu. Teraz maja nadmiar gotówki i chcą ją gdzieś ulokować. Prezes Vodafone mówił na targach CeBit, że będą koncentrować się na rynkach na których są już obecni. Chcą kupić udziały w Hiszpańskim Yoigo i zintegrować go z Vodafone Espana o spółkę ta walczy także hiszpański Orange. Vodafone chce także odkupić 23,4% udziałów w Omnitel Vodafone Italia. Coraz głośniej mówi się o przejęciu Kabel Deutschland przez Vodafone Deutschland. Mówi się o odkupieniu udziałów w Egipskiej spółce, a także spółce z RPA. Polska i inne rynki z Europy są rynkami na których nie ma i nie będzie już wzrostów jedynie koncentracja spowoduje ewentualne wzrosty przychodów. Vodafone będzie inwestować tylko w kraje rozwijające się jak Afryka czy Azja. Mówi się, że Essar drugi udziałowiec w Vodafone Essar India się wycofa ze spółki. Vodafone chce mieć pakiety 100% we wszystkich spółkach dlatego robi porządek. Ewentualne rozwiązanie to to co napisałem powyżej z brandami, roamingiem, a także zakupami. Tak mi się przynajmniej wydaje.

  • 0

    36. ~  2013-03-22 02:34:00  host: ip-78-30-123-37.free.aero2.net.pl

    Solorz i jego projekty biznesowe, hahaha. Przedstawiciele regionalni dawno temu śmiali się, że ten idiota był gdzieś na dalekim zachodzie czy tam dalekim wschodzie i podczas jazdy limuzyną z innymi tego pokroju pajacami napatrzył się jak te pajace oglądają podczas jazdy telewizję i szybki streaming sieci. Ten tak zwany wizjoner zapragnął tego w Polsce - kraju "siódmego świata", gdzie ludziom nie zależy na 10000 mbit/s tylko na dostępie do usług W OGÓLE, gdy firmy rżną ludzi na kasę za nic nie warte łącza... Śmieszny ten człowieczek jest. Niniejszym pozdrawiam Kwaśniaka i Mazurka z CP, tacy sami pajace jak Żak.

  • 0

    37.  2013-03-22 08:23:41

    34 - jak najbardziej poprzez zakup udziałów. Jednak mówię o przyszłości a nie o teraźniejszości. Mówisz o wpółpracy. Ja też. Nie powiedziałem, ze teraz wchodzi do Polkomtela, a że mam nadzieję, zę ta współpraca rozwinie się (vide 1. mój post) w kierunku inwestycji w Polkomtela (a więc wejścia do spółki). I tyle. Jesli więc zaczynasz dyskusję i chcesz móiwć o konkretnej sprawiue, zaznacz na początkiu swojej wypowiedzi co masz na myśli. "Gdzie wraca wlo? To jest zwykła umowa współpracy. Czy w newsie jest choć słowo o ponownym kupnie udziałów w Polkomtelu? " - odnosiłęm się do teg durnej części wypowiedzi, która nijak ma się do kontekstu mojej wypowiedzi. Naprawdę widzę, zę to nie ja a Ty masz poważny problem z głową...

  • 0

    38.  2013-03-22 08:30:01

    34 - w żadnej mojej wypowiedzi nie mówiłem o cenach. Mówiłęm tylko o tym, zę uważam, zę będzie dobrze jak Vodaformne wejdzie do Polkomtela. A to czy będzie drogo czy tanio, to zupełnie inna sprawa. I to mnie teraz zupełnie nie obchodzi. Ty może już teraz wiesz, ze bezie drogo... Jest 3 innych operatorów - jeśli Pluss podniesie ceny, to na pewno wszyscy zmienią sięc i tyle Vodafone będzie miało z drożyzny ;-) Opanuj emocje, bo poruszasz tematy, których ja nie proszałem ani nie miałem zamiaru poruszać. Dyskusja więc nie ma sensu. Co do inwestowania, to nie jestem znawcą, ale wydaje mi się (mam prawo do włąsnej opinii?) że warunki rynkowe tak się zmieniają teraz, ze w danej chwili trzeba sprzedać, zęby dupę ratować ale za jakiś czas są pieniądze, żeby kupować. Może masz ine zdanie, ale ono mnie zupełnie nie obchodzi. Jeśli będzie drogo, to wtedy będę myślał czy im mam płacić, czy komu innemu...

  • 0

    39.  2013-03-22 09:39:24

    Panowie przecież od poczatku było wiadomo, że Panu SŻ zalezy na nadajnikach oraz usługach wykorzystujazych transmisje danych. Ja osobiście uważam, że Polkomtel w najbliższym czasie sprzeda się jakiemuś dużemu międzynarodowemu graczowi być może VOD. A Solorz będzie czerpał zyski z dzierżawy nadajników albo sprzedaży hurtowych pakietów zresztą podobna umowa chyba została podpisana pomiedzy Polkomtelem a jedną z firm córek Pana SŻ. Przecież częstotliwość LTE nie należy do Polkomtela tylko do jednej z jego firm. Czy wy wszyscy naprawde myślicie że SŻ będzie spłacał dług przez ponad 10 lat za Polkomtel - nie bądźmy naiwni. I czy wierzycie, że Polkomtel mała zadłuzona firma komunikacyjna z marnymi 14 mln klientów uchowa sie przez kolejną dekade jako niezależny podmiot. Buhaha. Zarówno Play jak i Plus w niedalekich latach napewno zmienią nazwy.

  • 0

    40. ~  2013-03-23 11:17:34  host: V36-07.opera-mini.net

    wlo porażasz swoimi wypowiedziami, no bo jak inaczej skomentować to: " Mówiłęm tylko o tym, zę uważam, zę będzie dobrze jak Vodaformne wejdzie do Polkomtela. A to czy będzie drogo czy tanio, to zupełnie inna sprawa. I to mnie teraz zupełnie nie obchodzi". Tą wypowiedzią przeczysz sam sobie. Uważasz, że będzie lepiej ale nie podajesz żadnych konkretów a następnie z rozbrajającą dziecinnością mówisz, że to czy będzie drogo czy tanio to już inna sprawa i to cię w tej chwili nie obchodzi. No brawo wlo! Mam 18 letnią kuzynkę, którą nic nie obchodzi ale myślałem, że skoro masz już czwórkę z przodu to masz ten etap za sobą. No cóż, widocznie się myliłem. Jak sięgnę pamięcią wstecz to ty o tym wchodzeniu piszesz już od lat. To jest jakaś twoja obsesja. No bo jak inaczej to skomentować jak nie tak, że według ciebie nie ważne czy będzie drogo czy tanio byleby ten cholerny Vodafone wszedł wkońcu do tego Polkomtela. O ile pamiętam to jesteś abonentem a nie managerem Polkomtela. Chyba, że się mylę? Dla kogo więc będzie lepiej? Uważasz, że branżowy inwestor w Polkomtelu byłby dobrym rozwiązaniem? Czemu nie? Ale jeśli miałoby się to odbywać na takiej samej zasadzie jak w Centertelu czy PTC to mówię zdecydowanie NIE. Dlaczego nie porównujesz tego co tam sie dzieje? I jedni i drudzy namnożyli mnóstwo nieprzydatnych gadżetów a oferta podstawowa jak i szybkość internetu HSPA leży i kwiczy. To już Solorz nie posiadając inwestora strategicznego dużo więcej od nich robi. Nie bądź naiwny. Zarówno FT jak i DT doją tylko Centertela i PTC a cała kasa idzie czerokim strumieniem do ich central. Zwłaszcza w okresie kryzysu to dojenie się nasila i jak pokazuje praktyka wielokrotnie w takich sytuacjach pozostawały tylko wudmuszki. Otwórz wreszcie oczy a nie bujaj w obłokach jak nastolatek.

  • 0

    41.  2013-03-23 11:49:30

    Człowieku... A jakie konkrety mam podawać? Cenę minuty? Wielkoś darmowych pakietów? No weź się opanuj trochę. Nie o tym jest mowa kiedy chodzi o kwestie właścicielskie przecież! Nie obchodzi mnie jakie będą ceny, bo do tego daleka droga a być może nawet jej nie ma bo nie wejdą do spółki... Po co więc dyskutować? Od lat o wchodzeniu pisać nie mogę, bo niedawno dopiero wyszli ;-) Kiedy prowadzony był proces sprzedaży akcji Polkomtela powtarzałem, ze szkoda by było, żeby Vodafone poznył się udziałów, bo uważalem, zę powinien raczej umocnić swoją obecność w Polkomtelu. I tyle. To jak miałoby się to rozwijać, to jest dyskusja na przyszłość. Widzę cio się dzieje, dla jednych to dobrze, dla innych źle. Są ludzie, którzy jednak kupują aktywacje w tych sieciach i mają w głębokim poważaniu rozgrywki właścicieli czy zarządu. Gdzie idzie kasa mnie naprawdę nie obchodzi, bo na tym poziomie nie moim zadaniem jest ochrona interesów kraju czy państwa. Jesli Tobie się to nie podoba tupnij nózką i powiedz NIE! Ja się nie zgadzam. Ciekaw jestem co zrobią? Śmieszy mnie takie gadanie... Te wszystkie wezwania do bojkotów... Związek zawodowy załóżcie, kasę wpłaćcie, to może wysoko opłacani szefowie związku zorganizują najazd na sejm albo kancelarię premiera.

  • 0

    42.  2013-03-23 11:51:54

    Zalecam nie czytać (zawsze podpisany piszę), jeśli masz być sparaliżowany i utracić jakieś przychody czy korzyści z powodu zapoznawania się z moimi durnymi wywodami ;-) W każdym razie nie czuję się zobowiązany do wypłacania odszkodowania czy rekompensaty z tego powodu... ;-)

  • 0

    43. ~  2013-03-23 21:20:27  host: v50-04.opera-mini.net

    wlo ja nic więcej od ciebie nie chce ponad to żebyś odpowiedział mi na proste pytanie: Dlaczego uważasz, że byłoby lepiej gdyby Vodafone wtedy umocnił swoją pozycję w Polkomtelu lub wszedł do niego w przyszłości? Widzę, że jak na razie powtarzasz już to po raz n-ty a nie potrafisz tego w jakikolwiek sposób uzasadnić, co przypomina mi dyskusję z rzeczoną 18 letnią kuzynką:-) Nie muszę ci chyba przypominać jak nazywa się kogoś kto nie potrafi uzasadnić swojego zdania? Bardzo delikatne określenie to oszołom. Mocniejszych używać tu nie wypada. Tylko nie wyjeżdżaj mi tu zaraz z jakimiś inwestycjami bo na przykładzie orange widzę jakie to "inwestycje" poczyniono. Podam tylko jeden przykład: Prędkość pobierania w technologii HSPA+ w centrum dużego miasta w Polsce o godzinie 9:00 rano 1.8Mb/s. Nie wspomnę już o coraz częstszych problemach z wysłaniem choćby jednego smsa bez komunikatu "błąd". Mógłbym sobie tak wymieniać bez końca. Co do mojego nie w sprawie wchodzenia kolejnego międzynarodowego operatora, tupania nóżką, związków zawodowych, etc. to powiem krótko. Póki co to tylko w jednej rzeczy jesteś naprawdę dobry - w pajacowaniu. To oczywiste, że Solorz może zrobić z Polkomtelem prawie wszystko, co mu się spodoba. Chodziło mi tylko o twoją późnokomunistyczną lub jak kto woli wczesnobalcerowiczowską mentalność na której wyrosłeś, a której naczelnym hasłem było, że u nas to się nic nie opłaca i najlepiej wszystko sprzedać a to czy potem będzie lepiej czy gorzej, taniej czy drożej to nas nie obchodzi (ty mówisz dokładnie to samo w przypadku Polkomtela). Już nie wspomnę o kolejnym keynesowsko balcerowiczowskim idiotyźmie, że kapitał nie ma narodowości (mam nadzieję, że przynajmniej tej bzdury nie podzielasz). Reasumując: czekam na uzasadnienie twojej wypowiedzi na temat Polkomtela i Vodafone. Tylko tym razem postaraj się, bo ściema u mnie nie przejdzie.

  • 0

    44.  2013-03-23 22:31:15

    No to chyba oczywise - bo zna się na rzeczy. Oprócz zarabiania kasy, na czym (tylko i wyłącznie) zależy wszelkiego rodzaju funduszom, ale co mnie nie dziwi, bo nie po to się robi interes, zeby nie zarabiać, dadzą coś więcej niż gotówkę i będą oczekiwać zysku - tylko i wyłącznie. I tyle. A myślałeś, że dlaczego? Że ładny znaczek? Że prestiż? Jeśli mówię o inwestorze branżowym to chyba jest oczywiste co mam na myśli? Jełśi producent żywności "popularnej" inwestuje w technologie kosmiczne, oczywistym nie jest dlaczego, raczej jedyną odpowiedzią jest - bo nie ma co z kasą zrobić a to na pewno przyniesie mu zysk ;-) Tu chodzi o to co wniesie oprócz kasy - doświadczenie, technologie - teleinformatyczne a nie z sakresu wytwarzania betonu czy produkcji barwników.

  • 0

    45.  2013-03-23 22:46:23

    Dotychczas właścicielami Polkomtela były spółki nie związane z branżą (pomijam Vodafone). Coś wnosiły? Nie - czekały tylko na dywidendę. Za wszelką cenę sprzedawać? Nie - bo i dlaczego? Jeśłi teraz powiem że państwowe powinno wszystko być to jak mnie nazwiesz? Ja jestem liberałem w sprawach gospodarczych, więc nie ma dla mnie znaczenia kapitał. Fajnie by było, gdyby to nie był "krzywy" kapitał. Wiele rzeczy mi się nie podaoba, ale nie mam wpłytu - nie te progi, więc co mam robić? Ciąć się? Przestań... Ty możesz się ciąć. Polkomtel nie miliony a miliardy kosztuje. Jest ktoś w Polsce kto jest w stanie tyle zapłacić? Pańwtwo nawet nie jest w stanie a co dopiero prywaciarz. Więc ma mnie dziwić, ze pieniędzy Solorz szuka gdzie się da? Jeśłi oszukuje to są miejsca dla takich kudzi... Ja uważam, ze w ciągu dnia kilof w recę w kamnieniołomie dodatowo powinien być w planie zajęć... Że nie ma ludzi, którzy mieliby go złapać na oszustwie? No do kogo te pretensje? Przecież prokurator do roboty chodzi żeby mieć na samochód i telewizor i czasem na zagraniczne wczasy... Praca jak szwaczki - od wypłąty do wypłąty. Nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu - jak to mawiają.. ;-) Nie moja moralność, ale co na to poradzę? Mówię wprost, i nie obchodzi mnie co sobie myślisz. Zupełnie mnie nie obchodzi ;-) Jeśli zmienisz świat, to postawię Ci pomnik - masz to jak w banku.

  • 0

    46. ~  2013-03-24 00:12:39  host: apn-37-152-29-199.dynamic.lte.plus.pl

    No nie postarałeś się widzę wlo. Napisałeś jak zwykle dużo ale nie na temat. Dlaczego pomijasz Vodafone kiedy piszesz o poprzedniej strukturze akcjonariatu? Spójrz prawdzie w oczy. Wtedy Vodafone podobnie jak pozostali czekało tylko na dywidendę i nic więcej. Gdyby im naprawdę zależało na Polkomtelu to nie pozbywaliby się go wtedy. Oni jednak mieli Polkomtel głęboko gdzieś. Doświadczenie, technologia? O czym ty piszesz? Przecież to wszystko są pierdoły, które nie mają nic w spólnego z prawdą. Jak ta długoletnia obecność Vodafone przełożyła się na to doświadczenie i technologię w Polkomtelu.

  • 0

    47. ~  2013-03-24 00:42:27  host: v42-12.opera-mini.net

    Vodafone zachowywał się dokładnie tak samo jak inwwstorzy finansowi. Patrzył tylko jak wydoić Polkomtel wzamian nie dając nic a kiedy trzeba było wykupić akcje to się wypięli. Czy więc w swojej naiwności wierzysz, że w przyszłości byłoby inaczej? To niebywałe, że kiedy ktoś cię kopie w dupę ty jeszcze błagasz go jak frajer żeby był twoim sponsorem. A co do kapitału to też nie mam nic przeciwko obcemu kapitałowi ale trzeba mieć świadomość, że w okresie kryzysu jest to w dużej mierze kapitał spekulacyjny, który jest bardzo szkodliwy dla każdej gospodarki dlatego nie można ślepo i bezkrytycznie przyjmować go zawsze i wszędzie. Piszesz o zmienianiu świata i stawianiu pomników przez co znów pajacujesz. Wiedz jedno-żadna zmiana nie jest możliwa jeśli nie zaczniesz jej od siebie. Ja nie mówię, że masz się wyrywać z motyką na księżyc ale może przynajmniej warto byłoby zmienić swoją skrzywioną mentalność choćby nawet po to żeby patologie które dla ciebie stały się normą nie były normą dla twoich dzieci, bo mieć wszystko w *** i nie interesować się niczym zawsze jest najłatwiej. Tępych lemingów i tak nam nie brakuje więc zasilać ich szeregów nie warto.

  • 0

    48.  2013-03-25 16:15:39

    46 - nic nie pomijam. Owszem - jak każdy właściciel, oczekiwali dywidendy. Jednaj nie sądzę by to było na zasadzie "dojenia" - bo jak pamiętam (chociaż nie powiem w którym roku i czy czasem nie co rok) jako jedyni chcieli aby zysk był przeznaczany na inwestycje, co bardzo nie wsmak było spółkom Spkarbu Państwa, a właściwie rządowi czy rządom ówczesnym ;-) Co mieli zresztą do powiedzenia z tą 1/4 udziałów? Nie mieli większego wpływu na to jak minister skarbu nakazywał pozostałym członkom rady głosować. Ze sprzedażą też dużo do powiedzenia nie mieli. Jako udziałowiec mieli pierwszeństwo, jednak reszta patrzyła tylko na premię jaką dostaną za to, zę w cąłości odsprzedają akcje. Nie interesuje mnie to za bardzo, jednak nie sądzę by Vodafone coś w tamtym czasie mogło zdziałać w Polkomtelu i z Polkomtelem. Teraz owszem, tym bardziej, ze właściciel potrzebuje pieniędzy. Ja zaczynam od siebie - jeśli widzę złodzieja, to dzwonię na policję, nawet jak nie mnie okrada tylko zupełnie obcą osobę. Jesli urzędnik nie pracuje jak powinien, musi się liczyć ze skargą. Nie musisz wierzyć że tak robię - nie obchodzi mnie to.

  • 0

    49. ~  2013-03-25 20:34:44  host: v57-06.opera-mini.net

    Jestem realistą i widzę co się dzieje w Centertelu i PTC po wejściu zachodnich spółek państwowych. Nie mam żadnych podstaw aby sądzić, że w przypadku Vodafone byłoby inaczej.

Dodaj swoją opinię