Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel rozpoczął przeprowadzkę do nowej siedziby

Polkomtel rozpoczął przeprowadzkę do nowej siedziby

Piszemy o tym pierwsi WitekT 5 Października 2015 22:28

10 5

Polkomtel rozpoczął przeprowadzkę do nowej, warszawskiej siedziby - wynika z informacji TELEPOLIS.PL. Z ulicy Postępu 3 przenosi się na Konstruktorską 4.

 

Zobacz: Polkomtel: za 2 lata nowa siedziba.




Z ciekawostek, nowa, kosztująca 35 mln zł siedziba Polkomtela jest budynkiem należącym do telekomu, który zlokalizowany jest najbliżej siedziby TELEPOLIS.PL. To tylko 300 metrów w linii prostej. Trochę dalej znajduje się T-Mobile (niecałe 500 metrów) i Netia oraz P4 (550 metrów). Najdalej zlokalizowany jest Orange, bo w odległości 4 km.

Źródło tekstu: wł     

w sumie: 34
  • 0

    15.  2015-10-06 08:30:24

    7: już Ci wlo odpowiedział. Idąc Twoim tokiem rozumowania my już 2 lata temu pisaliśmy, że Polkomtel się przeprowadzi. A teraz napisaliśmy, że rozpoczął przeprowadzkę. WirtualneMedia napisały, że Polko przeprowadzi się do końca października, ale nic nie pisali o tym kiedy to się zacznie.

  • -1

    16.  2015-10-06 08:34:17

    12 - co masz na myśli? Specjalnie użyte za Zulu-Gulą stwierdzenie "polska język"?

  • 1

    17. ~Yey  2015-10-06 08:56:20  host: user-94-254-132-115.play-internet.pl

    @13 - Witku, przecież napisałeś że to tylko 300m. Przy okazji możesz przetestować aparat w którymś z telefonów.

  • -1

    18. ~  2015-10-06 08:59:20  host: host-176-221-121-215.dynamic.mm.pl

    Witek i LuiN będą skakali na kawkę do baru na rogu z panami Solorzami ;)

  • 0

    19. ~vainglorious  2015-10-06 09:03:08  host: user-94-254-133-90.play-internet.pl

    WitekT: zgadzam sie z @5. *Siedziba* sie nie zmienia.

  • 0

    20.  2015-10-06 09:03:24

    Yey: czy naprawdę sądziłeś, że pisząc tego newsa o 22:28 siedziałem w biurze, a nie domu? :-)

  • 0

    21.  2015-10-06 09:05:36

    vainglorius: z w znaczeniu kodeksowym masz rację, bo siedzibą jest miejscowość. Ale chyba to nie o to chodzi, prawda? W znaczeniu potocznym nie - bo siedziba to miejsce, gdzie stale się przebywa. To miejsce się zmieniło.

  • -1

    22. ~  2015-10-06 09:12:01  host: user-46-112-198-83.play-internet.pl

    Powinni swoją siedzibę nazwać SmartDom :)

  • 1

    23. ~pelek8  2015-10-06 09:23:47  host: 212.69.73.178

    Mordor sie rozrasta...

  • -1

    24.  2015-10-06 09:29:08

    A tak w związku z nową siedzibą operatora... Jakiś pokaz, zwiedzanie itp. - chociaż dla dziennikarzy - planują?

  • 1

    25. ~mateoo95  2015-10-06 09:31:14  host: 217.153.182.70

    dajcie spokój WitekT, wszystko dobrze napisane, w należytym porządku. wnerwiaja mnie ciagniecia za jezyk lub przyczepianie sie nawet do najmniejszych szczegolow... Robi wam sie lepiej po tym?:p

  • 0

    26.  2015-10-06 09:48:06

    wlo: oni się jeszcze przeprowadzają... Jedyną wycieczkę, jaką pamiętam po nowej siedzibie, to zrobił Orange.

  • 0

    27. ~Piotrek  2015-10-06 10:13:28  host: 188.146.131.158.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Ciekawe co teraz będzie na Postępu 3 ? A co do Orange mają jeszcze siedzibę na Obrzeżnej (chyba 7) ?

  • 0

    28. ~Darko  2015-10-06 10:51:34  host: 188.146.137.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Łał. Dobrze, że piszecie o tym jako pierwsi.

  • 1

    29. ~  2015-10-06 11:15:44  host: public-gprs516534.centertel.pl

    Szkoda że nie na Alternatywy 4.

  • 0

    30.  2015-10-06 11:51:11

    Tak to jest, jak bawicie się w wyścig szczurów żeby pisać o tym pierwsi. Ani relacji foto, ani wideo... Cztery zdania na krzyż i z tego nius. Żenada.

  • 0

    31.  2015-10-06 12:27:00

    słoneczny: a dodanie zdjęcia budynku tak wiele by zmieniło? Jakich jeszcze informacji Ci brakuje, aby ten news nie był "żenujący"?

  • 2

    32.  2015-10-06 12:57:42

    @ Witek: Tak zmieniłoby. Nie raz piszecie dosłownie o pierdołach i potraficie do tego dodać foto-wideo. A tu szybka wrzutka na wyścigi. Może to dla Ciebie dziwne, ale są jeszcze czytelnicy oczekujący jakości, a nie szybkości. Poza tym sami piszecie, że siedziba jest tuż obok was. Odbieram to jako lenistwo i olewamie czytelnika. Nawet od niechcenia cyknąłbym fotkę telefonem.

  • 0

    33.  2015-10-06 19:21:30

    słoneczny: ten news powstał o 22. Uważasz, że byłem wtedy w biurze? Zdjęcia budynku masz na wizualizacjach w podlinkowanym newsie. Praktycznie 1:1 z oryginałem. Dalej twierdzisz, że lepiej było nic nie pisać?

  • -1

    34. ~Punk  2015-10-07 21:28:21  host: apn-77-114-22-91.dynamic.gprs.plus.pl