Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel przeprasza za awarię, która dotknęła klientów Play

Polkomtel przeprasza za awarię, która dotknęła klientów Play

WitekT 3 Czerwca 2008 11:47

0 0

Polkomtel w oficjalnym komunikacie przyznał, że wczorajsze problemy abonentów Play były związane z rekonfiguracją jego sieci.

Jak podaje Polkomtel, w wyniku rutynowych prac, polegających na rekonfiguracji elementów sieciowych, u klientów Play zalogowanych w Plusie mogły wystąpić okresowe trudności w wykonywaniu połączeń wychodzących (pozostałe usługi, takie jak m.in. połączenia przychodzące, SMS-y czy MMS-y, realizowane były w sposób prawidłowy). Problem został rozwiązany w ciągu 20 minut od momentu zgłoszenia.




Za zaistniałą sytuację i wynikające z niej niedogodności Polkomtel S.A. przeprasza Klientów P4 Sp. z o.o. - napisał Polkomtel w komunikacie.

Szerzej o problemach klientów Play pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Polkomtel, wł     

Dodaj do:
w sumie: 42
  • 0

    23. ~jojo  2008-06-03 21:55:43  host: egg174.neoplus.adsl.tpnet.pl

    :)) (15) - cóż mogę powiedzieć oprócz tego, że NIE JESTEŚ obiektywny... Zdarzało się i Erze mieć parę razy awarię i (nie zawsze) ale jednak parę razy przyznawała się do błędu i przepraszała...

  • 0

    24.  2008-06-04 08:51:05

    W całej sprawie wszystko zostało jak trzeba wyjaśnione ze strony Playa i póżniej Plusa.

  • 0

    25. ~orangutan  2008-06-04 08:53:45  host: egu82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do # 20 wap.mobile.project4.pl ano wyobraż sobie ,że orangutan ma i to świetną dziewczyne a niestety takiemu przykremu alfąsiątkowi jak ty któremu nie podoba sie ,że ktoś coś napisał kryczycznie ale obiektywnie o tym co wyprawia play pozostaje tylko tak jak napisał Gal szukanie dziewczyny z google albo wyrywanie chwasta czy też innego internetowego paszteta na czatach i to pod warunkiem że nie będziesz wysyłał swojego zdjęcia bo wtedy nawet największe pasztety przekreślą cie za twarz jełopa ;) ja rozumiem ,że niektórzy są po uszy zakochani w play i nie przyjmują nawet oczywistych błędów sieci bo nie ponosie im krytyka swojego - takie osoby zachowują się właśnie jak takie alfąsiątka szczekające na każdego kto negatywnie napisze coś o suczkach takiego osobnika ;) takie małe zabawne porównanie na brechty ;)

  • 0

    26. ~:))  2008-06-04 10:59:07  host: chello089078221110.chello.pl

    do 23 - a to dlaczego nie jestem obiektywny? Pretensje o olewajstwo do ERY nie do mnie - ja mam telefon, nie mam BTSów, sieci, BOK ani salonów - gdybym miał te ERY, zapewniam że wszystko śmigałoby jak trzeba i nikogo by nie olewali, jak to robią dziś

  • 0

    27. ~  2008-06-04 12:33:31  host: wap.mobile.project4.pl

    orangutan piszesz o ludziach chwasty? a kim ty jestes parchu ? zakała telepolis !

  • 0

    28. ~orangutan  2008-06-04 13:23:59  host: egh163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    # 27 w tym akurat przypadku pisałem o tobie bo atakując mnie w poście # 20 zachowałeś sie jak typowy gówniarz który pierwszy zaczyna obrażać i to za co? za to że ktoś styrał awarie play (hehe)- a zakałą to ty jesteś - nawet postronne osoby jak Gal z ciebie brechtają i tyrają więc wróc do swojego google.pl i wzdychaj do zdjęć dziewczyn z których żadna by cie i tak nie chciała - jak z czymś sie nie zgadzasz to napisz z czym bo jeśli tylko zaczynasz obrażac bez powodu albo przez to ,że ktoś coś raczył napisać na play to jesteś na etapie "berka kucanego" i o tym że to raczej ty jesteś zakalcem tego serwisu to wie już więcej userów bo co rusz w jakimś poście cie tyrają - szkoda mi takich jak ty żałosne

  • 0

    29. ~  2008-06-04 17:38:43  host: wap.mobile.project4.pl

    orangutan nawet nie wiesz co piszesz ! a debil to diagnoza nie obelga

  • 0

    30. ~orangutan  2008-06-04 19:34:55  host: egh163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    29 - wiem co pisze - wyraziłem swoją opinie negatywną o play a ty jak dekiel bez powodu mnie obraziłes (wszyscy którzy to powyżej przeczytają widzą to - nie myśl panie wap.mobile.project4.pl że ktoś jest ślepy) i widać diagnoze co do choroby za która uważasz debilizm u ciebie rozpoznało mase ludzi ;)

  • 0

    31. ~  2008-06-04 19:55:43  host: wap.mobile.project4.pl

    orangutan nie bronie play! piętnuje twoją głupote

  • 0

    32. ~orangutan  2008-06-04 20:33:11  host: egh163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    31 czyli bezimienne dziecko wap.mobile to wypiętnuj swoją głupote bo skoro sam nie masz nic do powiedzenia wnoszącego do tematu tego forum to radze zmienic forum na jakieś dla pyskujących politykoznawców gdzie jedni obrażają drugich za szerzenie swoich opini - to byłoby dobre miejsce dla takiego głomba jak ty sądząc po tym ile osób cie tyra w różnych postach na przestrzeni ostatnich tygodni ;) i naucz sie że jeśli coś ci sie wydaje głupie w czyjejś wypowiedzi to określ co - wtedy mozna podyskutować ale z takim debilem jak ty który tylko szuka zaczepki dyskusja nie ma sensu bo ty nie masz argumentów tylko swoje infantylne bluzgi - żałosne dziecko wap mobilnego ;]

  • 0

    33. ~  2008-06-04 20:45:03  host: wap.mobile.project4.pl

    wiadomość usunięta przez administratora

  • 0

    34. ~  2008-06-05 11:10:22  host: wap.mobile.project4.pl

    orangutan ! primo z gnojkami nie dyskutuje secundo naumiej sie pisać po polskiemu głąbie ..a nie głombie

  • 0

    35. ~lontren  2008-06-05 13:09:58  host: gate07.polsat.net.pl

    @orangutan "debil, kmiot, pasztety" itp itd. Gratuluję Ci kontynuowania sztuki wypowiedzi znanej min. z onet.pl Cóż - poziom twoich wypowiedzi najlepiej o Tobie świadczy. Najgorsze jest to, że ofiara trollingu padają nawet profesjonalne fora. O tempora, o mores

  • 0

    36. ~lontren  2008-06-05 13:13:12  host: gate07.polsat.net.pl

    @orangutan - dodam tylko, że ludzie w callcenter, u których zgłaszałeś reklamację najprawdopodobniej nawet nie pracują w Play. Wyobrażam sobie te obelgi, jakie musieli od Ciebie usłyszeć.

  • 0

    37. ~orangutan  2008-06-05 18:11:16  host: efr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    lontren kmiot czy pasztet to o wiele łagodniejsze określenia od tych jakie zapewne nawet w swoim otoczeniu słyszysz na codzień :) no chyba że mamusia bije cię po rączkach gdy np zdarzy ci sie na maxa bluzgnąć iście przerażającym rymem częstochowskim typu "o cholera" ;) - co do trollowania to równie dobrze twoją riposte możnaby uznać za typowy wybieg trolla który niczym plotkara musi dodać swoje 3 grosze choćby nawet nie wnosiły nic do tematu a jak tak żałujesz tych konsultantów z play ( a zapewniam ,że oni pracują w play a nie gdzie indziej) to ci tylko tyle moge powiedzieć ,że tyrałem nie ludzi konkretnie tylko sposób w jaki wymagają by składac reklamacje i nazywałem to "szczytem infantylności" (o jeny co za bluzg) więc jeśli wyobrażasz sobie te bluzgi o których wspomniałeś to bujną masz wyobrażnie ;)

  • 0

    38. ~  2008-06-05 19:16:47  host: wap.mobile.project4.pl

    orangutan królem trolli

  • 0

    39. ~orangutan  2008-06-05 23:25:35  host: efr231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a wap.mobile.project4.pl królem tych co najwięcej do wszystkich fikają i najbardziej są za to tyrani przez większość userów - wystarczy przejrzeć niektóre tematy forum - wap.mobile to król ale zarazem i błazen swojego królewstwa MOBILNEGO INTERNETU :]

  • 0

    40. ~  2008-06-06 11:54:20  host: wap.mobile.project4.pl

    pawian , wiesz ,że zwrotu : tyrać kogoś uzywają kryminaliści w pierdlu ! dobre masz wzorce frajerze

  • 0

    41. ~orangutan  2008-06-06 19:41:33  host: efl84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no tak dziecko wap.mobile przyznaje użyłem zwrotu "tyrać kogoś" - w związku z zaistniałą sytuacją i zaistniałym stwierdzeniem już czuję się kryminalistą :] hehe a na drugi raz pacanie jeden albo napisz z czym w danej wypowiedzi sie nie zgadzasz albo zamknij jape (uważaj bo określenie zamknij jape też często występuje w pierdlu gdy dochodzi do cwelenia hehe ) a tak to sam zacząłeś kogoś obrażać więc twoje wzorce muszą być wzięte chyba od gówniarzy którzy nawzajem się tyrają szkoda słów

  • 0

    42. ~  2008-06-06 20:29:45  host: wap.mobile.project4.pl

    orangutan nie zgadzam sie na chwasta w ogródku telepolis ! tylko tyle ! nara !

Dodaj swoją opinię