Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel promuje przenośność do prepaida

Polkomtel promuje przenośność do prepaida

WitekT 22 Marca 2010 17:32

0 0
Od 23. marca Polkomtel rozpoczyna promowanie przenoszenia numerów do Simplusa, 36.6 i Sami Swoi, oferując przychodzącym klientom tysiąc minut połączeń wewnątrzsieciowych - dowiaduje się TELEPOLIS.PL.

Klienci otrzymają po 200 minut połączenia na numery w Plusie (Simplus, 36.6) lub Sami Swoi do 5 kolejnych doładowań na kwotę co najmniej 30 zł (Simplus, 36.6) lub 20 zł (Sami Swoi).

Pakiet minut będzie ważny 7 dni (168 godzin).


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16.  2010-03-22 18:05:22

    Btk_Tomas - szczerze mówiąc nic nie uważam... mogę tylko spytać - czy w ogóle trzeba doładowywać konto? przecież wystarczy doładować za 5 złotych i cały rok można gadać - w innych sieciach ;-)

  • 1

    17.  2010-03-22 18:08:44

    @16 I tu masz rację, choć sam się tego nie spodziewałeś...

  • 1

    18. ~  2010-03-22 18:22:30  host: dynamic-78-8-82-231.ssp.dialog.net.pl

    jak obniza stawki do play fresh to tam przejde a narazie dam sie kroic ge jom z polkomtela :)

  • 1

    19. ~r  2010-03-22 19:11:00  host: 109.243.212.191

    #wlo: własnie, beniaminek rynku telco może dać za 5zł wychodzące na rok a "wielki" Plus dlaje jakieś marne 200 minut w sieci do doładowania. To wszystko w czasie gdy takie połączenia są darmowe. Czyli co daje Plus? Daje guano. Kogo oni chcą w ten sposób skusić do przejścia? Tylko chyba ciemnych bo rozsądny się na takie marne chwyty nie nabierze. Jednak Plus upada coraz niżej. Grzebie się w mule pod wodorostami. Widocznie za mało ludzi od nich odeszło w zeszłym roku.

  • 1

    20. ~rabarbar  2010-03-22 19:11:12  host: dynamic-78-8-165-222.ssp.dialog.net.pl

    Ta pseudo-promocja jest słabiutka jak zagłodzony prosiaczek. Nie dość że trzeba ładować za 3 dychy to jeszcze pakiet ważny tylko 7 dni :P No brawo, brawo, dobrze że nie 7 godzin :P

  • 0

    21. ~GG  2010-03-22 19:30:44  host: 94.254.135.43

    Żal... No niestety nie skuszą mnie do przejścia takim czymś.

  • 1

    22. ~jacguszi  2010-03-22 19:50:56  host: 62.152.128.170.dsl.dynamic.eranet.pl

    Nic nie rozumiecie to nie jest zachęta do przeniesienia nr.Polkomtel ma wciąż za dużo preapaidów w swojej sieci i w ten sposób chca zachęcic niezdecydownych do przejścia do innych sieci.

  • 1

    23. ~hich  2010-03-22 20:09:20  host: aot167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W Play niebawem pojawi się pakiet sms wew. Play - P4 wypowiada wojne ofercie 36,6 !!! plus przegra!!!

  • 2

    24. ~z  2010-03-22 20:36:03  host: 87-205-57-201.adsl.inetia.pl

    To ja proponuję specjalny profil - jestem łosiem, bonus minut na tydzień, 59groszy do wszystkich poza Play.

  • 0

    25. ~  2010-03-22 22:36:42  host: ip-94-42-16-144.multimo.pl

    Już lecę przenosić swój nr z Play Fresh.

  • 1

    26.  2010-03-22 22:38:22

    wlo różni się tym od fanatyków islamskich, że jeszcze się nie wysadza, ale może by to zrobił z pożytkiem dla kraju i Telepolis, albo chociaż przeszedł do wRodzinie, tam więcej bratnich dusz o fanatycznych skłonnościach skupi wokół siebie i stanie się konkurencją i postrachem jedynego słusznego ojca w tym kraju...:)

  • 1

    27. ~  2010-03-23 01:04:55  host: dcb154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rozumiem, że należy skakać, bo coś dają a 7 dni? Pojechali w Miusie.:-P

  • 1

    28. ~dno  2010-03-23 02:03:21  host: pc-212-51-213-194.p.lodz.pl

    Dno i jeszcze raz no! Kto takiego gniota wymyslil? Nie dosc ze daja minuty dopiero przy doładowaniach, to jeszcze doladowan za 30zl chca. Kolejna sprawa,to to ze na wykorzystanie 200min jest tydzien - bez mala pol godziny na dobe. Zycze plusowi jak najwiekszego odplywu klientow, bo z taka oferta to na nic innego zasluguja.

  • 0

    29.  2010-03-23 10:16:37

    200 minus na tydzień? W TT od dawna za przenosiny zyskać można nawet 200 złotych jako bonusy do doładowań, a ponadto środki do wykorzystania na wszystko, a nie na minuty wewnątrz sieci.

  • 1

    30. ~Erazmus  2010-03-23 11:58:54  host: 160.83.30.151

    Gdyby to był 1 kwietnia uznałbym to za niezły żart :)

  • -1

    31.  2010-03-23 12:03:40

    Ja też biegnę do SIMPLUSA!!! Fantastyczna oferta.

  • 1

    32. ~Torwald  2010-03-23 12:04:34  host: chello089079169107.chello.pl

    Jawne dymanie klientów. Wystarczy sprawdzić ofertę PLAY, wyśmiać ten cały Polkomtel i przejść do konkurencji...

  • -1

    33.  2010-03-23 18:05:37

    blablabla - w moim wieku nie ma rzeczy, które mogłyby mnie zaskoczyć - no chyba, że ze strony niektórych zachowań moich synów ;-) W mojej sytuacji, kiedy korzystam z telefonu ile korzystam, nie oczekiwałem od żadnego operatora oferty aktywnych wychodzących za 5 zł rocznie ;-) Chyba, że cena minuty w takiej ofercie byłaby poniżej 0,1 gr - nie w sieci - wszędzie ;-) Wtedy bym mógł powiedzieć, że się tego nie spodziewałem ;)

  • 0

    34. ~  2010-03-31 14:11:05  host: 94.254.246.96

    200 minut do każdego doładowania to całkiem sporo, ale tygodniowy termin ważności pakietu po doładowaniu wygląda juz gorzej. @forumiak, w TT bonus można wykorzystać na usługi wewnątrz sieci.

  • 0

    35. ~  2010-03-31 14:12:06  host: 94.254.246.96

    Na wszystkie usługi można wykorzystać w TT tylko 10% z doładowań online i bonus z promocji podwójnych doładowań.

Dodaj swoją opinię