Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel prezentuje Plusha, czyli prepaida dla młodych

Polkomtel prezentuje Plusha, czyli prepaida dla młodych

WitekT 8 Września 2014 12:33

35 41

Polkomtel pokazał nową markę prepaid skierowaną do młodych ludzi - Plush. Bo marka Plus nie miała szansy dotrzeć do nich - powiedziała Beata Białkowska, która szefuje marketingowi operatora.




Bez konsekwencji - to hasło nowej oferty. Czerpie pozytywy z marki Plus, ale w niektórych aspektach zachowuje dystans (vide malowanie sprayem litery H).


Nowa oferta prepaid to:

  • nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich oraz 500 MB - 35 zł,
  • nielimitowane rozmowy i SMS-y do wszystkich - 30 zł,
  • nielimitowane rozmowy do wszystkich - 25 zł,
  • 2 GB i SMS-y do wszystkich - 15 zł,
  • 2 GB, SMS-y do wszystkich i minuta za 9 groszy - 20 zł,

Wszystkie pakiety są ważne 30 dni. Nielimitowane połączenia obejmują tylko sieci komórkowe (nie ma stacjonarnych). Standardowa cena za minutę to 29 groszy, 19 groszy za 100 kB, 19 groszy za SMS/MMS. Zmiana taryfy kodem *147*19#. Do 30. października przejście jest bezpłatne. Przenoszący numer dostaną do 240 zł przy kolejnych doładowaniach.


Doładowania od 5 do 30 zł przedłużają ważność konta na zasadzie 1 zł = 1 dzień. 50 zł przedłuża o 90 dni, zaś za 100 zł - o 180 dni.


Zobacz: Plush - ulotka


Jak oceniasz ofertę Plush?

Bardzo atrakcyjna
14.23%
Atrakcyjna
23.95%
Nie wyróżnia się
22.74%
Mało atrakcyjna
17.28%
Bardzo mało atrakcyjna
18.81%
Nie mam zdania
2.99%

Wszystkich głosujących: 1574


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: plus | plush

w sumie: 293
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    279. ~Garry  2014-09-09 13:17:42  host: 109241208218.bielskobiala.vectranet.pl

    Do tej pory byłem zwolennikiem rozwiązań abonamentowych, ale w tym momencie chyba już nie ma wyboru :). Tzn. jest jeden - Plush. No to ładnie mnie zagięli...

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    280. ~Michall  2014-09-09 13:22:03  host: 178-36-38-25.adsl.inetia.pl

    @ Angemona : bonus dostajesz za doładowanie za min 30 zł przez 12 miesięcy w ciągu 365 dni. Jak ładujesz za 50 zł co 90 dni to dostaniesz tylko 4 bonusy. Bonusa nie można wykorzystać na opłacenie pakietów. Czyli na co można to wykorzystać, skoro oferta jest no limit ? Chyba na dzwonienie na stacjonarne ? Ale bonus trzeba wykorzystać w ciągu 30 dni. Poza tym hasło przewodnie ze strony plushbezlimitu.pl : "Doładuj, od tego nie zachodzi się w ciążę"

  • Ten komentarz został ukryty.

    4

    281.  2014-09-09 13:59:33

    @280 w takim wypadku bonus jest bezsensowny jeśli nie wpływa na główne konto.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    282.  2014-09-09 15:30:02

    Lipa z tym bonusem +20 zł. "Pakiety Kwotowe można wykorzystać na usługi dostępne dla Abonentów w okresie ważności konta dla usług wychodzących, z wyjątkiem opłat za aktywację usług, promocji i pakietów oraz opłat cyklicznych za ich odnowienie." Ważny 720 h.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    283.  2014-09-09 16:35:00

    http://tlp.is/3rz wlasnie pojawily sie nowe taryfy

  • Ten komentarz został ukryty.

    -4

    284. ~alek  2014-09-09 17:32:44  host: static-81-219-53-35.devs.futuro.pl

    ale za bonus można dzwonic na stacjonarne i także do bok plusa, można kozystac z neta jak się nie ma pakietu (starczy na trochę ale jak ktoś nie chce placic nawet 5zł za pakiet to ok). . Wiec nie wiem o co wam chodzi ? Ciagle źle.
    Są też taryfy Plus na karte bez limitu, takie same jak plusha tyle ze bez tej otoczki misia itd. to jak wam mis przeszkadza można wziasc PnK bez limitu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    285.  2014-09-09 20:55:38

    Bonus za przeniesienie numeru, okazał się kapiszonem. Tym bardziej ofertę uważam za przeciętną.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    286.  2014-09-09 21:04:09

    Maja bałagan na stornie plusa, jako startery zwykłego plusa [bez h na koncu ] są na ich głowne 3 pakiety 1. nolimit rozmow, 2. nolimit rozmow i sms oraz 3. nolimit rozmow i sms i 0,5GB, jest też czwarty pakiet o którym nigdzie nie było mowy nolimit rozmow i sms w plusie za 10zł/miesiac. Inna zmiana to na zdjęciu startera jest 1 rok ważności konta. Z kolei na stronie Plusha plushbezlimitu.pl są te 3 pakiety z tymi samymi kodami aktywacyjnymi co na stronie plusa oraz pakiety za 15zł [2GB i smsy] i za 20zł [2GB smsy i 9gr/min] jest też pakiet nolimit sms do kazdej sieci za 10zł/miesiac. O tym ostatnim też nic nie było napisane na telepolis. Wygląda na to, że częśc pakietów jest bedzie takze na oficjlanych starterach plusa a częśc nie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -3

    287. ~pnMAZOWSZE  2014-09-10 01:19:18  host: n05-01-04.opera-mini.net

    Zastanawiam się czy sporo ludzi, którzy tu wstawia komentarze to gimbaza. Mam Nokię c5.02 i 200Mb mi spokojnie wystarcza, a codziennie siedzę w necie. W Plush dają 500Mb, więc gdybym zmienił sieć z aroganckiego orange popa na Plush to miałbym więcej internetu. Problemem jest wyłącznie zasięg sieci, którego brak u mnie. Jest full gsm/3.5G NetworkS!, a Plusa brak całkowicie w budynkach, a na zewnątsz raptem 2 kreski/7. Nie wiem gdzie się zgłasza brak zasięgu i w ciągu ilu dni technicy wysyłają monterów do instalacji anten Plusa na 70 metrowym maszcie grupy NetworkS! ? Wracając do tematu to ludzie, którym mało 500Mb miesięcznie mają problemy ze świadomością w czasie rzeczywistym, łamią prawo przez torenty i ściąganie gier, więc nic dziwnego. Druga sprawa to system operacyjny telefonu i przeglądarka. Ja mam Symbiana s60 future pack i Operę Mini 6.0. Tryb superekonomiczny, a te wasze Androidy i Internet Explorer zużywają tyle energii, ile średniej wielkości miasto nocą.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    288. ~Agutek  2014-09-10 13:24:52  host: 212.160.172.85

    Czy ktos orientuje sie czy startery Plusha sa juz w ogolnej sprzedazy?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    289. ~pabloki  2014-09-10 13:31:31  host: 46.205.233.49.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Agutek z centertela 212,160 ha ha nie musisz mieć plusha , te warunki są też w plus na karte . idz , kup plus na karte i zmień kodem . dla obu taryf są identyczne kody bo to jedna taryfa sprzedawana pod dwoma markami.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    290. ~  2014-09-10 14:44:20  host: 212.160.172.85

    Dzieki pabloki za odpowiedz.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    291. ~delikatna p  2014-09-10 23:29:40  host: n16-07-07.opera-mini.net

    do tego newsa może dodacie link z normalnym plusem?

  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    292. ~arek  2014-09-11 07:17:47  host: static-81-219-53-35.devs.futuro.pl

    Właśnie, może dacie info o Plusie na Karte bez limitu? I pakietach jakie zawiera? A nie tylko news o tym plushu. Swoją drogą wg mnie kampania reklamowa zupełnie nie trafiona... choć może do nastolatków przemawia.. nie wiem

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    293. ~Calm 7  2014-09-11 07:48:17  host: n07-06-06.opera-mini.net

    Jest news o Plus, tyle, że nie dali linka. (dopisz www) .telepolis.pl/wiadomosci/plus-na-karte-bez-limitu-alternatywa-dla-plusha,2,3,31456.html?cp=1

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    294. ~xtomix  2014-09-17 01:11:01  host: ip-37-209-143-116.free.aero2.net.pl

    Nju z rachunkiem jest lepsze od plush.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    295. ~rwk  2014-09-18 00:05:44  host: 5ac70ae5.bb.sky.com

    Brakuje RWK po doładowaniu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    296. ~darek  2014-09-21 21:29:03  host: ip-78-30-96-119.free.aero2.net.pl

    pierwsze pytanie czy bonus dotyczy przeniesienia numeru z obcego operatora czy to po zmianie np. z plus na karte na plush na karte bo to roznica oraz czy zmieniając teryfe można powrucic do innych wcześniejszych, nadto jak to z plusem bywa i bywalo trzeba pamietac dat doladowan i mnie to doluje a jak zapomnisz to za ala darmowa godzinna rozmowe zabulisz ze się zesr... i nawet debet wykręcisz czy to takie dobre ostatnio wlaczlem konto ważne na rok i mi Zygmunt wlaczyl poczte glosowa gratis totalne *** od lat probowal;em wywalczyć dlugosc czasu na podjecie rozmowy bo czas 30 sekund powoduje ze ludzie dzwoniący na prefix plusa rozlaczaja się po 5 sygnale bojac się wpierd... w poczte glosowa a odbierający biegnie z gola *** z kibelka by zdarzyć ale to można przezyc natomiast wykonując niebezpieczny manewr wyprzedzania to już wcale i wcale nie oznacza brak zestawu glosnomowiacego

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    297. ~kama_19  2014-10-19 16:33:43  host: 213-216-105-181.pelmar.com.pl

    mozna kupic doładowanie plush w kazdym kiosku czy jak ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    298. ~Patryszko  2014-12-01 17:29:01  host: 80.50.141.94

    JAk wykupic rok wazne konto?

Dodaj swoją opinię