Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel partnerem strategicznym Freebee

Polkomtel partnerem strategicznym Freebee

LuiN 10 Grudnia 2013 12:45

4 2

Polkomtel został strategicznym partnerem Freebee, jednego z najbardziej dynamicznie rozwijających się startupów w Polsce. Dzięki temu Freebee stanie się jedną z najsilniejszych marek oferujących rozwiązania lojalnościowe na polskim rynku - przekonuje biuro prasowe operatora sieci Plus.




Freebee to startup oparty o technologie mobilne oraz kartę plastikową, który zmienia oblicze programów lojalnościowych, wzbogacając je o regułę wzajemności. Razem z Freebee lokalne firmy tworzą własne Programy Wzajemnościowe, dzięki którym mogą budować partnerską relację ze swoimi klientami, realizując przy tym własne cele biznesowe.


Dzięki Freebee klienci mogą odbierać nagrody jakie lubią, związane z charakterem ich ulubionych miejsc, często niedostępne nigdzie indziej. Swoje Freebee prowadzi już prawie 500 miejsc z kilkunastu różnych branż (restauracje, sklepy, kawiarnie, księgarnie) - każde na własnych zasadach, ale zawsze w oparciu o ideę wzajemności, która oznacza partnerskie traktowanie klienta.


Na przykład warszawska restauracja AIOLI daje możliwość skomponowania własnej pizzy - danie na tydzień zostaje umieszczone w menu, a jego pomysłodawca zarabia 1 zł od każdego zamówienia. W Księgarni Baczyńskiego klient może zostać bohaterem książki, a w Pizzerii Don Corleone w Kwidzynie być obsługiwanym w pierwszej kolejności, niczym prawdziwy szef mafii.


Freebee będzie stanowić nowy kanał komunikacji z klientami Plusa. Dzięki strategicznemu partnerstwu, Plus dotrze do partnerów startupu ze swoimi usługami i ofertą. Stworzy również dodatkowe pole do upowszechniania oferowanej przez siebie technologii LTE - Freebee już teraz udostępnia Wi-Fi z Internetem Plusa w lokalizacjach wybranych partnerów.

Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:

Tagi: freebee | plus | polkomtel

w sumie: 22
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    3. ~Kajman  2013-12-10 13:33:17  host: ghg66.internetdsl.tpnet.pl

    To podobny program lojalnościowy jak kiedyś w sieci Idea- PROFIT ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    4. ~raps  2013-12-10 13:33:40  host: 083143141028.warszawa.vectranet.pl

    @1 Sama oferta abonamentowa na firmach jest dobra - 2GB, prawie 1000 minut i bez ograniczeń SMSy i MMSy za ok. 81 zł brutto uchodzi. Za to ceny telefonów... :))) W tejże taryfie Galaxy S4 za 2 tysiące NETTO. Galaxy S3 za ok. 1350 brutto, podczas gdy w Orange'u w podobnej taryfie kosztuje ok. 100 zł. Aż pytałem panią przez telefon dwa razy, czy aby z cenami się nie pomyliła. Ach, no te ceny dla osoby szykującej się do przedłużenia umowy. Inny świat.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    5. ~Miłosz z Klanu na TVP  2013-12-10 13:59:07  host: 89-71-50-231.dynamic.chello.pl

    a kto jeszcze z tych 'programow lojalnosciowych' korzysta? mialem ja ci kiedys karte bp. ktoregos razu przeliczylem ile musze wydac zeby kupic za 30pln dmuchany basenik dla dziecka (warty moze 50). wyszlo mi ze 10tys pln. dzis nie zbieram zadnych punktow w zadnym programie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    6.  2013-12-10 14:09:15

    @5 - ja od dawna nie, szkoda życia ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~  2013-12-10 14:15:51  host: ip-93-154-247-111.free.aero2.net.pl

    @1 idz do bieda sieci a nie tutaj wylewasz swoje smuty.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~  2013-12-10 14:26:56  host: 92.60.132.22

    7) przynajmniej mój post odnosił się do tematu, w przeciwieństwie do Twojego pozbawionego choćby cienia argumentacji czy czegokolwiek. A jak pokazuje post 4, mam rację w tym co piszę, a że kraj demokratyczny to nikt mi nie zabroni napisać prawdy na forum, nawet jak Ci się ona nie podoba.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~  2013-12-10 14:36:58  host: 93.154.177.251

    @7 mylisz prawde ze swoimi zalami. Kolejny Polaczek mtory wlazi tylko do artykulu by narzekac na zasieg w programie lojalnosciowym. Nie chce mi sie tych bdur juz czytac bo ci sie nie udalo w yzciu. Czlowieku masz 4 sieci to idz tam a nie piszesz farmazony w programie lojalnoaciowym i startupoe.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    10. ~  2013-12-10 14:43:03  host: 92.60.132.22

    9) Wnioskując z Twojej irytacji wszystkim i patrzeniem z góry dla dowartościowania, to nie wiem kto tu jest niezadowolony z życia, a mówienie Polaczek kiedy samemu jest się Polakiem... no nie kompromituj się hejterze. A administracja niech wytnie lepiej te posty 7-10.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~uziel  2013-12-10 15:12:33  host: 212.160.172.70

    super sprawa z tymi bonusami :)Zastanawiam się jak wygląda sytuacja, gdy do pizzeri Don Corleone wejdzie dwóch klientów FreeBee i każdy z nich będzie chciał zamówić pizze, który pierwszy zostanie obsłużony ? :D chciałbym aby o mnie napisano książkę ! :D

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~  2013-12-10 16:05:33  host: 93.154.176.4

    A ja myślę, że taki program może niesamowicie szybko się rozwinąć. Przy wsparciu tak dużego operatora tym bardziej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~  2013-12-10 16:39:40  host: n09-01-04.opera-mini.net

    Pizze skomponowane na życzenie zamawiającego słyną z tego że są najdroższe. Nic dziwnego że mogą oddać z ich ceny całą złotówkę... Reszta to i tak zabawa dla głupoli...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~  2013-12-10 16:44:06  host: 92.60.132.22

    13) Tam jest inna zasada, ktoś komponuje pizzę i ona trafia do cennika i mogą ludzie ją normalnie zamawiać, nie jako własnoręcznie skomponowaną czyli najdroższą.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    15. ~MADMAX  2013-12-10 17:01:05  host: aal65.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widziałem to w kilku pubach do których chodzę. Niestety mobilnie, przez telefon nie dało się zarejestrować (próbowałem z 2 smartfonów). Coś ten ich formularz rejestracyjny nie jest chyba zbyt zoptymalizowany więc odpuściłem. Co więcej w 2 z kilku knajp już tego nie widzę - nie przyjęło się.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    16. ~janek  2013-12-10 17:24:34  host: ackt21.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @1, wyniki finansowe mówią co innego. ;) Zreszta dla mnie troche dziwne jest takie skakanie z sieci do sieci, bo w którejś mogę mieć kilkanaście groszy miesięcznie taniej. Co mi po 500 minutach, jak wykorzystuje 200, co mi po nielimitowanych rozmowach do Playa, gdy potrzebuje do Plusa. Co mi po gigabajtach internetu, który ledwo co działa poza miastem. Idąc tym tokiem rozumowania, wszyscy powinni jeździć Daciami czy innymi wynalazkami.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~raps  2013-12-10 19:07:53  host: apn-37-7-21-54.dynamic.gprs.plus.pl

    @16 Który Internet działa słabo poza miastem? Kiedyś tak było z "3G" Playa, dlatego się pożegnaliśmy. Ale Plus działa dobrze (tylko te ceny telefonów). Masz doświadczenia z Orangem? Bo zamierzam przenieść jeden abonament.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~  2013-12-10 19:39:31  host: apn-95-40-197-40.dynamic.gprs.plus.pl

    @1 no to sie popisales ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19. ~  2013-12-10 19:46:23  host: ip-93-154-128-92.free.aero2.net.pl

    @14, podaj cennik.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~waga  2013-12-11 12:01:45  host: kwark.aero2.pl

    Czekam ma firmę lojalną w stosunku do swoich klientów. Oczekuję uczciwości, szacunku dla klienta. Za moje pieniądze chcę umów na uczciwych warunkach, ale żyję w państwie, które nie zabezpiecza moich interesów. A kształtowane reklamą społeczeństwo już tego nie rozumie.