Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel odważniej wchodzi z ofertą do salonów komputerowych

Polkomtel odważniej wchodzi z ofertą do salonów komputerowych

WitekT 28 Listopada 2007 11:20

0 0

Trzy sieci sprzedające do tej pory sprzęt komputerowy - Vobis, AB i Comes - które razem mają 400 punktów, rozpoczynają sprzedaż usług komórkowych Plusa. Do tej pory w ofercie miały tylko iPlusa, pomału dochodzą kolejne usługi - pisze Rzeczpospolita.

Wprowadzamy do sieci ofertę typu mix. Niebawem rozpoczynamy testy w 20 punktach sprzedaży, a docelowo chcielibyśmy je wprowadzić w 250 partnerskich salonach - mówi Marcin Dzierżanowski z AB.




W powstającej sieci Vobis Mobile, która w chwili obecnej liczy siedem sklepów, oferujemy pełny zakres oferty - informują przedstawiciele Vobisa. Siedem sklepów to jeszcze niewiele, jednak za dwa lata pod marką Vobis Mobile ma działać już 200 salonów, chociaż nie wszędzie muszą być sprzedawane usługi Plusa.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~dt  2007-11-28 11:28:47  host: wap.plusgsm.pl

    I bardzo dobrze bo taki Vobis ma sporo telefonicznych nowosci na dlugo przed ich pojawieniem sie w oficjalnej ofercie opow (jesli w ogole sie pojawia)

  • 0

    2.  2007-11-28 11:57:57

    @dt: Słucham? Nowości dużo wczesniej przed ich oficjalnym wprowadzeniem, jeżeli w ogóle sa wprowadzane? ;)

  • 0

    3. ~Pu94  2007-11-28 12:16:42  host: acbz117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja uwazam ze to beton bo po 1 nie lubie juz plusa po 2 zacznie sie robic mango a nie vibis. Mi sie podobaja takie rozwiazania jak sa w np uk . Jeden sklep a w nim oferty wszystkich opow i to sklep tylko dotyczacy gsm . Nie trzeba latac by sprawdzac cenniki widac kazdy fon u kazdego opa po ile chodzi i mozna sie zdecydowac. A do tego konkretny sklep internetowy. Przyklad fajnego takiego sklepu tu : http://www.carphonewarehouse.com Mozna tez zaobserwowac cenowe zacofajnie polski

  • 0

    4. ~dt  2007-11-28 12:46:35  host: wap.plusgsm.pl

    marcinb- czytaj mnie ze zrozumieniem. Nie pisze ze przed premiera swiatowa a przed premiera u opa a wiele telefonow pojawia sie u opow bardzo pozno albo wcale nie sa wprowadzane...

  • 0

    5. ~Pu94  2007-11-28 13:14:02  host: acbz117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja wsumie zdeka popieram @dt dlatego ze taka jest prawda gdyby nie wolny zakup aparatu w niektorych sklepach lub np na allegro to do dzis bysmy uzywali noki 3510i na dzonien za 5stow. Ile procent ludzi nosi fony ktore nie sa zakupione z reki opa czy na terenie kraju ? To swiadczy o tym ze ludzie widza co sie dzieje poza granicami i chca tez isc do przodu . Mozna to by w polsce nawet pochamsku nazwac wstrzymywaniem postepu. Bo spojzmy tylko na rozwuj 3g w inych krajach i popatrzmy potem na polske. Naszczescie to sie oczywiscie zmienia ale ze 3 lata temu gdy bralem fona z 3g to w polsce musialem manuale czytac na ten temat bo nie wiadomo bylo gdzie co i kiedy tak naprawde.

  • 0

    6.  2007-11-28 13:20:23

    @dt dzieki miszczu za radę

  • 0

    7.  2007-11-28 14:14:53

    ale w Vobisie nie ma PWA ;(

  • 0

    8. ~MEM  2007-11-28 14:18:40  host: aaod220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale jestescie naiwni . Plus robi to po to żeby jeszcze bardziej postraszyć obecnych agentów. A Vobisowi kiedyś sie beknie za to bo Plus z nikim i niczym sie nie liczy . W tej chwili ich potrzebuje a jak juz nie bedzie potrzebował to kop w dupe.

  • 0

    9. ~issa  2007-11-28 14:21:11  host: inet20909ng-2.eranet.pl

    vobis w Jeleniej Gorze to dramat i zenada w jednym , na przeciw jest Mix Electronics , ktory zawsze ma tansze te same telefonu ktore ma Vobis , o kwestii ilosci telefonow w Vobisie nawet nie wspominam , dobrze , ze nie mozna sie spalic ze wstydu. Jedyne z czym mi sie kojarzy Vobis to drozyzna , k800i za 1199zl mowi sam za siebie.

  • 0

    10. ~dt  2007-11-28 15:14:40  host: wap.plusgsm.pl

    zabcia-teraz nie ma ale jesli rozszerza wspolprace to pewnie bedzie :)

  • 0

    11. ~dt  2007-11-28 15:17:20  host: wap.plusgsm.pl

    Taka jest prawda ze opy maja slabe sluchawki a te lepsze jesli sa to w cenach z kosmosu. Konczy mi sie teraz umowa i wezme taki telefon zeby zaplacic jak najmniej, sprzedac, dolozyc i kupic N95 w wolnej sprzedazy.

  • 0

    12.  2007-11-28 15:42:36

    po co oni w to sie pchaja? nie wiem kto z nim itera podpisze umowe?! to raczej powtorka z serii "cud na wisla II". Nie moga sie dogadac z jednymi, to jak oni sobie wyobrazaja prace?? btw: nie tylko dilerzu buntuja sie, pracownicy tez narzekaja http://www.gsmonline.pl/portal/news/news.jsp?s0n_id=18486&li nk=Powa%C5%BCny,konfilkt,dealer%C3%B3w,z,Plusem

  • 0

    13. ~im  2007-11-28 15:52:56  host: 195.75.207.220

    3 - Vobis Mobile chcial byc wlasnie takim dystrybutorem dla wszystkich opow. Ale jeden z wielkiej trojki sie nie zgodzil (era albo orange) i pomysl upadl. Podobno maja sie dalej oto starac ale jak juz plus wpompowal tam duzo pieniedzy to watpie zeby sie udalo.

  • 0

    14.  2007-11-28 15:54:02

    Nie ma sie co dziwic ze zwlaszcza Vobis chce zaczac zarabic na sprzedazy aktywacji i uslug Plus GSm - z taka iloscia sklepow i lokalizacjach np w hipermarketach...

  • 0

    15. ~sebastian  2007-11-28 22:09:32  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    no pewnie ze wchodzi przeciez nie maja wyboru bo grozi im zamkniete salony przy nie porozumieniach swojej kadry

  • 0

    16. ~wibra  2007-11-28 22:29:25  host: nat-138.ghnet.pl

    Po zachowaniu Polkomtela (Plus - dla niewtajemniczonych) wnioskuję, że zachowuje się bardzo nie fair wobec swoich dealerów. Wprowadzając ofertę do sieci Vobis po prostu Plus się prostytuuje ... Inaczej tego nazwać nie moge. Zainwestowani grubej kasy w stworzenie swojego (lub swoich salonów)to ogromny wysiłek finansowy. Czas amortyzacji takiego punktu liczony jest w kilkudziesięciu miesiącach. A gdzie czas do wypracowania zysków ? Po takiej zagrywce Plusa ilość zadowolonych dealerów będzie maleć, a co za tym idzie - motywacja do pracy spadnie. Prędzej czy później klienci to odczują na gorszej jakości pracy konsultantów. Ekonomii oszukać się nie da. Szkoda, że republika kolesi, która jest w zarządzie Plusa o tym zapomniała ....

  • 0

    17. ~Z  2007-11-28 23:51:53  host: cust-83-143-140-139.flashnet.pl

    ~issa chyba czytanie w języku pl jest dla ciebie kłopotliwe, k800i kosztuje 999 więc c poczytaj, naucz się i dopiero dyskutuj.

  • 0

    18. ~empireus  2007-11-29 02:19:47  host: ext118.opteris.pl

    hehehe niedawno na tym portalu wypowadal sie sprzedawca Plusa i szydzil z Orange. Ostatnio gdzie bym nie zajzal, to slyszy sie o tym, ze Plus nie lubi swoich dealerow ;) Ciekawe co by dzisiaj napisalmi ten sprzedawca, gdyby mial naprzeciwko salon Vobisu ;D Ciekawe, kiedy sie skonczy u niektorych ten fanatyzm Plusem? ;)

  • 0

    19. ~Nat  2007-12-06 21:44:08  host: nat-tar.aster.pl

    Bardzo mnie to cieszy ponieważ dla mnie sklepy Vobis sa najlepsze jesli chodzi o wybór i zakup sprzetu.Zawsze zastaje profesjonalną obslugę i rzetelny personel.

Dodaj swoją opinię