Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel o mBank mobile - oficjalnie

Polkomtel o mBank mobile - oficjalnie

sirmark 13 Grudnia 2006 15:13

0 0

Polkomtel i emFinanse podpisały umowę o współpracy, której efektem jest rozpoczęcie działalności przez mBank mobile, nowego wirtualnego operatora telekomunikacyjnego.

Umowa umożliwia przyszłym klientom mBank mobile dostęp do usług oferowanych przez sieć Plus - połączeń głosowych, SMS, MMS, przekazu danych, a także roamingu zagranicznego.

"Zawarcie tej umowy to kolejny etap realizacji strategii, która zakłada sprzedaż dostępu do naszej sieci na zasadach hurtowych i tworzenie warunków do wzajemnie korzystnej współpracy z nowymi firmami telekomunikacyjnymi - powiedział Jarosław Bauc, prezes Zarządu, dyrektor generalny Polkomtel SA. - Z mBankiem współpracować będziemy w ramach modelu tzw. dostawcy usług (ang. service provider). Jego budowa to efekt intensywnej i owocnej pracy zespołów negocjacyjnych obu firm, które musiały szczegółowo określić techniczne i organizacyjne zasady współpracy i warunki rozliczeń. Cieszę się, że sieć Plus umożliwi start nowego, pierwszego na naszym rynku wirtualnego operatora, który zaproponuje oryginalny pakiet usług telekomunikacyjnych i bankowych."
"mBank, pozostając głównym innowatorem na rynku finansowym w Polsce, jako pierwszy proponuje dostęp do niezależnej, wirtualnej telefonii komórkowej. Cieszę się, że naszym partnerem w przygotowaniach do tego wydarzenia był właśnie Polkomtel, ponieważ dzięki jego elastyczności i otwartości na nowe sugestie możliwe było tak szybkie wprowadzenie oferty mBank mobile na rynek. mBank mobile to pierwszy z projektów w ramach powstającej platformy o tej samej nazwie", powiedział Sławomir Lachowski, prezes Zarządu BRE Banku SA.

Umowa zawarta została na okres pięciu lat i możliwe będzie jej przedłużenie. Polkomtel SA zapewni mBank mobile także dodatkowe usługi związane z dostarczaniem kart SIM, obsługą klienta, billingiem i in.

Źródło tekstu: Plus     

Dodaj do:
w sumie: 7
 • 0

  1. ~  2006-12-13 15:21:52  host: byw228.internetdsl.tpnet.pl

  Gdyby to jeszcze wiązałosię z dużym spadkiem cen połączeń, to byłoby ok. A tu, porażka!!!

 • 0

  2. ~jojo  2006-12-13 15:37:05  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

  Jedyne (według mnie), co mogłoby jeszcze ujść w tej ofercie, to rozliczanie połączeń z internetem.

 • 0

  3.  2006-12-13 16:15:59

  ... nie wiem dlaczego rozliczanie połączeń z netem "miałoby ujść" przy stawce 910 gr za 100 kB - w Orange standard to 5 gr za 50 kB a przy wyższej kwocie (25 pln) to 5 gr za 100 kB a więc dwa razy taniej niż w mBank mobile :) Ogólnie nic ciekawego :>

 • 0

  4. ~jojo  2006-12-13 16:49:20  host: ekj122.internetdsl.tpnet.pl

  Dlatego właśnie tylko to ujdzie. Bo reszta ofery wogóle jest niekorzystna.

 • 0

  5. ~observator  2006-12-14 20:20:45  host: nat-39.wolomin.net

  tradycyjnie, czytelnicy malkontenci marudzą. Dzisiaj może ta oferta nie jest jakaś super ale zawsze to postęp. A od Oranga wszystko jest lepsze. Ciekawe czemu na telepolis nie ma wyników badań satysfakcji klienta. Najniższy ma Orange (obietnice bez pokrycia, drogo).

 • 0

  6. ~MiKO  2006-12-17 16:48:47  host: 82.139.59.155

  observator, jakie obietnice? Orange nie ukrywa, że jest najdroższy. Ot, taka bezczelna pozycja rynkowa poparta dużą reklamą...

 • 0

  7. ~kapusta  2006-12-17 23:28:58  host: apn-99-43.gprspla.plusgsm.pl

  nie wiem czy jest sie czym tak podniecac w porownaniu do tego, ze czeski tmobile zaprezentowal ostatnio telewizje w komorce. dla mnie calosc wyglada bardzo konkretnie i czekam kiedy to bedzie u nas

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-31-117.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet