Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel: negocjacje trwają

Polkomtel: negocjacje trwają

LuiN 1 Września 2009 16:47

0 0

Polkomtel poinformował, że doładowania usług pre-paid oferowanych przez spółkę realizowane są tak jak zawsze. Polkomtel jest w trakcie negocjacji i ustalania z dystrybutorami doładowań pre-paid ostatecznych warunków. Z częścią dystrybutorów nowe warunki zostały już ustalone - czytamy w komunikacie biura prasowego Polkomtela.

Marże dystrybutorów doładowań usług pre-paid w Polsce są niespotykanie wysokie na tle innych rozwiniętych rynków telefonii komórkowej w Europie - tłumaczy działania operatora jego biuro prasowe.




Stąd też, w trosce o dobro klientów usług Simplus, 36i6 oraz Sami Swoi, Polkomtel postanowił wynegocjować nowe lepsze warunki, które w konsekwencji przełożą się na korzystniejszą ofertę dla wszystkich użytkowników usług przedpłaconych oferowanych przez spółkę - czytamy w dalszej części komunikatu.

W wyniku braku porozumienia między Polkomtelem a firmami sprzedającymi elektroniczne formy doładowania prepaidów, operator stracił dziś 85% punktów sprzedaży doładowań. Szerzej na ten temat pisaliśmy w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Polkomtel, wł     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • 0

    16. ~Franziska Bronstein  2009-09-01 18:19:56  host: wap.mobile.project4.pl

    Brawo Plus. To jest piękne, że operator tak troszczy się o klientów. Nam tylko nadzieję, że troska nie będzie aż tak głęboka i nie spowoduje to masowe zachodzenie użytkowniczek simplusa, SS i 36i6 w ciążę.

  • 0

    17.  2009-09-01 18:47:37

    W trosce o nas, czy o swoje marże? Hmm.

  • 0

    18. ~t  2009-09-01 19:26:42  host: inet20909no-3s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @17. Rogi - to samo pytanie można zadać dystrybutorom, prawda? więc co się tak podniecasz. jedni i drudzy jadą po bandzie, ale to normalne w negocjacjach biznesowych

  • 0

    19. ~chuck  2009-09-01 19:44:06  host: 217-112-117-82.cust.blixtvik.se

    Oj coś nie tak jest coś nie tak. Wg mnie nie powinno dochodzić do takich sytuacji. Niektórzy niestety nie będą mieli dostępu, do internetu, do rachunków bankowych aby doładwoać konto, i tu zaczną się naprawdę schody i zacznie się odchodzenie bo gdzie jak nie w kiosku czy saloniku doładować sobie konto. No nic pewnie na dniach będzie oficjalne info i zobaczymy na czym stoją klienci Plusa.

  • 0

    20. ~Sil3ncio  2009-09-01 20:45:23  host: host-89-230-5-141.konstantynow.mm.pl

    "Marże (...) są niespotykanie wysokie na tle innych rozwiniętych rynków telefonii komórkowej w Europie" A co z cenami połączeń, cenami telefonów, ilością MB i minut w pakietach? Czy tu nie drażnią ich te dysproporcje między PL a EU? Skoro tak się martwią tymi różnicami, to może zaczęli by od tego, na co maja większy wpływ, he?

  • 0

    21.  2009-09-01 21:02:37

    @18 Wcale się nie podniecam, bo mi to ryba. Każdy robi to dla swoich korzyści, a nie klienta. O to mi chodzi.

  • 0

    22.  2009-09-01 22:12:01

    Ciekawe jak to jest, ze doladowania na stronie Plusa obslugiwane przez Blue Media dzialaja...

  • 0

    23.  2009-09-01 22:13:23

    ja tam czekam kiedy rzecznik odpowie mi konkretem na temat tych wysokich marzy.. jakie sa u nas a jakie w EU.

  • 0

    24. ~nestor  2009-09-02 08:47:16  host: 213-238-97-252.adsl.inetia.pl

    Dziwicie się? Bauc to prezes z PO-litycznego mianowania. Zresztą poprzednik - Galpiński też był z niego był (ale PiS)!

  • 0

    25. ~+  2009-09-02 09:13:57  host: qms.um.poznan.pl

    Serdeczne chłopaki w tym Plusie pracują :)

  • 0

    26. ~  2009-09-02 09:14:59  host: 199.67.203.142

    BIURO PRASOWE JAK ZWYKLE KŁAMIE: Doładowania nie są oferowane "jak zawsze" bo we we wszystkich pięciu bankach gdzie mam konto, NIE SĄ OFEROWANE JAK ZAWSZE. Poniżej wiadomość wyświetlana klientom ING (stawiająca Plus w bardzo niekorzystnym świetle): "Ważna informacja dot. doładowań telefonów prepaid sieci PLUS GSM Szanowni Państwo Zawiadamiamy, że od 1 września 2009 r. jesteśmy zmuszeni do zaprzestania świadczenia usługi doładowań (w tym stałych doładowań) kont telefonów pre-paid sieci Plus GSM (Simplus, MixPlus, 36i6 oraz Sami Swoi). Zaistniała sytuacja jest wynikiem braku porozumienia między firmą Polkomtel, a dystrybutorem sprzedaży doładowań Blue Media, który realizuje te usługi dla naszego Banku. Za utrudnienia przepraszamy."

  • 0

    27. ~  2009-09-02 09:16:07  host: 199.67.203.142

    czyli nie jest jak zawsze, bo nie mogę doładować jak zawsze w banku!

  • 0

    28. ~DAN  2009-09-02 09:20:47  host: bzb66.internetdsl.tpnet.pl

    MY I TAK PLACIMY NORMALNA CENE CHODZI O WIEKSZA KASE DLA PLUSA DALI STAWKE 0,29 TO TRZEBA PRZYCIAC NA CZYMS INNYM

  • 0

    29. ~jaga  2009-09-02 09:36:10  host: dom124.neoplus.adsl.tpnet.pl

    próbują ratować sytuację, ale wciąż jest problem. ciekawe ile to potrwa, i kto za to odpowie

  • 0

    30. ~Alek  2009-09-02 10:01:14  host: 77-252-103-186.ip.netia.com.pl

    Nie ma 85% sieci doładowań, kilku kluczowych akcjonariuszy rozważa sprzedaż udziałów... Akcjonariusze są spółkami skarbu państwa -- więc, za przeproszeniem, mają inne cele biznesowe niż zysk spółki. Jeżeli jeszcze usłyszymy o awaryjności sieci Plusa i o jakichś innych "problemach" tego operatora, to można by zacząć podejrzewać, że jest to gra na obniżenie wartości udziałów...

  • 0

    31. ~Plus  2009-09-02 10:47:21  host: abkc208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A się ku**a przejmujecie i aferę robicie. Nowa umowa jest już prawie do podpisania ale w tym kraju dzień bez afery jest dniem straconym... :/

  • 0

    32. ~Plus  2009-09-02 10:48:28  host: abkc208.neoplus.adsl.tpnet.pl

    30# A jak już komentujesz to na temat - bo o tym co piszesz jest w innym temacie

  • 0

    33. ~  2009-09-02 11:03:17  host: www.krak.eu.org

    Plus powinien uruchomić (choćby na czas przejściowy) doładowania poprzez przelew SMS oraz zawiesić wyłączanie ważności połączeń wychodzących klientom, którym upływa ten termin. To by poważnie uspokoiło sytuację.

  • 0

    34. ~Alek  2009-09-02 11:36:54  host: 77-252-103-186.ip.netia.com.pl

    @32. Przepraszam. Zapomniałem, że mogę mieć doczynienia z pokoleniem ukształtowanym przez współczesną szkołę i telewizję -- i nieobacznie dokonałem syntezy dwóch zbieżnych wątków. A przecież nie ma żadnych powiązań między żadnymi zdarzeniami, każde można rozpatrywać wyłącznie oddzielnie i rozłącznie. Jak w TV...

  • 0

    35.  2009-09-02 20:21:07

    Nieczynnnych 85% kanałów dystrybucji kodów doładowania to po prostu uniemożliwienie klientom opłacania abonamentów i zakupu kart zdrapek. Źle wróżę Plusowi. Chyba, że się ugnie. Bo tracą na tym wszyscy. A Plus dodatkowo straci klientów.

Dodaj swoją opinię