Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel na giełdę? Decyzja za miesiąc

Polkomtel na giełdę? Decyzja za miesiąc

WitekT 31 Sierpnia 2005 14:40

0 0

Polscy akcjonariusze Polkomtela opowiadają się za wprowadzeniem operatora sieci Plus na warszawską giełdę, a negocjacje w tej sprawie powinny zakończyć się na przełomie września i października.

To co interesuje polskich akcjonariuszy Polkomtela to transparentne wyjście przez giełdę. Jesteśmy w fazie negocjacji, koniec września i początek października powinien przynieść rozstrzygnięcie w tej sprawie - powiedział Andrzej Szczepek, wiceprezes KGHM.
Od wielu miesięcy polscy akcjonariusze Polkomtela negocjują wspólną sprzedaż posiadanych akcji operatora sieci Plus. Gotowość odkupienia od nich tych akcji zgłaszają zagraniczni akcjonariusze Polkomtela, brytyjski Vodafone i duński TDC. Jednocześnie rozważane jest wprowadzenie Polkomtela na warszawską giełdę.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-165-158.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet