Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel mocniej wchodzi w siatkówkę

Polkomtel mocniej wchodzi w siatkówkę

WitekT 3 Marca 2008 22:16

0 0

Polkomtel nagrodzi milionem złotych męską lub żeńską reprezentację Polski w piłce siatkowej, jeżeli zdobędzie złoty medal na olimpiadzie w Pekinie.

Pieniądze - choć odpowiednio mniejsze - zostaną także do podziału między graczy i kadrę trenerską za zdobycie drugiego bądź trzeciego miejsca.

Polkomtel postanowił także zwiększyć swoje zaangażowanie sponsorskie na tym polu. Począwszy od przyszłego sezonu, rozgrywki ekstraklasy siatkówki pań i panów będą w swoich nazwach zawierać nazwę Plus. Umowa regulująca zasady współpracy między Polkomtelem a Polską Ligą Piłki Siatkowej SA została podpisana na okres pięciu lat. Nowe nazwy rozgrywek oraz towarzyszące im znaki graficzne zostaną zaprezentowane przed rozpoczęciem sezonu 2008/2009.




Poszerzenie zakresu naszej współpracy z Polską Ligą Siatkówki i Ligą Siatkówki Kobiet, zmierzające do objęcia obu lig sponsoringiem tytularnym, jest dla nas szczególnym wydarzeniem. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że Plus w jeszcze większym stopniu będzie mógł wspierać krajową siatkówkę - powiedział Adam Glapiński, prezes Polkomtela.

W ciągu dziesięciu lat sponsorowania polskiej siatkówki, Polkomtel wspiera zespoły narodowe żeńskie i męskie w kategorii seniorów, juniorów i kadetów, rozgrywki ekstraklasy kobiet i mężczyzn, jest także sponsorem mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet SimplusCup. Plus był także sponsorem rozgrywek eliminacyjnych i finałów Ligi Światowej oraz turniejów Grand Prix.

Zakończył się też pierwszy w historii plebiscyt na gwiazdy polskiej siatkówki. Przez dwa tygodnie kibice siatkarscy za pośrednictwem Internetu oddawali głosy na swoich faworytów w czterech kategoriach. Trenerem roku został Marco Bonita, drużyną roku PGE Skra Bełchatów, siatkarką roku Eleonora Dzikiewicz, a siatkarzem roku - Michał Winiarski. Dodatkowo kapituła wyłoniła laureata Siatkarskiego Plusa w kategorii Osobowość Roku. Nagrodę otrzymała Agata Mróz-Olszewska.

Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-03-03 22:21:52  host: staticline23090.toya.net.pl

    Tym milionem, który odłożył się z okradania klientów :D

  • 0

    2. ~s  2008-03-03 22:32:12  host: dnq110.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~Templariusz jakiś Ty przezabawny....

  • 0

    3.  2008-03-03 22:42:05

    Templariusz jakies dowody? Bo to zwykle pomowienia... Cenniki i regulaminy sa jasne i legalne...

  • 0

    4.  2008-03-03 23:16:56

    Nie zwracajcie uwagi, Templariusz jak zwykle pisze te swoje bardzo inteligente komentarze, widać ma kompleksy, bo jest w innej sieci :D nie ma to jak dzieci neo... :/

  • 0

    5.  2008-03-04 06:58:13

    okradaniem klientów... a ceny mają jedne z najniższych w Polsce, Plus, to nie oręcz czy era

  • 0

    6. ~jaaa  2008-03-04 07:04:59  host: ebd130.internetdsl.tpnet.pl

    Plus najlepszy :) Dobrze mi w Mix Plusie

  • 0

    7. ~on  2008-03-04 07:38:04  host: cerber.gddp.lublin.pl

    dobrze Ci w mix plusie:) bo masz 78 gr do wszystkich sieci oprócz swojej:)a inni 49:) A czy ceny najnizsze w polsce? 60 gr/min do wszystkich ma też orange jedynie erze frajerują po 72 gr/min. cozywiście telefony też "super". nokia n70 po ponad 2 latach na rynko obnizyli ceny i szukają chętnych by zluzowac magazyny. no i oczywiście gdzie jest sek850i? gdzie nokia e51?era i orange już to ma . a plus? śpią i wciskają samsungi:)mimo tych minusów nadal plus ma więcej zalet

  • 0

    8. ~Templariusz  2008-03-04 07:48:11  host: staticline23090.toya.net.pl

    #2, #3, #4, #5, #6: Gdybyście pracowali w Plusie zobaczylibyście jaki tam syf panuje. Zresztą co będę pisał. Żyjcie w sztucznej iluzji...

  • 0

    9.  2008-03-04 08:32:46

    #8 nie mówimy, jak się tam pracuje, bo masz rację - nie wiem tego, ale mówimy o ofercie, #7 w mix+ nie ma połączeń po 78 gr., oręcz daje mniej połączeń do innych w abonamencie, droższe połączenia do plej, poza tym jak mi zależy na fonie, to sam sobie go kupuję, a nie idę po abo i składam zobowiązanie na 2 lata, jak mogę mieć fona taniej niż w tym abo

  • 0

    10. ~k_9  2008-03-04 08:34:07  host: dynamic-87-105-238-45.ssp.dialog.net.pl

    8. - podzielam zdanie Templariusza: syf to właściwe słowo.

  • 0

    11.  2008-03-04 08:38:09

    kole pracuje w oręcz jako sprzedawca i konsultant, tam to dopiero mało płacą i także jest syf

  • 0

    12.  2008-03-04 08:39:23

    Witek... Dziękiewicz ;-)

  • 0

    13.  2008-03-04 08:40:24

    ~Templariusz - w Polsce nie ma obowiązku pracy ;-)

  • 0

    14. ~  2008-03-04 08:58:48  host: staticline23090.toya.net.pl

    Nie chodzi o warunki pracy, tylko o traktowanie klientów. Niestety, ale tajemnica nadal obowiązuje.

  • 0

    15.  2008-03-04 09:32:16

    haha czyli od 2003 roku (jak miałem udar mózgu i kupiłem starter sim+ ) nic się nie zmieniło na polu BOKu :P

  • 0

    16. ~  2008-03-04 11:06:26  host: ligocka-k-ce.c192.msk.pl

    dobra inwenstycja bo nie zdobeda ;] a reklama jest

  • 0

    17. ~ukenamuniu  2008-03-07 18:42:45  host: nat-go2-1.aster.pl

    WitekT: o rany! Mocniej wchodzi w siatkówkę! Już myślałem, po tytule, że coś będzie o dającym po oczach ekranie telefonu..

  • 0

    18. ~nul  2008-04-15 16:09:47  host: nat-tar.aster.pl

    To jasne , w końcu Plus zawsze dbał nie tylko o przyrost abonentów ale i o Polska siatke ,brawo ;-)

Dodaj swoją opinię