Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel ma WLR w TP

Polkomtel ma WLR w TP

WitekT 1 Lutego 2007 17:25

0 0
31. stycznia, na mocy decyzji UKE, Polkomtel ma WLR w Telekomunikacji Polskiej. Oznacza to, że może oferować własny abonament telefoniczny klientom TP.

Polkomtel jest piątym operatorem mającym WLR w TP po takich spółkach, jak Tele2, GTS Energis, Dialog oraz Premium Internet.

Polkomtel jest zainteresowany także bitstream access w TP, co umożliwi mu świadczenie klientom dawnego monopolisty usług szerokopasmowego dostępu do Internetu.


Źródło tekstu: UKE, wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~Hugoi  2007-02-01 17:39:46  host: abjh11.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zajebiście! Czekam z niecierpliwością na polkomtel!

  • 0

    2. ~gregmar  2007-02-01 17:44:15  host: ibd.gregmar.pl

    ja też

  • 0

    3. ~dt  2007-02-01 17:46:56  host: wap.plusgsm.pl

    Nareszcie! Jeszcze tylko BSA ale na to trzeba bedzie poczekac. Czy mozna miec na lini tepsy Net u jednego opa a abonament u innego (nie tepsy) ?

  • 0

    4.  2007-02-01 17:48:11

    oczywiście że tak, w końcu o to chodziło z WLR i BSA.

  • 0

    5.  2007-02-01 17:49:36

    teraz wystarczy czekać na konkretną ofertę i żegnaj tp ;)

  • 0

    6. ~tkubon  2007-02-01 18:00:57  host: 81-223-222-194.paris-lodron.xdsl-line.inode.at

    OK, tylko nie wiem jak sobie to Polkomtel wyobraza. Co z polaczeniami lokalnymi, co z punktami styku. Bo na razie uruchamianie kolejnych stref idzie im zenujaco wolno!

  • 0

    7.  2007-02-01 18:10:24

    a nie rposciej komorke za 12 24 pln z vat i jescze troche impulsow za free - albo tiktak zestaw?

  • 0

    8. ~dt  2007-02-01 18:14:17  host: wap.plusgsm.pl

    Tak pytam bo gdzies czytalem ze do skorzystania z netu w ramach BSA trzeba oplacac abo w tepsie i nie wiem na ile jest to prawda...

  • 0

    9. ~dt  2007-02-01 18:15:58  host: wap.plusgsm.pl

    Zastanawia mnie stwierdzenie na mocy decyzji Uke. Czyzby Tepsa nie chciala sie tak latwo zgodzic i potrzebna byla ingerencja?

  • 0

    10. ~r  2007-02-01 18:21:00  host: chello087206151164.chello.pl

    jestem ciekaw czy *wlo z tego skorzysta ;)

  • 0

    11. ~gremar  2007-02-01 18:39:46  host: ibd.gregmar.pl

    ***dt - tez o tym czytałem i byłoby to bardzo nie ok.

  • 0

    12.  2007-02-01 18:41:54

    nom to starszym trzeba będzie kupić ale ciekawe jakie ceny.....???? i kiedy??

  • 0

    13. ~andrzejtp  2007-02-01 19:25:48  host: dqm20.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Witku co tam sie dzisiaj dzialo na spotkaniu P4 powiedzieli cos wiecej czy tylko o tym ze germanos olal ere:))

  • 0

    14.  2007-02-02 01:05:21

    gdyby spełniły się moje marzenia, to byłoby ok.

  • 0

    15.  2007-02-02 07:55:06

    dt przecież Telekomunie zawsze trzeba pomagac w urealnianiu rynku ;)

  • 0

    16.  2007-02-02 08:34:45

    ~tkubon - wiesz... jak się miesiącami załatwia pozwolenia na różne "operacje" przy budowie sieci, to tak jest. Ja śledzę np. inwestycję budowy linii - światłowód kładą - pewnie właśnie punkt styku. Żenująco wolno to idzie od strony administracyjnej - nie ma polityki wspierania takich inwestycji ciągle. No cóż - samorząd sam się rządzi, rząd to co innego ;-) Mogą swje plany mieć...

  • 0

    17.  2007-02-02 08:39:50

    ~r - nie korzystam bo nie ma jeszcze ;-) Natomiast tak - mam preselekcję na 1069 - międzynarodowe, miedzystrefowe i brak jak na razie lokalnych. Dzisiaj oferta może nie powala jak to było ponad 2 lata temu, ale ciągle jest bardzo korzystna.

  • 0

    18.  2007-02-02 09:13:34

    Biznesu nie przyciągną, jak będą trzymali takie wysokie ceny jak obecnie w "promocji przyjazny prefiks 1069 dla biznesu". Dla przypomnienia: lokalne w Plusie 0,11 zł (netto) a w TP biznes profil 0,10 zł, na komórki w Plusie 0,78 zł a w TP 0,68 zł. Polkomtel zatrzymał się w miejscu lub liczy na naiwność abonentów. Niektóre tylko międzynarodowe ma Polkomtel tańsze, ale na wiele krajów utrzymuje kosmiczną cenę 6,25 zł, tymczasem w TP biznes maksymalne ceny nie przekraczają 2 - 3 zł.

  • 0

    19. ~arnie  2007-02-02 11:10:10  host: dlz233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    *Marek-KRK a przy jakim abo te ceny w TPSA?? Ja mam Plan Standardowy + 1069, to policz cenę minuty wliczając koszt abo... wtedy ci wyjdzie, co jest korzystniejsze....

Dodaj swoją opinię