Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel ma umowę z Huawei

Polkomtel ma umowę z Huawei

WitekT 4 Czerwca 2007 16:28

0 0

4. czerwca Polkomtel podpisał strategiczne porozumienie o współpracy z Huawei Technologies, globalnym dostawcą sprzętu telekomunikacyjnego i rozwiązań sieciowych.

Zakres umowy obejmuje opracowanie nowatorskich rozwiązań i produktów telekomunikacyjnych pozwalających na szerokie upowszechnienie na polskim rynku nowoczesnych i przyjaznych użytkownikowi multimedialnych usług i serwisów informacyjno-rozrywkowych oraz mobilnego Internetu.




Polkomtel nie jest jedynym telekomem w Polsce, z którą współpracuje Huawei. Chiński producent dostarcza m.in. infrastrukturę P4 i Telefonii Dialog.

Podobną umowę z innym chińskim producentem - ZTE - Polkomtel podpisał pod koniec maja. Szerzej pisaliśmy o tym w tej wiadomości i tej wiadomości.

Źródło tekstu: Polkomtel, wł     

Dodaj do:
w sumie: 18
  • 0

    1.  2007-06-04 17:21:30

    to dopiero będzie kiepska jakość w plusie...

  • 0

    2. ~Szalony  2007-06-04 17:27:25  host: wap.plusgsm.pl

    Zamiast nokii typu 6110 clasic, N95 itp to beda w plusie badziewia typu ZTE na "poziomie" sklepow Biedronka :/

  • 0

    3. ~xxx  2007-06-04 18:38:38  host: absb194.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 2-byle tanie polaczenia byly-aparat to drugorzędna sprawa-zawsze mozesz sobie w sklepie kupic jak Ci nie bedzie pasowalo:D

  • 0

    4.  2007-06-04 18:45:45

    pytanie z innej beczki, w taryfie biznesowej plusa oplata za darmowy numer (6zl) jest dodawana do abo czy pobierana z pakietu?:) dzieki za szybka odp.

  • 0

    5. ~szalony  2007-06-04 18:45:50  host: wap.plusgsm.pl

    3- taaaaaa to moze najlepiej niech Plus calkiem przestanie telefony sprzedawac a wtedy chyba juz nikt nie powie ze jest drogo bo operator telefony substydiuje ;)

  • 0

    6. ~~szalony  2007-06-04 18:47:40  host: wap.plusgsm.pl

    Jestem szybki ;) w plusie niestety wszystkie dodatkowe platnosci platne sa dodatkowo i nie pobierane sa z pakietu kwotowego :/

  • 0

    7.  2007-06-04 20:25:58

    W iplusie powiększyli zasięg hsdpa!!! A neewsa niema.

  • 0

    8. ~berdys  2007-06-04 20:49:46  host: 32.grybow.net.pl

    dobra... a mi Plusik przyslal kolejne wezwanie do zaplaty- w zwiazku ze slynna zmiana regulaminu z 2005 roku ;) Ktos dostal rowniez ? ;)

  • 0

    9. ~szalony  2007-06-04 21:01:19  host: wap.plusgsm.pl

    Berdys nie martw sie :) to kolejne chamskie zagranie Plusa - tak jak teraz ERy... bez obaw operatorzy CI nie maja szans w sadzie :) nie plac i tyle :) co do plusa hsdpa to fakt telepolis przespal tego newsa i promocje iplusa ... mnie powoli plus mierzi... umts da mi za 2lata chyba bylbym idiota jak mam czekac... wystarczy ze bylem idiota ze 2lata ne edge plusa czekalem ;) Plus sie okazuje w mojej okolicy z najlepszej sieci w latach 2000-2006 w roku 2007 i dalej stacza sie na dnoo... i wyglada na to ze np w 2008 bedzie ostatni z zasiegiem umts/hsdpa o edge nie wspomne :/

  • 0

    10. ~berdys  2007-06-04 21:05:40  host: 32.grybow.net.pl

    nie, ja sie nie martwie, tylko pytam z czystej ciekawosci ;) Od 2 lat mnie bombarduja roznymi listami- zalozylem sobie segregatorek i mam juz spora kolekcje :) placic nigdy nie zamierzalem ;)

  • 0

    11. ~berdys  2007-06-04 21:12:55  host: 32.grybow.net.pl

    tak na marginesie... miesiac temu oddalem Siemensa a70 do serwisu- a dzisiaj odebralem AX72 :) Mocnoo sie zdziwilem :) ale biorac pod uwage problemy Siemensa to moglem sie tego spodziewac ....

  • 0

    12. ~soze  2007-06-04 21:24:05  host: hugehosting.com

    szalony lepiej uciekaj z plusa bo plus w twoim aleksandrowie wogole umts nie planuje - na stacjach 1166 i 854 w lac 31051!!! taka moja dobra rada... musialem sie maskowac bo jestem pracownikiem polkomtela z rejonu lodzkiego :) pozdrawiam .

  • 0

    13. ~ja  2007-06-04 22:10:41  host: oo7.ipartners.pl

    berdys*** jakoś ja zrezygnowałem z 27 numerów wtedy w Plusie, i nie otrzymałem żadnej kary, nikt mnie nie ściga, nadal korzystam z tej sieci na nowych numerach, dobieram kolejne, i jest ok. Nie wiem dlaczego akurat Ciebie ścigają, pewnie musiałeś o czymś zapomnieć składając rezygancję z powodu zmiany regulaminu (jeśli wogóle ją złożyłeś) ewentualnie miałeś zaległości w momencie rezygnacji (i to może jest powód, że teraz ściagją).

  • 0

    14. ~Stefan  2007-06-04 22:52:15  host: p09-09.opera-mini.net

    niekoniecznie. prawda stara jak swiat ,ze zwyklych szarakow zawsze sie gorzej traktuje i Plus tak wlasnie traktuje czlowieka,ktory ma jedna aktywacje a inaczej takiego,ktory ma 27 aktywacji.

  • 0

    15.  2007-06-05 07:43:31

    ~Szalony chciałem ci zwrócić uwagę że nie wszystko z Biedr

  • 0

    16.  2007-06-05 07:43:54

    onki jest słabej jakości:)

  • 0

    17. ~szalony  2007-06-05 09:55:38  host: inet20909nb-3.eranet.pl

    Olek ja juz wole zaplacic wiecej i kupic telewizor SONY niz dac mniej za "taki sam" telwizor THOMPSON ;)

  • 0

    18. ~misiak  2007-06-05 11:12:46  host: auz38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja mam inny problem z PLUSEM. Mam włączoną usługę CLIR, a ostatnio mój numer pokazuje się u osób do których dzwonie.

Dodaj swoją opinię