Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel ma nowego członka zarządu

Polkomtel ma nowego członka zarządu

orson_dzi 15 Stycznia 2018 15:17

1 7
piotr gawel

Polkomtel poinformował, że nowym członkiem zarządu spółki został Piotr Gaweł.

Piotr Gaweł ma bogate doświadczenie menadżerskie. W latach 1992 - 2000 zajmował stanowisko prezesa agencji reklamowej Lintas i Ammirati Puris Lintas. Następnie od 1997 do 2002 był przewodniczącym Rady Poczty Polskiej. Jest również współtwórcą i prezesem Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia, a jego ostatnim stanowisku była prezesura w Fundacji Centrum Bożej Opatrzności. W międzyczasie Piotr Gaweł miał już epizod z Polkomtelem i w 2006 roku był już członkiem zarządu spółki.


Źródło tekstu: Polkomtel; wł     

Dodaj do:

Tagi: polkomtel | plus | piotr gaweł

w sumie: 40
  • 2

    21.  2018-01-15 18:09:14

    Polecam wszystkim Plusa.

  • 2

    22. ~  2018-01-15 18:09:30  host: 157.185.130.118

    eksperci telepolisowi, znawcy rynku z Koziej Wolki :D

  • 1

    23. ~  2018-01-15 18:10:38  host: user-94-254-162-101.play-internet.pl

    20, masowe odejścia? Póki co to liderem w kategorii odejść jest Orange a drugi jest Play.
    Sytuacja z Polkomtelem przypomina sytuację z Play, tzw eksperci na Telepolis wróżą bankructwo a Polkomtel co roku zwiększa zysk ;)

  • -4

    24. ~  2018-01-15 18:11:07  host: user-94-254-146-112.play-internet.pl

    jak trwoga to do boga...

  • -1

    25.  2018-01-15 18:12:50

    Mam pytanie do Autora tej wiadomości: co dla nas, zwykłych użytkowników, wynika z faktu powołania nowego członka Zarządu?

  • -1

    26.  2018-01-15 18:12:59

    @20. Najwięcej ludzi odchodzi przecież z żałosnej sieci Play.

  • 1

    27.  2018-01-15 18:14:06

    @25. Dla nas nic, ale inni mają okazję aby sobie poszczekać w komentarzach.

  • -2

    28.  2018-01-15 18:22:39

    @21;26 Przypełzło to coś za mną z gsmonline:-))))) Dobre. "RaVOLTEe" - a co to jest? Żeby się podszywać pod kogoś to trzeba mieć jeszcze rozum:-)
    Wiem. boli cię du...pcia że plus jest słaby i zacofany. Dobrze że promujesz Orange tym logo:-)

  • 3

    29.  2018-01-15 18:30:17

    Orange Awaria Polska

  • -1

    30. ~nie jo  2018-01-15 18:31:06  host: public-gprs361238.centertel.pl

    20. iphoneski) ***A Którego Szefa Wszystkich Szefów masz na myśli ? Tego z Torunia ?, czy tego od Atlasu Kotów ?**

  • 0

    31.  2018-01-15 18:40:05

    27 - jedno szczekają, inni merdają ogonkiem. Dla każdego, coś miłego... :-)

  • 0

    32. ~CaIm7-2018  2018-01-15 18:42:08  host: a01-10-06.opera-mini.net

    28, 29).
    Jak to dobrze, że nie tylko do mnie coś się przyczepiło ...

  • 1

    33.  2018-01-15 18:45:36

    Jakie tu szpece?
    Największa ilość odejść jest z TM oraz Orange wraz z virtualkami...
    PLAY i Plus zyskują... w konkretnie to nie Plus zyskajuje, tylko jego sieci wirtualne - a2mobile (które defacto jest osobną spółką, nie bez powodu) oraz Premium Mobile...
    PLAY zyskuje dzięki PLAY Formuła - 5zł doładowania daje 50dni przychodzące oraz stan darmowy, za granicą telefon.play.pl gdziekolwiek jesteś...
    nie oszukujmy się... jesteśmy narodem biedaków więc szukamy najtańszych rozwiązań...
    Nawet kosztem *** usług... zwłaszcza w Polkomtelu i Aero 2

  • -1

    34. ~Pepe  2018-01-15 20:15:01  host: n13-09-06.opera-mini.net

    Komuch ma rację. Na 25-leciu Polsatu był prezydent Duda. To nie przypadek. Przehandlowali coś żeby PISLAM nie czepiał się Polsatu, tak jak np robi to do TVN-u. Life is life :-)

  • 0

    35.  2018-01-15 20:20:30

    @30 tego od Mikołaja i choinki :)

  • 0

    36. ~Flej  2018-01-15 21:09:35  host: ccu161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czekają aż sieć-skansen się rozleci? Czy jak przegoni ich Play?

  • 0

    37. ~gość  2018-01-15 21:53:05  host: public-gprs181460.centertel.pl

    @36 Flej już chyba przegonił skansen Solorza.

  • 0

    38.  2018-01-16 01:38:30

    Paweł i Gaweł.

  • 0

    39. ~Marta  2018-01-16 14:32:24  host: 188.146.171.70.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Też czasami mam gdzieś nowego członka :)

  • 0

    40. ~  2018-01-16 19:25:03  host: user-94-254-150-89.play-internet.pl

    No pewnie że ten facet ma bogate doświadczenie menedżerskie bo je od dawna zdobywał. Ale na początku nie miał żadnego doświadczenia a mimo to dostał stołek.

Dodaj swoją opinię