Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel ma 13 mln klientów

Polkomtel ma 13 mln klientów

WitekT 18 Lipca 2007 12:11

0 0
Polkomtel organizuje 19. lipca konferencję, na której pochwali się 13-milionowym klientem.

Konferencja odbędzie się o godzinie 13:13 i będzie na niej obecny nowy prezes firmy Adam Glapiński.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~jojo  2007-07-18 12:23:48  host: egn185.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ja wiem - to będzie KONIEC ŚWIATA... według Plusa. ;-D

  • 0

    6.  2007-07-18 12:24:30

    Akurat jestem w Warszawie. Ciekawe czy mnie wpuszczą na konferencję?

  • 0

    7.  2007-07-18 12:25:03

    13 to malo szczesliwa liczba... teraz liczba klientow zacznie im spadac ;) A Orange to opublikuje 14 milionow, albo od razu 15 - a co, GUSu dane inne, ich inne, ale klienci musza byc (inna sprawa, ze puste startery rlz :)

  • 0

    8.  2007-07-18 12:27:52

    I pewnie tego klienta złapali 13 lipca i 13:13. Witek. Poważnie, konferencja będzie o 13:13?

  • 0

    9.  2007-07-18 12:28:52

    może coś powiedzą nt zmian w akcjonariacie, a także planów (np odnosnie portalu WAP)

  • 0

    10.  2007-07-18 12:31:47

    gm: naprawdę.:)

  • 0

    11. ~golfiarz  2007-07-18 12:33:42  host: fw.rkt.am.lodz.pl

    mojego simplusa możecie odliczyć. jeszcze parę dni i leci do pieca :).

  • 0

    12. ~mirekb  2007-07-18 12:34:55  host: bli82.neoplus.adsl.tpnet.pl

    nie sądze by zaprzatali sie wapem(fakt w nowym simpluisie nie nalicza prawidlowo 24gr jak w cenniku a 48gr)ciekwe co powie o edge,wspolpracy z play i koejnymi mvno..Bauc byl chyba najlepszym szefem plusa bo jak przegladam gazetki plusa za czasow pachowskiego...ciekawe jak zakonczy sie kariera prezesa Adama Glapińskiego ;-))vejdzie vodafone

  • 0

    13. ~  2007-07-18 12:35:32  host: 87-205-42-212.adsl.inetia.pl

    Cóż innego mogą robić jak się nie chwalić...

  • 0

    14. ~lola  2007-07-18 12:45:38  host: 212.160.172.70

    tak to już jest że nasi operatorzy żyją z pre-paidów bo to może mieć każdy jak się nie zmienią zasady to np. w orange mało kto będzie miał post-paid bo skoro w nowym go jest 60gr za min i 18gr za smsa do wszytskich to warto mieć kartę a nie przepłacać po 75 gr i 20gr za smsa czyą nie. po za tym dużo tanich esów do orange przy doł za 50zł prawda żyć nie umierać !

  • 0

    15. ~ee  2007-07-18 13:03:47  host: gate.krotoszyn.kaskada.net

    nowy lider wc-piker???

  • 0

    16. ~szalony  2007-07-18 13:04:28  host: 212.2.101.24

    Pamietacie jak Plus uniemozliwil migracje za wczasu z mixplusa do taryf easy i team !!! Zlozylem reklamacje i juz dostalem odp - rece opadaja odpisali mi jak idiocie nie na temat i ze im przykro ale nie moga jej uznac - wstyd Plusie tak swojemu "obeznanemu" w temacie gsm pisac... Niestety tata musi miec Plusa wiec , mixplusa do kosza wywalilem i zakupilem mu karte simplus easy ...

  • 0

    17. ~mirekb  2007-07-18 13:48:53  host: blk3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    co jak co ale o plusie najwiecej chyba mozna powiedziec..np.czy prawnie mozna podjac kroki(uke)wobec zaistnialej roznicy w cenniku(taryfy simplus) na stronie www.simplus.pl oraz cenniku w prf?(brak tabelki cen za pakietowa transmisje danych)??

  • 0

    18. ~precz z syfplusem!!!  2007-07-18 13:51:22  host: bkv95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Niech lepiej podadzą ile z tych kart było doładowywane przynajmniej 3 miesiące wstecz:) Wtedy wyjdzie ile w przybliżeniu jest prawdziwych użytkowników. Przecież każdy ma w szufladzie kilkanaście różnych kart a korzysta z jakiejś jednej. Niech się Polkomtel udławi tymi statystykami. Jaka firma takie statystyki:)))

  • 0

    19. ~kor  2007-07-18 14:54:36  host: dqk50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w takim razie ciekawe ile teraz ma klientów orange, jeszcze niedawno było na pierwszym miejscu, mozliwe że się utrzymają bo sporo ludzi przechodzi do nich po ostatnich obniżkach do prepaida

  • 0

    20. ~bauc  2007-07-18 15:06:33  host: 212.160.172.70

    he,he, powinni sie pochwalic moim sukcesem w ostatni piatek 13 lipca;-)

  • 0

    21.  2007-07-18 16:13:50

    ha ha pewnie jest juz wiecej aktywnych kart sim niz polaków nawet noworodki maja komorki ?

  • 0

    22.  2007-07-18 22:14:07

    czy jest 13mln czy nie ma, czy sa puste czy czynne- nie gra to roli- medialnie maja 13mln i sa liderami. a wszyscy wiemy, ze media saja wladze, a to bedzie bardzo tania reklama. ma ktos moze dane konkurencji??

  • 0

    23.  2007-07-19 01:38:26

    pampi21- statystycznie tak - ja mam na 4-osobową rodzinę 9 aktywnych kart (numerów) ;-) W tym 2 GO.

  • 0

    24.  2007-07-19 07:42:32

    Fakt, że mało używane i często zablokowane, ale jednak aktywne i zasilane kiedy potrzeba.

Dodaj swoją opinię