Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel: liczą się jakość bazy i finanse

Polkomtel: liczą się jakość bazy i finanse

WitekT 19 Maja 2010 13:32

0 0

Według Polkomtela, wczorajsze dane nie świadczą o jego przegranej w walce o rynek - pisze Dziennik Gazeta Prawna. Przypomnijmy, że operator stracił pozycję lidera pod względem ilości kart SIM.

Nie ścigamy się na liczbę kart SIM. Dla nas liczy się jakość bazy oraz wyniki finansowe. Polkomtel pozostaje liderem pod względem przychodów oraz wyniku EBITDA (zysk przed opodatkowaniem i amortyzacją - przyp.red.). Możemy poszczycić się również największą liczbą klientów kontraktowych - powiedział DGP Adam Suchenek, rzecznik Polkomtela.




Szerzej o obrazie polskiego rynku kart SIM po I kwartale pisaliśmy w tej wiadomości, a o wynikach finansowych operatorów w tym samym okresie - w tej wiadomości.

Źródło tekstu: Dziennik Gazeta Prawna, wł     

Dodaj do:
w sumie: 73
  • 1

    54. ~twapaaa  2010-05-20 01:26:08  host: r05-05.opera-mini.net

    Cyt.:" Nie ścigamy się na liczbę kart SIM." Hmmm. Jeszcze 6-8 miesiecy temu chwalili się w reklamach i przy logo, że to największa sieć w Polsce . Hipokryzja i tyle.

  • -2

    55.  2010-05-20 08:11:28

    49. - do kogo masz pretensje, ze podpisali umowę z Polkomtelem? Szkoda, ze nie do Orange! A wiecie co mnie śmieszy? "Groźby", że za półtroa roku, ze za rok ileś tam numerów Plus straci, bo zostaną przeniesione do Play. Piszą to dzieci, które może i 7 numerów mają, ale w książce telefonicznej zasilanego z kieszonkowego pre-paida, jakiego im rodzice dali ;-) Bo co? pół roku temu, rok temu Plus był boski, najtańsz, najlepszy i w ogóle? Przecież ja od 3 lat słyszę, ze Play to kosmos w porównaniu do W3! Kto tu ma chorą głowę? Czy nie debil, który pół roku czy rok temu podpisał umowę z Plusem a teraz się odgraża?

  • 1

    56.  2010-05-20 08:20:46

    Debil nie Debil Plus nie jest święty.

  • 1

    57.  2010-05-20 08:21:56

    Nie raz jak go miałem saldo -50zł.

  • 1

    58. ~MARCO  2010-05-20 08:22:40  host: c-174-53-132-90.hsd1.mn.comcast.net

    a czy oni zliczaja mixa jako pre czy jako post ????

  • 2

    59. ~  2010-05-20 08:24:11  host: t03-08.opera-mini.net

    O widze, ze juz spamer wlo obudzil sie i bedzíe trollowal. Wlo krowy wydoiles, konie napoiles? Chlopie idz w pole a nie przed komputer, bo buraki ci zarosną!

  • -1

    60. ~  2010-05-20 08:42:23  host: t20-06.opera-mini.net

    @59. Ja uważam, że wlo to jeden z nielicznych głosów rozsądku na tym forum. I piszę to całkiem serio. Większość to albo dzieciarnia albo ludzie o radarowej osobowości, którzy tylko śledzą, która sieć daje jakąś usługę o 1 gr taniej i psy wieszają na tych pozostałych operatorach o ten przysłowiowy 1 gr. Mają pretensje do wszystkich którzy są w sieci innej niż Play.

  • 1

    61. ~  2010-05-20 09:01:25  host: t03-08.opera-mini.net

    Nie uwazam tego za glos rozsadku. Facet zawsze porownuje kazda oferte nawet prepaid do swojej firmowki z 5aktywacjami. Malo tego kazdy inny glos w dyskusji odbiera jako namawianie go do zmiany operatora. Analizuje wszystko pod kontem swojego profilu. Telepolis nie ocenia ofert dla wlo lecz ogolnie. Nudny jest strasznie a do tego marny prowokator, ktory wywoluje spory. Nie toleruje takich zachowan. Nic tylko wziac pale i lac, bo na tlumaczenie w jego wieku juz za pozno.

  • 1

    62. ~Poll  2010-05-20 09:22:11  host: 195.245.213.9

    @60 widzisz , cały wic polega na tym, że radarowcy nie szukają ofert tańszych o 1gr bo wtedy przchodziliby z Plusa do Oarange albo z Ery do Plusa. Ja gdybym został w Orange a gadał tyle co w Play to rachunki byłby wyższe 6 razy. nie wliczajac internetu oczywiście.

  • 0

    63. ~Poll  2010-05-20 09:24:37  host: 195.245.213.9

    przepraszam za składnię ale robie 2 rzeczy na raz.

  • -1

    64.  2010-05-20 09:27:12

    59. - moje krowy, moje buraki, Tobie nic do tego ;-)

  • -1

    65.  2010-05-20 09:28:46

    61. - a co mnie Twój profil obchodzi>? Wiesz, że mam to głęboko gdzieś? W przeciwieństwie do Was - Wy wiecie lepiej, zę przepłącam ;-) Jesteście śmieszni.

  • 1

    66. ~Poll  2010-05-20 09:32:30  host: 195.245.213.9

    Wlo, oczywiście, że przepłacasz. Już Ci pisałem co zrobić by mniej płacić.

  • 1

    67. ~  2010-05-20 09:48:50  host: t03-08.opera-mini.net

    Wlo: czy napisalem gdzies o swoim profilu? Czy staram sie kogokolwiek tym zainteresować? Odpowiedz brzmi nie. Kazdy kto tu zaglada potrafi dla siebie wybrac oferte a Ci co potrzebuja porady potrafia zapytac. Nikt do zmiany cie nie nakladnia. Jesli nawet przeplacasz to twoja sprawa. Zwyczajnie nudny jestes piszac o swoim profilu. Nie wiem czy sie chwalisz czy zalisz. Widzisz ja mam 1gr/min nawet do Play i nie obnosze sie tym. Takze w Plusie, nie wiem jak to możliwe moze moj pracodawca doplaca bo nie wierze ze Plus dal takie warunki

  • 1

    68. ~  2010-05-20 10:07:15  host: t03-08.opera-mini.net

    Oferty porównuje sie podajac stawke za minute polaczenia w sieci i poza siec oraz za inne uslugi. Uzytkownik potrafi ocenic gdzie dzwoni i wybiera oferte dla siebie. Takich porownan sie trzymajmy bo tak to sie robi. Jezeli tego nie wiesz to nie wypowiadaj sie autorytatywnie, bo widac laik jestes i nie potrafisz patrzec dalej niz wlasny koniec nosa i wlasne potrzeby. Egoista z ciebie straszny, wspolczuc pozostaje osobom, ktore musza z toba wspolpracowac.

  • -1

    69. ~  2010-05-20 10:24:16  host: t20-06.opera-mini.net

    @68. To proszę napisz mi ile wynosi stawka za minutę połączenia z sieci Play do sieci Wrodzinie? Bo ja chciałem sprawdzić "organoleptycznie" i się nie daje. Pytam czy w tej sprawie UKE jest bezradne. Gdyby takie numery wycinał któryś z operatorów W3 już dawno zostałby słusznie ukarany karą 10% dochodów.

  • 0

    70. ~luzik  2010-05-20 11:05:28  host: 94-75-90-220.home.aster.pl

    taniej parę groszy czy drożej za minutę dziwią mnie te wasze dyskusje, najwazniejsza jest jakośc połączeń jak mówimy o rozmowach telefonicznych i tu plus jest bezkonkurencyjny!

  • 0

    71. ~  2010-05-20 12:34:53  host: chello089074158242.chello.pl

    @55 - widzisz nie każdy jest takim wiernym sługą plusa jak ty, oddanym, fanatycznym, zaślepionym... ktoś mógł np. podpisać umowę bo mu się podobał telefon, a warunki umowy nie były tragiczne, po kliku miesiącach zaczął odczówać jak bardzo przepłaca, jak mało pro-konsumenckie są praktyki plusa, jak rynek się zmienia, a on tkwi w ofercie która rok temu byłą w miarę do zaakceptowania, a dzisiaj jest już słaba, wkurza się, widząc że połączenia w play są za darmo i gdyby przeszedł do play wraz ze swoją rodziną, to mógłby z nimi rozmawiać za darmo, a z wszystkimi innymi taniej, więc co mu pozostało ? po prostu wypowiada się na forum, dając upust swojej wściekłości na plusa i oświadczając że zamierza przejść do play - dla mnie normalna sprawa, ale oczywiście wlo - broni swojego pana jak pies ogrodnika - i nazywa takiego człowieka debilem, dzieciakiem, jakież to żałosne.

  • 0

    72. ~  2010-05-20 12:35:45  host: chello089074158242.chello.pl

    odczówać = odczuwać, literówka od szybkiego pisania :)

  • 0

    73.  2010-05-29 09:17:42

    Jestem ciekaw,czy teraz w swoich reklamach Plus zastąpi hasło "największa sieć w Polsce" nowym: "liczą się jakość bazy i finanse" :D Nie będę się wdawał w spory,który operator jest najlepszy.Każdy wybiera takiego,jaki mu odpowiada.

Dodaj swoją opinię