Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel dalej będzie obsługiwał prezydenckie telefony

Polkomtel dalej będzie obsługiwał prezydenckie telefony

WitekT 10 Września 2010 16:44

0 0
Polkomtel wygrał przetarg na obsługę Kancelarii Prezydenta RP. Oznacza to, że Kancelaria nie zmieni operatora, bo to Polkomtel do tej pory dostarczał jej usługi.

Umowa przewiduje także udostępnienie na rzecz Kancelarii usług telefonii konwergentnej oraz systemu, który umożliwi masową obsługę wiadomości SMS. Umowa obowiązuje do 31. sierpnia 2013 roku.

Szerzej o przetargu ogłoszonym przez Kancelarię pisaliśmy w tej wiadomości.


Źródło tekstu: Polkomtel, wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    14. ~aqq  2010-09-11 10:52:25  host: batory-do-korbotron.korbank.pl

    Właśnie dzięki temu, że operatorów kilku jest wybór. Jeden lepszy dla korporacji. Inny dla Kowalskiego. Jednemu lepiej to drugiemu tamto. Mnie najlepiej sprawdził się Play. Era dawała tyłu. Niemniej nie psioczę na nikogo bo w dobie przenoszenia numerów raz dwa i jestem gdzie indziej. Na razie dla mnie jakość Play pasuje (zgrzytów nie więcej niż gdzie indziej miałem) a cenowo bije innych na głowę.

  • 0

    15. ~  2010-09-11 13:32:59  host: 77-255-207-68.adsl.inetia.pl

    13@ Może i tak, lecz gdy tel. ma full zasięg a rozmowy tnie albo abonent poza zasięgiem to chyba coś jest nie tak. Żebym to tylko ja tak miał ale cała okolica w promieniu 20 km od miasta tak ma. Wszyscy po kolei uciekają z Orange. Plus, Play i Era działa bez zarzutu. Tylko Orange tak kuleje.

  • 0

    16. ~Arti  2010-09-11 21:11:57  host: 095160122172.warszawa.vectranet.pl

    @8 Mam dokładnie tak samo. Play działa idealnie (fakt że mam na sztywno na plus ustawione, ale na zasięgu play też jest bardzo dobrze- ale dziury w zasięgu w wa-wie), Era bez zarzutu, no a Orange tragicznie. Ostatnio to ciężko czasem zrozumieć rozmówcę bo zwyczajnie rwie rozmowę, albo rozłącza. Kiedyś było lepipej, ale operator twierdzi że jest ok. Dlatego już nie korzystam z ich usług. Pzdr.

  • 0

    17. ~za  2010-09-11 21:13:11  host: public-gprs52899.centertel.pl

    Podejrzewam, że połączenia w ramach sieci korporacyjnej są za darmo, w sieci plus max 5gr, a do innych nie więcej niż 15gr oczywiście brutto

  • 0

    18.  2010-09-11 22:45:52

    @17: Polkomtel ma bardzo dobre oferty korporacyjne - dlatego większość przetargów wygrywa. Często takie oferty zawierają ogromna ilość minut (są to setki minut przechodzące na następne miesiące) do wszystkich sieci (tak, też do P4 i innych), a w Plusie i na stacjonarne w ogóle jest za darmo. A to wszystko za np 10 zł + vat na SIM miesięcznie.

  • 0

    19. ~  2010-09-12 08:20:54  host: t15-05.opera-mini.net

    @18, dokladnie masz racje. Sam korzystam z tela sluzbowego, gdzie mam limit miesieczny 5zl/m-c, z rozliczaniem 1gr/min. takze do Play. Nie wiem ile placi moja 'firma' za ten abonament ale raczej duzo nie doplaca skoro daje mi taki limit.

  • 0

    20. ~  2010-09-12 08:32:31  host: t15-05.opera-mini.net

    a jak przekrocze ten limit 500min to sam doplacam roznice wlasnie z takim naliczaniem. Takze minuty w Play mozna nabijac :) Prawde mowiac nie rozumiem jak to sie oplaca operatorowi. Teraz dopiero widac jaka przepasc jest miedzy ofertami dla indywidualnych a dla korporacji. Fakt, ze 'firma' ma kilkaset a moze i ponad tysiac aktywacji u nich.

  • 0

    21. ~  2010-09-12 09:01:47  host: t14-09.opera-mini.net

    na sluzbowym plusie mam 2tys min do wszystkich i pakiet złotówek(pz) 300zl-na wsio..z minut nawet polowy nie wydzwaniam a z pz wysyłam esy na konkursy..skoro ,,firmę,, na to stac to nie będe sie ograniczał.mirekb

  • 0

    22. ~  2010-09-12 09:27:16  host: t15-05.opera-mini.net

    @mirekb, tez ladny pakiet :) a znasz moze kwote abonamentu jaki twoj pracodawca placi? Ja niestety nie wiem jak jest z tym u mnie :)

  • 0

    23. ~fantomas  2010-09-12 10:23:07  host: public-gprs88556.centertel.pl

    Póki Polkomtel jest częściowo państwowy, to wyniki takich przetargów nie dziwią, przecież po co Państwo miałoby by płacici komuś innemu

  • 0

    24. ~aq  2010-09-12 11:33:45  host: 77-255-95-166.adsl.inetia.pl

    #23 wy w ogóle zapoznawałeś się z warunkami tego przetargu publicznego czy też akurat masz wolny czas więc coś tam sobie gryzmolisz na portalu?

  • 0

    25. ~mirekb  2010-09-12 11:36:30  host: wap.mobile.project4.pl

    @22 nie pytam o takie kwestie bo zaczną oszczedzac na telekomunikacji :)

  • 0

    26.  2010-09-12 12:45:04

    @21 tylko pewnie smsy na konkursy nie stanowią KUP i firma może mieć problem przy kontroli US bo pewnie zalicza to w koszty a Ty podpisałeś pewnie zobowiązanie że będziesz używał tego w celach służbowych ? 300 zł. za 2000 minut czyli 15 gr. za minutę jest dostępne w abonamentach indywidualnych w okolicach 75 zł. z telefonem. Ciekawe jak wygrasz w takim konkursie to nagroda jest dla kogo ? Dla Ciebie czy firmy ? ;)

  • 0

    27. ~  2010-09-12 13:15:05  host: t15-05.opera-mini.net

    @tomekO, 2000min i 300zl a za ile tego mirek nie wie. W takich abonamentach minuta moze wyjsc doslownie po 2-3 gr.

  • 0

    28. ~mirekb  2010-09-12 13:42:45  host: user-109-243-251-50.play-internet.pl

    @26 jak mi cos powiedzą co do trybu używania tela to sie dostosuje ale w życiu im nic nie oddam ze swoich pieniedzy;-)a w wypadku wygranej?jak cos wygram to napiszę jak sie to ewentualnie skończy;2 sprawa ze w życiu nic nie wygrałem i nie sądze aby sie to zmieniło

  • 0

    29.  2010-09-12 16:22:57

    @27 rozumiem ale chodzi mi o to że na dzień dzisiejszy nawet 5 gr. w pakietach minut do wszystkich jest dostępne dla każdego. Dziwne że oni biorą w ogóle jakieś pieniądze w zależności od liczby minut. Powinna być kwota stała i gadamy do woli ;)

  • 0

    30. ~Poinformowany  2010-09-12 16:51:30  host: aarf136.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Z plusem dla Firm można naprawdę dużo ugrać - mam w firmie której pracuję ok 150 telefonów i ok 50 iplusów i naprawdę jest oferta "niestdandardowa" i wg mnie bardzo atrakcyjna. Napewno lepsza od cennikowej wszystkich opów :)

  • 0

    31. ~miron  2010-09-12 19:36:55  host: 82-210-131-130.home.aster.pl

    plus jako taki jest przewidziany dla profesjonalistow. u mnnie jest prawie 40 telefonow i tyle samo iplusowo, oferta jest dobrze rozlozona i elegancka finansowo. teraz bedziemy sie chwalic ze dzialamy razem z kancelaryja prezydencka;)

  • 0

    32. ~impassive  2010-09-12 19:52:00  host: ip-89-174-40-244.multimo.pl

    Myślałem, że Bondaryk wygra (Era), a jednak wygrał Bauc. W sumie to też PO.

  • 0

    33. ~impassive  2010-09-12 19:57:31  host: ip-89-174-40-244.multimo.pl

    26. Parę lat temu jakiś marszałek czy wicemarszałek któregoś województwa wysłał esemesa premium i wygrał samochód. Auto dostał urząd, nie wysyłający.

Dodaj swoją opinię