Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel chce mieć na koniec roku prawie 15 mln klientów

Polkomtel chce mieć na koniec roku prawie 15 mln klientów

WitekT 8 Grudnia 2008 15:37

0 0
Polkomtel na koniec 2008 roku chce zwiększyć liczbę klientów do 14,8-14,9 mln - poinformował Krzysztof Kilian, wiceprezes Polkomtela.

Planujemy, że liczba klientów na koniec roku wyniesie 14,8-14,9 mln. Liczymy, że pod względem liczby klientów przynajmniej zrównamy się z Orange - powiedział Kilian.

Obecnie Polkomtel ma 14,4 mln klientów, a na koniec III kwartału miał ich 14,023 mln.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~Paddy  2008-12-08 17:54:24  host: cgw38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Moim zdaniem niech osigna i 20 mln i co z tego. Pol kart lezy w szufladzie ale osiagniecia sa.Sw. trojca dziala na rynku jak dziala czyli moim zdaniem zle. Zawsze mowia ze sluchaja klijentow niby jak sluchaja jesli cenny fonow to zabojstwo a rozmow to to juz szkoda gadac. Najlpesze maja promocje i program dla stalych klijentow hahahaha tutaj bez komentarza.Nic nie przebije zatrudniania w punkt osob tzw. pociotek boze kochany kto ich szkoli.

  • 0

    14.  2008-12-08 18:55:05

    Wolałabym być w Orange i płacić więcej, ale móc korzystać z telefonu. Jestem w Play i nie można się ze mną skontaktować hehe

  • 0

    15. ~  2008-12-08 19:37:55  host: f96-062.opera-mini.net

    Paddy idz do szkoly sie doksztalc

  • 0

    16. ~  2008-12-08 19:40:24  host: f142-055.opera-mini.net

    Wlaczylas telefon?

  • 0

    17. ~paddy  2008-12-08 19:44:08  host: cgw38.neoplus.adsl.tpnet.pl

    15 i juz trzeba skomentowac no. Sam sie doksztalc. Doksztalc sie pisze dokształć a bluzgac po tobie nie bede bo szkoda mi czasu hahahahah

  • 0

    18. ~Wieszcz  2008-12-08 19:55:13  host: 194.146.253.22

    #1 a Play to niech lepiej martwi się o siebie - bo kasa na dumping się skończy i Play się roz...ebie :)))

  • 0

    19. ~play  2008-12-08 20:18:03  host: 89.108.200.5

    Mam nadzieje ze moj PLAY bedzie mial 2 mln na koniec roku:)

  • 0

    20. ~kwistas  2008-12-08 20:21:47  host: w3cache.wignet.pl

    Ja też mam zamiar dołączyć do Plusa wiec 1 abonent im przybędzie, a Orange ubędzie mam dość olewania stałego klienta. :P

  • 0

    21. ~znawca tematu  2008-12-08 21:05:03  host: host8925215122.3s.pl

    re 20. Niestety w plusie dla stałych klientów tez nic nie ma ekstra, taka sama oferta na przedłuzenie jak dla nowych.

  • 0

    22. ~  2008-12-08 21:34:36  host: w3cache.wignet.pl

    ~znawca tematu nie mam abo chodzi mi o kartę.

  • 0

    23. ~art-go.pl  2008-12-08 23:10:09  host: apn-77-115-66-4.gprs.plus.pl

    Wlasnie skonczyl mi sie okres karencji w Mix+ Dzisiaj zadzwonilem do BOK zeby sie dowiedziec co moga mi zaproponowac. No wiec moge dostac taryfe MIX4 z nowym telefonem albo bez tela z umowa na 12 doladowan i dokladaja 120pln. Dla jasnosci mam MiX3. Pytam o roznice miedzy mixami. Po pierwsze stawki polaczen i SMS ale to na oko wszyscy widza. Na oko dobra oferta gdyby nie szczegoly. Pakiet 40gr/min mozna aktywowac raz na 30dni. Tanie popoludnia i weekendy wykluczaja sie z darmowym numerem (w MiX3 mozna bylo korzystac z obu na raz). Tanie popoludnia i weekendy mozna aktywowac tylko raz na 30dni (w mix3 mozna bylo aktywowac wiele razy w ciagu miesiaca). Powaznie zastanawiam sie nad przejsciem do Heyah. Jedna, dosyc atrakcyjna stawka do wszystkich sieci i do UE (a czesto dzwonie do UK). Chyba wiec jeden numer im odpadnie :(

  • 0

    24.  2008-12-08 23:14:26

    8: Kupiłem już niejeden ich starter... Efekt za każdym razem byl raczej odwrotny - orange zraził mnie do siebie a nie przekonał.

  • 0

    25. ~~oli@  2008-12-09 11:15:51  host: wap.mobile.project4.pl

    bylem w orange 8 lat. Teraz jestem w play. I wiecie co? Sr..m ja na to. Nie mam zamiaru robic ze swojego operatora mojego alfonsa, bo jak czytam wiekszosc opinii to brzmi to jak lasencje lizace swojego opiekuna. Jestem w play? Ok. Wpienia mnie i jestem gdzie indziej. Takie mam zdanie nt. Operatorow. Oni tylko licza na to jak bardzo uda sie wycyckac klientow. Takie prawo biznesu. Wiec przestancie prosze. Nara.

  • 0

    26. ~czajnik z gwizdkiem  2008-12-09 13:06:30  host: dynamic-87-105-233-25.ssp.dialog.net.pl

    @25 - masz 100% racji,popieram.

  • 0

    27. ~lubie_pomagac  2008-12-09 16:10:28  host: apn-77-113-142-188.gprs.plus.pl

    Pomogę ci Plusie w tych planach. Odpalę pozostałe startery, które jeszcze leżą w szafie i czekają na rozdziewiczenie. Nie jest tego dużo. Kilkanaście, ale może to pomoże w statystykach na koniec roku. Drżyj Orendżó :P

  • 0

    28.  2008-12-09 20:57:18

    23: Ja mam podobnie. Na razie siedze w starym mixie, bo potrzebny mi i darmowy nr, i tanie wieczory. A jak sie doładowuje kwotą więdszą niż zobowiazanie to są bonusy. Dodatkowo łączy się to z promocją Simplusa 20% wiecej przy doładowaniach z inteligo na przykład (zawsze co 2-3 miesiące pod koniec miesiąca). A ważność mam rok do przodu, zobowiązanie było na doładowania 30zł. W ten sposób za doładowanie z Allegro płacę 46zł, a dostaję za to zawsze 55zł, a jak jest promocja 20% więcej to 66zł. Póki co nie śpieszy więc mi się do nowego mixa.

  • 0

    29. ~luci  2008-12-09 22:19:36  host: chello089076117078.chello.pl

    a to są klienci telefoniczni i internetowi też? bo jak tak to myśle że się uda-promocja z netbookiem i abonament, mix i karty cały czas są promowane. a w orange tylko za duzą choinkę kupują heh

  • 0

    30. ~nick  2008-12-09 23:18:27  host: ccc104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Oni chyba myśla że to importowane z Irlandii bydło z dioksynami kupi po starterze z czego się zrobi 14,8 co sie zaokrągli i bedzie się opryskliwie wychwalać że mają 15 miljonów!!!!! :-D

  • 0

    31. ~arturro  2008-12-10 13:39:46  host: nat-tar.aster.pl

    Uzyskaja taki wynik jak nic.nawet nie powinni sie zastanawiac tylko od razu pisac ze sa liderem.U mnie kilkoro znajomych juz skusiło sie na Simplusa w którym można rozmawiać z aż 5 osobami po najniższych na rynku prepaid stawkach.

  • 0

    32. ~kornik  2008-12-11 01:23:24  host: acpg250.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no jest to jakis plan, ale ja juz nie pomoge bo mam telefon w 36i6 i nie mam zamairu zmieniac bo mi tu dobrze :D

Dodaj swoją opinię