Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel będzie świadczył usługi telekomunikacyjne na rzecz ZUS-u

Polkomtel będzie świadczył usługi telekomunikacyjne na rzecz ZUS-u

msnet 26 Września 2017 12:37

8 2

zus logo

Polkomtel wygrał z Orange przetarg na obsługę Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Finalna wartość zamówienia to 4,74 mln zł (bez VAT).

Zakład Ubezpieczeń Społecznych poinformował, że 4 września bieżącego roku zawarł z Polkomtelem umowę dotyczącą dostarczenia sprzętu oraz świadczenia usług telefonii komórkowej przez okres 2 lat.




Jak czytamy w komunikacie, przedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę na rzecz Zamawiającego usług telekomunikacyjnych przez okres 24 miesięcy lub do wyczerpania środków finansowych przewidzianych na realizację Umowy. Usługi telekomunikacyjne świadczone będą od dnia zawarcia Umowy jednak nie wcześniej niż od dnia 01.09.2017 r. Świadczone usługi telekomunikacyjne zapewniać mają między innymi łączność: głosową (wychodzące i przychodzące połączenia krajowe, międzynarodowe i roamingowe), tekstową (SMS), multimedialną (MMS) oraz dostęp do zasobów Internetu w technologiach LTE/HSPA+/HSDPA/UMTS/EDGE/GPRS/GSM.

Dodatkowo Polkomtel dostarczy ZUS-owi fabrycznie nowe telefony komórkowe (4640 sztuk) oraz modemy transmisji danych (2100 sztuk). Zamówienie obejmuje 4945 aktywacji głosowych i 2372 aktywacji do mobilnego Internetu, a także 100 nieaktywnych kart SIM, które zamawiający będzie mógł wykorzystać do aktywacji nowych numerów lub w przypadku utraty lub uszkodzenia karty SIM. Zakład Ubezpieczeń Społecznych zastrzegł sobie również możliwość domówienia 415 telefonów komórkowych, 300 modemów transmisji danych oraz 400 aktywacji (łącznie taryfy głosowej i mobilnego dostępu do Internetu).

Źródło tekstu: europa.eu     

Dodaj do:

Tagi: zus | polkomtel

w sumie: 20
  • -3

    1. ~  2017-09-26 12:49:44  host: 77-254-35-8.adsl.inetia.pl

    EU wymysila roaming aby przepchnac swoich opow, wiec teraz kontra ze strony Polski. Czasami ten cyrk przypomina mi piaskownice pelna wrzeszczacych, zlosliwych bachorow.

  • 0

    2.  2017-09-26 12:52:39

    Wyjaśnianie żartów to żenująca sprawa...
    Ja poproszę o wyjaśnienie - co masz na myśli, w jakim kontekście?

  • 1

    3.  2017-09-26 13:24:17

    To jakoś tanio te telefony i modemy wychodzą, po podzieleniu 4,74mln zł na 4640 telefonów i 2100 modemów. Chyba, że przez telefon nie rozumie się Smartphone, tylko również wchodzą w grę klasyki za 200zł.

  • 0

    4. ~  2017-09-26 13:34:57  host: public-gprs210986.centertel.pl

    A kto wcześniej dostarczał usługi? Orange?

  • 1

    5. ~Maniek  2017-09-26 13:40:31  host: ip-37-109-33-18.a2mobile.pl

    6740 urzadzeni i podzielic na to 4.74 mln wychodzi 703 zl za urzadzenie srednio kwestia tego czy abonament wchodzi w cenę ? Pisze ze cena finalna to chyba tak to nie jest tak drogo kolega powyzej chyba odjal koszt abonamentu i tyle wyszlo a i tak moim zdaniem to im wystarcza nokie 130 plus a 2 mobile za 10 zl xD bo co oni wiecej robią ? Oprocz dzwonienia a ile by pieniedzy na emerytury zostalo a nie na fanaberie sprzet to komputer a nie smartfon na co im to i tak zreszta maja przylacze do neta z swiatlowodu to na kiego im to. ZAKLAD UTYLIZACJI SIANA

  • 0

    6. ~mirekb  2017-09-26 13:41:16  host: 77.252.83.3

    czyli bedzie sprawnie..

  • -2

    7. ~locomoco  2017-09-26 13:43:09  host: user-94-254-246-219.play-internet.pl

    Po co tym leśnym dziadom mms i internet?

  • 0

    8. ~pabloki  2017-09-26 14:21:23  host: user-188-33-16-196.play-internet.pl

    hmmm ... a po co zusowi połaczenia międzynarodowe i roamingowe?

  • 0

    9. ~  2017-09-26 14:32:45  host: public-gprs210986.centertel.pl

    @8 pewnie służbowe telefony dla pracowników.

  • -1

    10. ~  2017-09-26 15:12:16  host: public-gprs350893.centertel.pl

    Boże zlituj sie nad Polakami!!!! Soloż juz nawet ZUS kupił. Został mu tylko Watykan.

  • 0

    11. ~  2017-09-26 15:34:06  host: user-5-173-148-51.play-internet.pl

    Ja się pytam po co? Nie wystarczą stacjonarne i internet? Po co komórki? Do czego?

  • 0

    12. ~Jakub  2017-09-26 15:34:42  host: user-94-254-224-246.play-internet.pl

    W takim razie jaki jest niby najbardziej Polski operator? O.o

  • 0

    13.  2017-09-26 16:24:47

    @12, Jakub - zdefiniuj pojęcie "polski operator".

  • 0

    14.  2017-09-26 16:33:01

    9 - mają służbowe stacjonarne... Jak niemal 20 lat prowadzę działalność, tak NIGDY do mnie z ZUS-u nie zadzwonili jeszcze ;-)
    Jeśli ja do nich dzwonię, to nie na komórkę - bo jeszcze żaden pracownik nie podał mi numeru komórkowego - tylko na stacjonarny numer zawsze.

    Najbardziej polski? Państwowy. Dobra zmiana lubi państwowe. Tylko co na to przeciwnicy peerelu?

  • 1

    15. ~Betty  2017-09-26 16:47:50  host: ip-31-0-87-118.dynamic.gprs.plus.pl

    Plus to Polski operator.
    Polska marka należąca do Polskiego kapitału.
    A że część podatków płaci za granicą, widać taniej, prokuratura ich nie ściga więc chyba wszystko zgodnie z prawem?
    Ostatnio znany producent Polskiej odzieży (marki Top Secret, Cropp) chwalił się na legalu że założył spółkę za granicą aby obniżyć podatki.

  • 0

    16. ~r  2017-09-26 17:49:33  host: 89-66-10-113.dynamic.chello.pl

    Płus był polski jak udziałowcami były spółki skarbu państwa. Obecnie jest firmą prywatną działającą w Polsce. Jeśli plusa nazwiemy polską firmą to równie dobrze można nazwać polską firmą Biedronkę. A nawet bardziej polską, z większą liczbąklientów. I ma polską nazwę, biedroneczka. Nie co to jakiś Plas dżi-es-em

  • -1

    17. ~Miro  2017-09-26 23:02:11  host: 185.135.3.137

    Tera urzędniki bendom szpanować telefonami

  • 0

    18. ~Jakub  2017-09-26 23:11:32  host: 178.182.227.235.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @13 zarejestrowana w PL, z najbliżej 100% PL kapitałem, prowadząca badania i rozwój w PL, PL brand, nie jest częścią zagranicznego koncernu, płacąca podatki w PL

  • 0

    19.  2017-09-27 09:35:50

    Skostniała instytucja jaką jest ZUS znalazła godnego siebie partnera czyli Polkomtel - najbardziej archaiczną i przestarzałą z sieci.

  • 0

    20. ~  2017-09-27 10:34:47  host: 31-178-63-146.dynamic.chello.pl

    Dobra wiadomość :) Oczekiwałbym, że wszystkie spółki skarbu państwa oraz agendy rządowe będą obsługiwane właśnie przez polskich operatorów jak Play i Plus.

    @16. ~r - ależ głupoty gadasz człowieku, komunizm się skończył ponad 25 lat temu.

Dodaj swoją opinię