Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polkomtel będzie łączył graczy z milionami

Polkomtel będzie łączył graczy z milionami

WitekT 7 Czerwca 2011 17:28

0 0

Polkomtel dostarczy i zainstaluje sprzęt do transmisji 3G w 13 tys. kolekturach Totalizatora Sportowego. Wdrożenie i testy potrwają 4 miesiące.

Szacuje się, że m.in. ze względu na zasięg stosowanego rozwiązania, jest to jedna z najbardziej znaczących umów zawartych w Polsce w obszarze IT - napisał w komunikacie GTECH, firma obsługująca kolektury pod względem technicznym (m.in. dostarcza cały system komputerowy i lottomaty).




Dotychczas komunikacja pomiędzy kolekturami i centrum operatora odbywała się poprzez własną sieć firmy GTECH, opartą o łączność radiową i satelitarną.

Jak napisano w komunikacie, Polkomtel został wybrany przez GTECH oferując najwyższy poziom proponowanych rozwiązań i korzystne warunki handlowe.

Źródło tekstu: GTECH     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 2

    1. ~  2011-06-07 17:39:37  host: z23-13.opera-mini.net

    zabawne, w moim miasteczku (5k mieszkancow) jest kolektura, ale 3G nikt nie widzial (zadnego peratora). Chyba, ze to bedzie transmisja przez cdma

  • 1

    2. ~INTRO  2011-06-07 17:43:05  host: apn-77-115-176-92.dynamic.gprs.plus.pl

    Tylko ciekawe co Plus zrobi z kolekturami na wioskach i małych miasteczkach gdzie nie ma sieci 3G, tylko GSM, bo jakoś nie wierzę, żeby Plus w Każdej takiej miejscowości gdzie znajduje się kolektura budował stację bazową 3G.

  • 2

    3.  2011-06-07 17:45:19

    INTRO: myślę, że tak może być z tym CDMA, dlatego w przetargu, jak podejrzewam, liczył się tylko Polkomtel i Centertel.

  • 1

    4.  2011-06-07 17:58:21

    Niedługo Polkomtel będzie operatorem wyłącznie hurtowym. Do tego chyba zmierza.

  • 0

    5. ~ala  2011-06-07 18:24:08  host: public-gprs76954.centertel.pl

    czyli modem CDMA/GPRS/EDGE/HSDPA - choć w sumie ile taki lotto pobiera? 10kB o SSL w VPN? Przy okazji, jak kogoś interesuje klapa T, do 20 SMS powitalny, po 20 malowanie logo w tel. - info z ich tablicy z żalami klientów na "twarzy w książce" :)

  • 0

    6. ~  2011-06-07 18:26:41  host: 77-253-129-68.adsl.inetia.pl

    Tytułjednak jak z Onetu. W dobie promowania się T-Mobile z minutami na świat (w T), klikajac myślałem, że jakaś oferta zagraniczna...

  • 1

    7. ~  2011-06-07 19:15:06  host: ip-89-174-125-146.multimo.pl

    Ktoś gra jeszcze? Jeden zakład za 3 zł. Chyba nawet prezes Totalizatora nie może sobie pozwolić na taki luksus.

  • 0

    8. ~lacosta  2011-06-07 21:18:46  host: nat0-waw.rtr.bait.pl

    przecież Plus instaluje te swoje sprzęty już z miesiąc albo lepiej...

  • 0

    9. ~  2011-06-08 06:30:19  host: z04-04.opera-mini.net

    wole grac w jednorekiego bandyte niz lotto. Szanse na wygrana sa wieksze

  • -1

    10. ~  2011-06-08 06:38:52  host: p20-07.opera-mini.net

    Grajcie frajerzy grajcie póki jest to legalne, jestem zdecydowanie za hazardem choć sam w nic nie gram. U mnie w mieście na terenie klubu sportowego postawili hotel z funduszy totalizatora sportowego a niedawno tam postawili też btsa i mam zasięg play.

  • 0

    11. ~Jego mosc...  2011-06-08 09:40:41  host: 212.160.172.70

    Tp?orange została wyślizgana z tego kontraktu w ostatnim momencie... bylo blisko

  • 0

    12. ~  2011-06-08 09:45:31  host: public-gprs266714.centertel.pl

    Totalizator to nie jest groźny hazard i jak sam przyznajesz z jego pieniędzy jest budowanych i wspieranych wiele inwestycji. Ciekawe jaki jest koszt infrastruktury 3G, która stawia Polkomtel, ktoś wie?

  • 0

    13. ~HAKUNA  2011-06-08 09:48:26  host: h16b5.n2.ips.mtn.co.ug

    Kto sie bawi w takie rzeczy?

  • 0

    14. ~mozil  2011-06-08 12:56:00  host: 94-75-90-220.home.aster.pl

    bawi sie w to więcej osób niż myślisz:) Osobiście uważam, że to bardzo ciekawy pomysł i znam wiele osób, które chetnie skorzystają. zobaczymy jak bedzie to funkcjonować i dopiero oceniajmy.

  • 0

    15. ~kolox  2011-06-08 13:31:00  host: public-gprs83073.centertel.pl

    @14. Co do ocen, to na dzisiaj lufa z czytania ze zrozumieniem.

  • 0

    16. ~grzeplus  2011-06-09 16:23:35  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    jak coś zawsze będą referencje na 13 000,00 lokalizacji :)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-226-227-175.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

frasag | 2017-12-14 19:53:25

@1: a co to jest "narut"- kołderka jakaś???


~nick | 2017-12-14 19:50:11

nic dziwnego . w tej firmie co chwilę kogoś zmieniają taki mają system pracy.


~litwin | 2017-12-14 19:47:25

Polacy to zgłąbaciały narut.


~litwin | 2017-12-14 19:44:36

ja lubię aplikacje łowić pokemony.


~litwin | 2017-12-14 19:42:47

całe te temobile to 4 metry mułu, d... i kamieni kupa

Ankieta

Czy ubezpieczasz wyświetlacz w swoim telefonie?

Play: Zmiany w usłudze Ochrona wyświetlacza

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet