Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polka nagrodzona za film nagrany Nokią N96

Polka nagrodzona za film nagrany Nokią N96

LuiN 9 Grudnia 2008 12:42

0 0

nokia n96 Właśnie zakończył się konkurs Nokia Mobile Movie Competition. Podczas Ceremonii Zamknięcia festiwalu Camerimage dwa zwycięskie filmy zostały zaprezentowane publiczności, a ich autorzy odebrali statuetki. Nagrodę jury dostał Julius Onah z USA, z kolei Nagroda Publiczności trafiła do Moniki Koteckiej z Polski.



W ramach NMMC przyznano dwie nagrody. Faworytka publiczności - Monika Kotecka - jest Polką, absolwentką Europejskiej Akademii Fotografii w Warszawie oraz studentką wydziału operatorskiego w PWSFTV i T w Łodzi.

Zwycięzcy tegorocznej, czwartej edycji Nokia Mobile Movie Competition otrzymali statuetki Plus Camerimage oraz wyjazd na 59 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale 2009, natomiast wszystkim finalistom telefony multimedialne Nokia N96. Szerzej o tegorocznej edycji konkursu pisaliśmy w tej wiadomości.




Zadaniem uczestników konkursu było zrealizowanie krótkich form filmowych pt. "Dogonić marzenia" przy wykorzystaniu telefonów Nokia N96 podczas trwania festiwalu. Wszystkie finałowe filmy oraz więcej informacji o konkursie NMMC można znaleźć na stronie www.nokia.pl/filmy.

Przez najbliższe tygodnie Internauci mogą oceniać prace finalistów, a najlepsze recenzje zostaną nagrodzone telefonami Nokia N96. Poniżej zamieszczamy nagrodzony film Moniki Koteckiej.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Nokia, wł     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1.  2008-12-09 13:24:07

    nie podoba mi się ten film i powiem szczerze że oczekiwałem na końcu tego filmu loga "Orange" z napisem razem możemy więcej (czy jakie tam teraz jest hasło)

  • 0

    2.  2008-12-09 13:31:43

    hettman - pisz recenzję, może N96 dostaniesz ;)

  • 0

    3. ~  2008-12-09 13:35:34  host: f96-036.opera-mini.net

    Recenzje??

  • 0

    4.  2008-12-09 13:40:20

    3 - zgodnie z treścią newsa: Przez najbliższe tygodnie Internauci mogą oceniać prace finalistów, a najlepsze recenzje zostaną nagrodzone telefonami Nokia N96.

  • 0

    5. ~dither  2008-12-09 14:58:26  host: host-79.173.1.9.tesatnet.pl

    film jest dla mnie wielkim rozczarowaniem oraz strata czasu - wg mnie brak polotu i finezji

  • 0

    6. ~bibuba  2008-12-09 15:31:40  host: acdr75.neoplus.adsl.tpnet.pl

    film nie podoba mi się ani trochę... :/

  • 0

    7. ~Kwiatek  2008-12-09 15:31:44  host: gig122.internetdsl.tpnet.pl

    "Zwycięzcy tegorocznej, czwartej edycji Nokia Mobile Movie Competition otrzymali statuetki Plus Camerimage oraz wyjazd na 59 Międzynarodowy Festiwal Filmowy Berlinale 2009, natomiast wszystkim finalistom telefony multimedialne Nokia N96." Coś nie tak ;)

  • 0

    8.  2008-12-09 15:32:16

    Faktycznie filmik nie powala. Widzę, że video zostało zmontowane w kilku ujęć w jedną całość - można było nagrany filmik poddać obróbce na komputerze?

  • 0

    9. ~do LuiN  2008-12-09 18:08:20  host: 87-205-245-85.adsl.inetia.pl

    Ja dziękuje dostać nokię n96 xD. Lepszą wydajność ma sony ericsson w950i

  • 0

    10.  2008-12-09 20:54:57

    Tandetny filmik,pozdro!

  • 0

    11. ~nick  2008-12-09 21:23:12  host: ccc104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co to ma być? Jeszcze gorsze niż plebania...

  • 0

    12. ~romet  2008-12-10 15:14:37  host: 217.153.25.146

    A to nie jedyna możliwość wygrania N96. :D Ja znalazłem konkurs na stronach tech(kropa)wp(kropa)pl jak ktoś ma ochotę to niech bierze udział :)

  • 0

    13. ~szmer  2008-12-17 23:57:16  host: 87-205-244-218.adsl.inetia.pl

    Łooo matko piękne inaczej :/

Dodaj swoją opinię