Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Polecenie zapłaty" - konkurs w TP

"Polecenie zapłaty" - konkurs w TP

WitekT 24 Sierpnia 2005 13:01

0 0

Polecenie zapłaty to najlepsze rozwiązanie dla klientów TP, którzy nie chcą zaprzątać sobie głowy pamiętaniem o fakturach. Wystarczy posiadać rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy w banku, który oferuje usługę Polecenia zapłaty, wypełnić prosty formularz i wysłać go na adres podany na fakturze TP.

Z tej możliwości korzysta już ok. 140 tys. klientów TP. Polecenie zapłaty to usługa całkowicie bezpieczna. TP wysyła informację o wysokości rachunku do banku, a oryginał faktury jak dotąd na adres klienta. W terminie płatności konto klienta zostaje obciążone kwotą podaną na fakturze. W razie jakichkolwiek wątpliwości istnieje możliwość odwołania transakcji w terminie 30 dni roboczych (5 dni w przypadku firm), licząc od dnia dokonania obciążenia rachunku bankowego.

Formularz Polecenia zapłaty jest dostępny na stronie www.tp.pl, można go zamówić również na błękitnej linii tp 9393 lub otrzymać w najbliższej placówce TP.
Dla Klientów, którzy do 15. listopada aktywują usługę Polecenie zapłaty TP przygotowała konkurs. Wystarczy przesłać wraz z formularzem kupon konkursowy z hasłem reklamującym Polecenie zapłaty i poprawną odpowiedzią na pytanie konkursowe. Do wygrania są m.in. samochód Toyota Aygo, komputery przenośne IBM T43, aparaty cyfrowe Samsung Didimax i5 i wiele innych nagród rzeczowych.

Szczegóły dotyczące usługi oraz regulamin konkursu i formularz konkursowy dostępne są na stronie www.tp.pl oraz w najbliższej placówce TP.

Źródło tekstu: Telekomunikacja Polska     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~gosciu  2005-08-24 22:57:28  host: 213.158.197.38

    Na kolana powala liczba klientow, ktora zaufala TP i pozwolila jej sciagac pieniadze z wlsanego konta. 140 tys. Hu hu hu.....

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-71-219.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet