Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Polak mistrzem Europy w Asphalt 6

Polak mistrzem Europy w Asphalt 6

Q! 10 Października 2011 11:43

0 0

Kamil Zalewski obronił w Warszawie tytuł mistrza Europy w popularnej grze na telefony komórkowe - Asphalt 6: Adrenaline. Na TELEPOLIS.PL udziela się często - jako PLANET.

Tytuł mistrza Europy jest już drugim takim tytułem w kolekcji Kamila. Poprzedni zdobył w 2010 roku, pokonując wszystkich rywali w poprzedniej części gry, czyli Asphalt 5. Szerzej o tym pisaliśmy w tej wiadomości.




W finałowej rozgrywce PLANET stanął naprzeciw innego polskiego zawodnika - był nim krzychos7. Ostatecznie PLANET okazał się lepszy, a jego rywal musiał się zadowolić drugim miejscem. Nic jednak straconego, gdyż obydwaj zawodnicy wezmą udział w finale światowym, który odbędzie się w Pusan, w Korei Południowej, w dniach od 8. do 11. grudnia 2011 roku.

Gratulujemy! ;-)

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 36
  • 0

    21.  2011-10-10 14:33:10

    @19 kiedyś było takie powiedzenie - wpuść chama do biura - to atrament wypije. Wpuść trollujące dziecko opery na forum - to... :) Gratulacje Planet.

  • -2

    22. ~  2011-10-10 15:01:08  host: z10-02.opera-mini.net

    planet dziecko po 30 ce nie podniecaj się tak są lepsi od ciebie

  • 0

    23. ~  2011-10-10 15:07:35  host: dcu129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Brawo Planet. Nie wiem co to za gra, ale gratuluję. Matołami się nie przejmuj. To pewnie trolluje ten co chce wszystko za darmo.

  • 0

    24. ~Ggggg  2011-10-10 15:09:51  host: public-gprs284591.centertel.pl

    Mowilem, ze bedzie nius. Jeszcze raz gratz! Powodzenia w panstwie SC.

  • 0

    25. ~xy  2011-10-10 18:32:47  host: v09-15.opera-mini.net

    Hejterami... Nie ma takiego słowa!

  • 0

    26. ~HD  2011-10-10 18:50:31  host: 89-74-55-52.dynamic.chello.pl

    GRATEX PLANET!!

  • 0

    27.  2011-10-10 19:30:27

    PLANET, przed chwilą mówili o tobie w Sporcie na Polsacie, choć cię nie znam to gratuluję :-)

  • 0

    28.  2011-10-10 20:13:57

    Cóż to za ciekawy zbieg okoliczności, że te zawody wygrał akurat użytkownik TELEPOLIS... PS: Czy krzychos7 to także użytkownik tego portalu?

  • 1

    29.  2011-10-10 20:33:32

    Hejka. Tak na szybko, wiec nie za dlugo :) Dzieki dzieki dzieki jeszcze raz! :) (pewnie bede to jeszcze troche powtarzal :) Wywiadow troche bylo.. jak ktos chce, to moge napisac te, co pamietam ;) Nick - plz - z duzych liter :) To nie megalomania, a raczej rodzaj akronimu, ma z poltorej dekady, a i geneza nie najprostsza :) krzychos7 - nie, z tego co mi sie wydaje, to Krzychu nie ma konta tutaj (choc widzialem zdaje sie jego wypowiedzi), ale to sie moze bardzo szybko zmienic, to wielki entuzjasta mobilnych technologii i nie tylko :) W ogole to naprawde rowny gosc - dlatego zaczelismy razem trenowac i efekty sa ;) Teraz mamy plan (bardzo ambitny i ciezki do zrealizowania, wiec niczego nie obiecuje(my)), obydwoje wyjsc z naszych grup w Korei, a potem zobaczymy... Krok po kroku. Co do nagrod, to Krzychu zgarnal SGSa2 i 2k$, a ja monitor Samsunga z serii 950 i 3k$. Niestety w tym roku to nie €, choc to €O Championship ;)

  • 0

    30.  2011-10-10 21:04:54

    dobra robota, ale jeszcze masz masę roboty przed sobą.

  • 1

    32.  2011-10-10 21:12:58

    Maniiiek: dokladnie tak! Choc niestety nie spodziewam sie jakichs gigantycznych przelomow w mojej grze, to jednak bede probowal optymalizowac przejazdy jak tylko sie da. Obydwoje z Krzychem mamy, nie mozna spoczac na laurach... ale na razie to napic sie solidnie jak najbardziej trzeba i to nie raz :D

  • 1

    33.  2011-10-10 21:13:12

    OK, w takim razie odnosnie pytan z poprzedniego newsa (telepolis.pl/news.php?id=19264)...: #2 @United: calkiem dobrze. Pare wiekszych rysek na tamtym 3GS (aktualnie juz go nie uzywam) i tyle, wrecz odwrotnie do jego nastepcy, ktory juz dosyc szybko zaliczyl crash test :P #4 @mk5891: nie, nie mozna bylo. Identycznie w tym roku, tylko telefony zapewnione przez Samsunga. #5: no coz, ostatnio zremisowalismy z Koreą Płd., ale w pilke nozna tam nie ma takich cyborgow. Na szczescie A6 to nie SC, ale niestety i w tej konkurencji jest pewna analogia... #6: w zeszlym roku nie udalo sie pojechac do Los Angeles - zbyt duzo komplikacji naraz. Gdybym pojechal tam na wlasna reke, to pewnie wszedlbym do ostatniej grupy, byl turniej o tzw. globalny slot. Ale trafilbym tez do grupy smierci ze zwyciezcami z roku 2009 i, jak sie okazalo, 2010 ;) #7 @tolez: kupiony ;) W dodatku 32ke udalo sie dorwac za 3cyfrowa kwote w Orange'u (biznes), wiec wzialem dosyc szybko. Teraz pewnie zarowno iP4S, jak i SGS3 :) (Note chyba nie, ewentualnie jakis inny kombajn Samsunga, ale raczej 3-ka). #8 @zzz: Bardzo podobnie. Samsung Wave odstawal mocno responywnoscia, natomiast Galaxy S I byl w zasadzie prawie taki sam (oprocz grafiki, wtedy A5 nie mial jeszcze update'u do "HD" na iPongu, poza tym 3GS i tak by tego nie wyswietlil) - aczkolwiek ze wzgledu na przyzwyczajenie (i podlaczenie TV - to jest ostatnio "glowna zmora") dotyk mial laga. #9 @issa: Fakt :D Ale to najpierw Ty do Warszawy, albo ja do Szklarskiej musze sie zebrac :D Poza tym czekolada to tak troche glupio, ale skoro nie pijesz, to jakos to sie zorganizuje ;) Lekka obudowa SGSa1 niespecjalnie mnie poniosla, raczej treningi i JAKIMS CUDEM ;) opanowanie nerwow. O Top Coder to ja wczesniej nawet nie slyszalem - cos tam kiedys pisalem, jak sie uczylem przez mgnienie oka programowania, ale to dawno i nieprawda;) #13 @pisul: z Kubica to ja moge nie miec szans ;D

  • 1

    34.  2011-10-10 21:13:21

    #18 @ewqaewqa: ale zatrollowalas ;) A jak czytam Twoje wypowiedzi na Twitterze i nie tylko, to az chce mi sie pomyslec "raczej vice versa", ale dobra.. co mi tam.. Ty i tak wiesz lepiej ;) W materii powiedzmy takze sportowej, to zapraszam na przebiezke na 10 km to zobaczymy, jak sobie dasz rade ;) Ot taki przyklad z pierwszej reki, jak bedziesz chciala pogadac, to zapraszam ;) #21 @hainasz: nie :) #28 @Mila89: daje rade, nie martw sie :) #29 @Rafix: fajnie, ale w profilu masz wpisany.. Wrocław. Troche daleko :P ||| Jakbyscie mieli jakies pytania, smialo dawajcie. Pozdrawiam :)

  • 0

    35. ~kos  2011-10-11 00:38:12  host: public140840.xdsl.centertel.pl

    PLANET mam do ciebie takie małe pytanie, na czym ci się lepiej,wygodniej grało, na SGS2 czy na iP4?

  • 1

    36.  2011-10-11 13:20:22

    Hmm, to trudne pytanie. Trzeba by to rozlozyc na czynniki pierwsze a i pamietac, ze w tej chwili przyzwyczajenie mam do SGSa2. Na pewno fajna jest w nim "tekstura" obudowy - 'cieplejsza' w dotyku i mniej sliska, pewniej sie ja trzyma. Z drugiej strony wielkosc - tutaj SGS2 robi na poczatku wrazenie telefonu, ktory jest po prostu za duzy - mimo, ze mam "palce pianisty" (co przydaje sie zdecydowanie nie tylko tu;) I tak gra sie kciukami i nie moge oprzec sie wrazeniu, ze SGS3 juz moze byc ciuteczke za duzy - z drugiej strony teraz iP4 wydaje sie ciut za maly. Cos pomiedzy bylo zapewne dobrym pomyslem. Responsywnosc ekranu... mysle, ze ekrany sa stworzone, aby reagowac bardzo podobnie, jednak to nie jest takie proste. iP4 mam w 'domyslnym' jeszcze sofcie 4.2.1, na SGSach2 z kolei przetestowalem naprawde niemala (tak z 6 sztuk) ilosc ROMow stockowych Samsunga. I w zasadzie tylko jeden konkretny (2.3.3 KF2 - najlepszy, na jaki wpadlismy) dziala lepiej - i to tez nieduzo - od zawalonego softami iP4 z nie najnowszym juz oprogramowaniem. Mimo duzej swojej duzej przewagi technicznej SGS2 nie jest wiec najlatwiejszy do dostosowania pod usera. Dlugo trzeba bylo tez czekac na A6 w wersji na Androida. Najbardziej problematyczne bylo wyjscie na TV... to jest po prostu masakra, nawet nie chce mi sie o tym pisac :x Na pewno bedziemy testowac i inne ROMy (w tym takze customy) - jezeli ktos mialby sugestie, to prosze dajcie znac co mogloby byc lepsze. Pozdrawiam! :)

  • 1

    37.  2011-10-11 13:22:57

    Jeszcze dodajac co nieco - z kolei iP4 ma 'ostrzejsze kanty', ale poprzez to przy dobrze 'zafiksowanym' chwycie mniej sie rusza, podczas gdy SGS2 jest bardziej okragly :P I boki ma sliskie tez niestety, mimo ze tyl juz nie. Wiec na dwoje babka wrozyla ;)

  • 0

    38. ~kos  2011-10-11 17:10:20  host: public137529.xdsl.centertel.pl

    Dziękuje PLANET za wyczerpującą odpowiedz i jeszcze raz gratulacje.I jak byś jeszcze mógł pokazać naszym piłkarzom jak się z Koreańczykami wygrywa to bym ci był bardzo wdzięczny;)Powodzenia.

  • -1

    39. ~  2011-10-11 19:36:54  host: 178-37-210-26.adsl.inetia.pl

    Oczywiście Towarzystwo Wzajemnej Adoracji musi się wychwalać gierkami na telefonik, jak u dzieci w przedszkolu, żenada...

  • 0

    40. ~tnt0  2011-10-13 20:57:15  host: 94-75-65-39.home.aster.pl

    Gratulacje PLANET!

  • 0

    41.  2011-12-13 23:30:50

    PLANET - pamiętam Twoje posty jeszcze ze starych, dobrych czasów. Moje gratulacje! Możesz być z siebie dumny. :)

Dodaj swoją opinię