Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Połączenia po 29 gr w Nowej Erze Mix

Połączenia po 29 gr w Nowej Erze Mix

LuiN 13 Listopada 2009 14:30

0 0

Od 16. listopada wybierając ofertę Nowa Era Mix, klienci mogą skorzystać z nowego pakietu Taniej do wszystkich, w którym minuta połączenia do "największych sieci telefonicznych w Polsce" kosztuje 29 groszy.

Taniej do wszystkich to pakiet 35 minut za 10 złotych. Minuty można wykorzystać w ciągu 30 dni na połączenia do wszystkich sieci z wyłączeniem abonentów i użytkowników sieci P4 i Cyfrowego Polsatu.




Maksymalnie można aktywować 10 pakietów w ciągu kolejnych 30 dni, co umożliwia uzyskanie 350 minut do "wszystkich większych" sieci telefonicznych w Polsce. Aby skorzystać z tej oferty wystarczy w ekspresowym Menu wprowadzić kod *100#, zadzwonić na automatyczny serwis pod numer *9602 lub do Biura Obsługi Użytkownika. W tych trzech miejscach można również sprawdzić aktualny stan pakietu.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    21. ~BBB  2009-11-13 20:21:02  host: 194.146.253.22

    #2 gdyby nie Uke to wspaniały play nigdy by nie dał 29 gr. za min.(wałkowana 7873999783 razy na Telepolis kwestia asymetryczności stawek MTR)

  • 0

    22. ~impassive  2009-11-13 20:28:30  host: ip-89-174-122-71.multimo.pl

    Pakiety, pakiecikik, pakieciątka. Ehehehehehehe! Na szczęście już nie jestem u tych mercedesowych spamErów (spamy wysłają nawet wtedy, gdy ktoś zastrzegł, że nie chce otrzymywać wiadomości marketingowych).

  • 0

    23. ~  2009-11-13 21:13:06  host: inet20909na-1s.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Dali te 29 gr i te pakiety nie ma co narzekac eidze ze kolejne info o zmianach - pozytywnie nizszych i znowu niektorzy narzekaja jest taniej.i dobrze bedzie teraz coraz lepiej. A pakiet sie przyda bo wykupuje sie raz a dostaje sie sporo.

  • 0

    24.  2009-11-13 21:18:40

    23 - Pewnie, że pakiet się przyda i to bardzo! Pytanie tylko, czy będzie też dostępny w innych odmianach Erowych MIX-ów... Jeżeli tak, to przynajmniej Ci uwiązani ofertą PTC mogliby jakoś przehibernować do końca umowy aby przenieść się, tam gdzie jest lepiej.

  • 0

    25.  2009-11-13 23:24:52

    zawsze coś. szkoda tylko ze to taka sama stawka jak w pakietach za 7,32 zl ;) gdzie minuta w sieci kosztuje 29 groszy ;) więc te mixy nie są jakieś takie super... ale to juz jakiś krok w dobrym kierunku

  • 0

    26.  2009-11-13 23:30:54

    kurde, ale na pewno działa identycznie jak te wszystkie inne pakiety!! że nie schodzi z podstawowej kwoty doładowania wybranego tylko trzeba dodatkowo doładowywać! tak jak przy każdym innym pakiecie! mega lipa ;P

  • 0

    27. ~shootem  2009-11-13 23:45:39  host: 88.220.134.9

    z racji mojego niefortunnego uwiązania przy Erze (nie chodzi o cyrograf) ten news zainteresował mnie ofertą jej miksa, bo szukam sobie czegoś nowego i taniego w ramach tej sieci po powrocie starej stawki za GzG. niezbyt zajmujące są te wszystkie regulaminy, ale w końcu dowiedziałem się, że wszystkie dodatkowe pakiety w Nowej Erze Mix nie schodzą z doładowania, ale są naliczane osobno na fakturze. można się zatem spodziewać, że i tego pakietu nie będzie można kupić z kwoty obowiązkowego doładowania. w ten sposób Mix przypomina mi abo w Erze. już myślałem, że można by się skusić, a tu trzeba obejść się smakiem...

  • 0

    28.  2009-11-13 23:52:47

    wiklef (25) - Ale TE 29 gr jest do (pawie wszystkich) obcych sieci, a nie tylko w sieci jak dotychczas było w tym starym pakiecie. To jednak spora różnica. Niestety regulaminy, które już opublikowała konkurencja dotyczą jedynie Nowej Ery Mix. :-(

  • 0

    29.  2009-11-14 18:52:07

    @28 - ja to rozumiem, aczkolwiek, po pierwsze, nadal nie jest tto stawka to wszystkich, a po drugie, tak jak pisałem, można kupić pakiety tylko doładowując dodatkową kwotą, czyli ze zobowiązania na przyklad 50 zł wychodzi nam 60, Jesli dodatkowo chcemy inny pakiet kupić, trzeba jeszcze więcej doładowywać. A i tak kasę początkową trzeba wykorzystać i to po stawce na przykład 69 groszy :P

  • 0

    30.  2009-11-14 18:53:08

    hmmm... i Dlatego już wolę mixa w play gdzie jest 29 groszy od początku i do wszystkich i nie trzeba nic kombinować. I każde doładowanie się liczy i skraca umowę. A w erze kupujesz pakiet, czyli dodatkowo doładowujesz, a i tak niewiele z tego masz :(

  • 0

    31.  2009-11-14 19:42:49

    wiklef (30) - To spójrz raz jeszcze na moją wypowiedź z pod 24 - napisałem to właśnie w kontekście łatwiejszego przeczekania do końca umowy z PTC i przejścia właśnie np. do MIX-a P4.

  • 0

    32.  2009-11-14 20:45:10

    @31 - spoko ;) akurat tej odpowiedzi nie czytałem, więc napisałem tak ogólnie ;) bo w tym akurat mixie w którym dali jest przydatny ale i tak będzie bardzo drogo. W poprzednich bardzo się przyda, ale wątpię w dobre serce Ery ;) Faktycznie, przejście do mixa w P4 byłoby bardzo dobrym rozwiązaniem dla wielu osób. 29 groszy to nie 69 :/

  • 0

    33.  2009-11-15 10:35:35

    No tak ale jeżeli ktoś ma rodzinę w Erze i w ogóle w W3 to przechodzenie do Play mija się z celem trochę. Dobrze że robią coraz to więcej możliwości i oby tak dalej dobry kierunek.

  • 0

    34. ~  2009-11-15 12:44:58  host: v04-05.opera-mini.net

    Widać że słowa prezesa Ery o oszczędnościach się sprawdzają. Myślę że tu chodzi o co innego, po prostu dają gorsze warunki w karcie i mix żeby ludzie przechodzili do abonamentu.

  • 0

    35.  2009-11-15 13:56:52

    Ad 34. Prawda, tylko że zapominają, że jest konkurencja, darmowe i szybkie przenoszenie numerów. No i co najbardziej straszne to nie da się na siłę uzytkowników TT przenieść do abonamentów Ery.

  • 0

    36. ~pozamiatany  2009-11-15 21:39:01  host: dse99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    e tam, 10zł wykładać żeby mieć tylko 35 minut, zamiast 60 minut ? Przesada !!! Czekam chwili kiedy UKE wprowadzi w Polsce możliwość dopasowania sieci pod operatora- mam najlepszy zasięg w Erze, ale korzystam z nowego Orange go- dlaczego tylko w Polsce, Słowacji i na Litwie nie ma takiej usługi ?

  • 0

    37.  2009-11-15 21:47:22

    pozamiatany: eee, możesz wyjaśnić o co Ci chodzi?

  • 0

    38. ~ksad  2009-11-16 20:02:24  host: user-89-108-217-69.mobile.playmobile.pl

    Jak wynika z informacji na stronie Ery, minuty za 29 gr wcale nie są do wszystkich większych, ale TYLKO do wszystkich w Erze i na stacjonarne: http://www.era.pl/pl/indywidualni/taryfy/mix/ekstra_pakiety Tak więc Wasz news jest raczej do poprawki. Pozdrawiam.

  • 0

    39. ~ksad  2009-11-16 20:04:42  host: user-89-108-217-69.mobile.playmobile.pl

    Eh, sorry wielkie - honor zwracam: w pdf. promocji jest jednak mowa także i o innych: http://www.era.pl/r/era_pl_repo1/documents/ind/mix/Warunki_ofert y_Taniej_do_wszystkich.pdf - PRZEPRASZAM.

  • 0

    40.  2009-11-17 16:08:30

    @26, z regulaminu promocji wynika, że pakiet można wykupić w ramach środków dostępnych na koncie, czyli nie trzeba dodatkowo doładowywać. Jedna z lepszych ofert, jesli chodzi o miksy ;)

Dodaj swoją opinię